Monday, October 8, 2012

Ilu Sõnum 2012 /Beauty fair 2012

Hei, kaunitarid!

Nüüd lõpuks näete mõnda messipilti ka, kui peale klikite, siis näete suuremalt- seekord pidin nii tegema, kuna pilte on lihtsalt nii palju ja muidu võtaks ju aeglasema internetiga lugejatel lehe laadimine tohutult aega. 
Messil käisin mina 2.päeval ehk 6.oktoobril. 

Finally I had time to post some photos from Beauty Word 2012, click on the photo if you want to view it larger. I went there on Saturday 6th of October.
Laupäeva hommik kell 10.30, veel on rahulik. / It was quite quiet when I got there on Saturday morning.
Peaaegu tipptund kell 13.00 / Almost Rush hour.
Peaaegu tipptund kell 13.00
Peaaegu tipptund kell 13.00
Peaaegu tipptund kell 13.00
Salon+ boks oli pidevalt rahvast täis. kell 13.30 / Salon+ was full of people.
Ega Tradehouse´i ala ka paljuga alla ei jäänud ;) / But Tradehouse had a lot of customers  too.
Kohal oli ka Macadamia juuksehooldussari, mille deep repair maski tõsiselt kiidan!  / Macadamia natural oil was there too, I love their Deep Repair masque.
Väike iluhuviline Jane Iredale tooteid uudistamas. / Small beauty girl checking out Jane Iredale.
Ka kalateraapiat sai soodsama hinnaga proovida - nii kätele kui jalgadele. Nagu näha, siis kaladel on kõhud juba päris täis ja väga aplalt nad sõrmi ei näkitsenud.  / There were fiws therapy tanks for feet and hands, unfortunately fish were not that hungry anymore... 
Ka endale üllatuseks leidsin lausa 2 NYX kosmeetika müüjat- hea, et Eesti müüjad ära on tabanud, et NYX on odav aga hea ;) / There were 2 sellers who had NYX - nice to see that they have noticed that NYX is cheap but good.
Kuigi sellel aastal oli küünte ala väiksem, leidsid huvilised kindlasti suurepäraseid pakkumisi. / Although there were less nail merchandise this year, there were still some pretty good deals. 
Kes pakkus meiki 6-10 € eest, kes aga lausa tasuta- tervitused Gretele Peggy Sage boksi. :) / Some stands offered makeup for 6-10€, some did it for free. 
Töökas Grete ja kaunis Angeelika. / Perfectionist Grete and beautiful Angeelika at Peggy Sage stand - they offered free makeup. 
Lõpptulemus. / Finished!
Pakuti põnevaid iluprotseduure./ A lot of innovative beauty treatments.
NOVExperdi leti ees oli pidev tunglemine, nimelt jagati seal lahkel käel testreid ning kes ei tahaks siis kvaliteetset nahahooldussarja proovida, eks? / Nice skincare company from France - they have 100% natural products and they handed out free samples- what more could you ask for.
Kulmud pähe 7€, just niipalju maksis kulmude kujundamine airbrushiga. / Getting eyebrows done with airbrush cost 7€.
Imearmas Couleur Carameli boks lausa kutsus uudistama. Mõnusalt kodune kujundus võrreldes teistega. /  Super cute couleur caramel stand, very inviting and cosy compred to others.
Naturaalkosmeetika.ee väike kuid armas boks, millel huvilistest ei pasitnud puudust olevat - hea hinnaga mineraalmeiki tahaksid ju kõik? / Small but cute selling space for Everyday minerals products - cheap mineral makeup really caught people´s attention.
Mina oma saagiga naturaalkosmeetika boksist. See on ainus pilt minust, nii juhtub, kui ise oled fotograaf.... / Only photo of me, it happens when you are the photographer. 
Loomulikult tunnen suurt huvi jumestamise vastu, seetõttu valisingi minekuks laupäevase päeva, kui toimus jumestusvõistlus - algjate teemaks oli klassikaliselt kaunis pidulik õhtumeik ning edasijõudnud pidid oma meigis lähtuma folkloorist.
Why did I go on the second day? Because I wanted to see makeup contest - for juniors the theme was Evening make-up and for professionals the theme was folklore. 
Osaleja: Merle Paldrok. / Juniors, 1.place
Osaleja: Anna Isotova / Juniors 2.place
Osaleja: Mari-Ann Staub / Juniors 3.place
Best model 
Osaleja: Anna Jevdokimova / Professionals 1.place
Osaleja: Aleksandra Laer/ Professionals 2.place
Osaleja: Julia Tserniz/ professionals 3.place

Aitäh, et lugesite! Selle postituse kokkupanemine võttis minult 3 tundi aega, nii et ma loodan, et te hindate  neid pilte. Kindlasti võiks nüüd ju kavasse võtta mõne välismaise ilumessi, et oleks, millega võrrelda. Konkreetselt Eesti ilumess on küll iga aastaga minu silmis paremaks läinud, seekord oli mul 3.kord. Äkki alustuseks kiikaks naaber riikidesse, eks näis kas juba sellel aastal.
Thank you for reading! This post took me 3 hours to write - choosing the pictures wasn´t that easy, but I hope you got good overview what was going on there. I hope to go to other beauty trade shows soon, then I have something to compare to Estonia´s biggest beauty fair, this was my 3rd year... 

9 comments:

 1. jõudsin ka seal pühapäeval ära käia, kahjuks küll tundus, et ka mingil tipptunni ajal kui rahvast oli päris palju ja mõnele letile ei pääsenud ligigi. peamiselt läksin NYXi uudistama (ei teadnud, et neid kaks oli) aga tootevalik jättis natuke soovida kahjuks (võibolla viimaseks päevaks olid asjad otsa saanud ka, ei tea). raha sai veidi raisatud aga pärast paart tiiru pidin ma sealt rahvamassist minema saama :P
  aga üldiselt väga tore, et sellist üritust meil korraldatakse ja jään järgmist aastat ootama :D

  ReplyDelete
 2. Väga palju ilusaid pilte jõudsid messil teha:) Ma oleksin võinud ka sama tubli olla!

  ReplyDelete
 3. Tubli tükk tööd - aitäh! Mina õppisin seekord olulise asja - alati tuleb minna viimasel päeval enne sulgemist ;)
  Seal oli täielik "feeding frenzy", mikriga tegelased käisid ühe leti juurest teise juurde ja õhutasid messitajaid allahindlusi tegema. :)

  ReplyDelete
 4. oo.. tuleb kõrva taha panna siis ju! :D

  ReplyDelete
 5. Üks lett müüs NYXi ja küünekleepse jms- seal oli valik suurem, aga ka mitte väga suur. Nö staartooteid ei olnudki- 10 lauvärviga paletid ja Jumbo silmapliiatsid. Teine koht oli suurem lett, mis müüs de klie ja makeup atelier jms tooteid ka, NYXi oli ainult natukene. Ühesõnaga olen nõus, et valik oleks võinud suurem olla.

  Loodaks sind ka järgmisel aastal kohata, seekord ju ei näinud kahjuks.

  ReplyDelete
 6. õnneks ma sattusin siis selle peale, kus natuke parem valik oli

  järgmine aasta ehk läheb õnneks siis :)

  ReplyDelete
 7. It was nice to see Estonian beauty exhibition :) We will have something like this in Latvia in beginning of november :)

  ReplyDelete
 8. Thank you, Camille! I might be coming to Latvia too, not 100% sure yet.

  ReplyDelete