Sunday, October 21, 2012

Review: Sleek Blush by 3 in Lace

Hey, beauties!


I just hate the feeling that I want something so much and it is always sold out- well, this blush palette was one of those items for a few months. Fortunately I managed to order one a few weeks back and I haven't regreted it. Sleek blush by 3 in lace is really what I expected it to be. 
Sleek makeup is available in Superdrugs, ebay, sleekmakeup.com, beautyemporium.ie etc, so it is widely available. 
Sleekmakeup.com ships internationally and since they launched their new page in the beginning of September, the shipping prices are more reasonable than before. Before it was 9.99€ now matter how much you ordered, but now you can order only onw thing if you want to and pay shipping for the weight of the item. For example, this blush palette can be shipped for around 2.4€. The price goes up a bit(just cents), if you want to buy 2-3 items. 
Price for this palette is £ 10 / 13€ and you get 20grams of product. 

This comes with a nice cardboard box with all the information about the blush and ingredient list.
Crochet - matte,  seems pretty orange on the first glance, but with light application looks nice and peachy on the cheeks
Guipure- shimmery, beautiful pinky-peachy tone with golden sheen
Chantilly- matte, gives natural pinky flush to the cheeks

Why I like this palette?
peach-coral-pink shades are my favorite blush colors, perfect for fair to medium skin tones.
- nice variety of textures - Crochet and Chantilly are matte and Guipure is shimmery.
- very pigmented (use a light hand with these!)
- easy to apply and blend
- sturdy palstic packaging and decent sized mirror
- durable and easy to travel with - these 3 colors really should cover all my blush needs
- Great value for your money- you get 20 grams for 13€ here

What I don't like?
- sleek makeup doesn't stock these shades separately, so if you love just one of them and use it all up, you just have to buy the whole palette again.
- they are super pigmented so if you are new to makeup you might get "clown cheeks" if you apply them like any other blush
- wear time- they don't last all day on my cheeks, but since you need so little, then it is actually not a big problem, because you can just reapply them during the day. Wear time on my combination skin is about 4-5 hours.

In conclusion I really like this blush by 3 palette and I definitely recommend this to all of you! :)
Thank you for reading!

Hei, kaunitarid!

Kas teie ka vihkate seda tunnet, kui tahate midagi saada ja raha asja ostmiseks on olemas, aga lihtsalt asi on kättesaamatu, kuna ta on pidevalt lihtsalt otsas? Sleeki 3 põsepunaga komplekt toonis Lace(Pits eesti keeles), oli just täpselt selline toode. Kogu suve tahtsin seda endale väga-väga osta, isegi ühes tellimuses osalesin selle pärast ja ikka jäin ilma. Lõpuks avanes võimalus siiski nüüd paari nädala eest ning nii see mõnus palett minuni jõudiski.
Sleeki netipood on septembrist saanud uue kuue ning lisaks välimusele, muutus veidi ka nende pakisaatmise hinnakiri - loomulikult nende jaoks soodsamaks, kes korraga suurt kuhja tellida ei taha. Nimelt, käib nüüd arveldamine kaalu alusel. Näiteks antud põsepuna paleti saatmine maksab 2.4€ ringis, aga kui soovite veel 1-2 asja, siis maksate u 3€. Palett ise maksab 13€ ja selle eest saab 3 imekena tooni - kokku on toodet koguni 20 grammi. Osta saate nt siit.
Mis mulle selle toote juures meeldib: loomulikult värvivalik, kuna mu lemmikud on virsikukarva toonid, siis Lace sobib mulle kui valatult. Meeldib see, et on valikut ka tekstuuri osas- eelistan ju ise enam kasutada matte põsepunasid ning 2 tooni on siit matid ning 1 mõnusalt särav. Kõik toonid on väga tugeva pigmendiga, mis on kohati ka miinuseks. Päris algajal võib meigi tegemisel natuke nihu minna ning saada endale klouni põsed, sest õige koguse värvi saamiseks peab põsepunasid vaevu pintsliga puudutama. Kui aga õige kogus on käes, siis on neid päris kerge peale kanda ja hajutada.
Kindlasti meeldib ka toote pakend, kuna tegu on tugeva plastikuga ning see sisaldab ka piisavalt suurt peeglit et näiteks käigu pealt natuke põsepuna kohendada. Kohendamist see ikka veidi vajab, kuna ei püsi peal kogu päeva, aga samas ei tee seda ka teised põsepunad, nii et ma väga suureks miinuseks seda ei loegi. Suurem miinus minu silmis on aga see, et Sleek ei müü täpselt samu toone üksikuna, nii et kui üks siit väga meeldib ja kasutad selle lõpuni ära, peab ostma kogu komplekti uuesti.
Kokkuvõttes olen ma selle tootega väga rahul ja siiani on ta leidnud küll päris palju kasutust :) Soovitan kindlasti kõigile. 
Kaunist sügist kõigile ja aitäh, et lugesite!

7 comments:

 1. Mina tellisin endale kaks Sleeki lauvärvi paletti(Au Naturel ja Snapshots) ja huuleläike mõniaeg tagasi, esimesega neist olin kohe alguses rahul, teise puhul oli see asi, et piltidel tundusid värvid tagasihoidlikumad, kui tegeliskkuses, isegi swatcidelt ei tundunud need nii värvilised kui tegelikkuses, kuid siiski on ilusad värvid. Kui sain oma esialgsest värvide mitte erksuse jahmatusest üle, siis hakkas see palett mulle väga meeldima. Kveliteet on hinna kohta väga-väga hea. Ainult Snapshoti paleti kaane suutsin ma kohe esimesel kasutuskorral ära lõhkuda, kuid see ei vähenda nende kasutamise mugavust. Huuleläike puhul on tegemist täiseti matti Truly Mattely Deeply omaga, toonis Jazz, mis on väga-väga ilus toon, kuid kuivatab kohutavalt huuli. Ma pikka aega tahtsin endale mõnd Sleeki paletti tellida, kuid postikulu oli jahmatavalt suur. Nüüd kui postikulu väiksemaks muutus, võtsin kohe kätte ning tellisin ära ning pettuma ei pidanud ja kindlasti tellin sealt veel. Põsepunasid vaatasin ka, kuid kuna otsustada ei suutnud, siis jäid need järgmiseks tellimiskorraks.

  ReplyDelete
 2. the Guipare is so beautiful.

  http://beautyshinewoman.blogspot.pt/

  ReplyDelete
 3. I have already ordered this :D

  ReplyDelete
 4. Hope you enjoy it as much as I do! :)

  ReplyDelete
 5. Yes, it is super pretty and if you look for something similar, then you can trywith Rose gold blush from sleek. Also this is kind of similar to Nars Orgasm, but this is just what I have read. Unfortunately I don't own any Nars products so I can't do side by side comparisons.

  ReplyDelete
 6. hehee.. tükk aega mõtlesin, et mida nii pikale kommentaarile vastata ja kas üldse on vaja... :D

  snapshots palett on mullegi silma jäänud, aga kuna ma Maroco paletti ikka kohe üldse ei kasutanud(seal on nii mõnedki toonid sarnased), siis jätsin parem tellimata.
  Niipalju kui ma tean, siis truly mattly deeply huulevärvid on nö kauapüsivad ja taolised tooted kipuvadki huuli kuivatama. Ise pole veel proovinud.
  Lauvärvidest soovitan veel Oh so special paletti, mul on see hetkel(loe viimased paar kuud) olnud kõige kasutatavam palett üldse. Mõnus kombo roosadest ja neutraalsetest toonidest.

  ReplyDelete
 7. Hi! Excellent review :) Lace is one of the most beautiful blushes palette of Sleek!!

  I've done a post of this product and I've linked to you :)

  Beautiful everything!!

  ReplyDelete