Monday, November 12, 2012

Review: The Body Shop 4-step Smoky Eyes in Smoky copper

Hey, beauties!

Today I have one quite new product to show you - it is an eyeshadow palette part of The Body shop Holiday/ winter collection, perfect for those sparkling parties coming up. The body shop has come out with 2 smoky eyes palettes to choose from, I got the warm colored one, called smoky copper. I haven´t done someky eyes with this one, but it is perfect for everyday wear if you like shimmery or metallic eyeshadows.  
What The body shop says about it:

Our smoky eye palette is back for winter 2012 with a cool new twist on colour. It includes a palette of four on-trend eyeshadows in shimmery shades of copper and coffee, and a mini eyeshadow brush and mini eyeliner brush so you can touch up on the go.
Price is 24 €/ £ 14/ 28 $ for 7.2 grams of product. 
The palette comes with 4 nicely pigmented eyeshadows and 2 mini brushes - one is your regular flat eyeshadow brush and the other one is small angled brush for more detailed work. I don´t usually even try to use the brushes that come with palettes, but since these looked so high quality, I tried them out and they are quite nice to use, if you want to do touch-ups during the day. Decent sized mirror definitely helps with that task.
If you are beginner at eyeshadow application, you may found the instructions on the back side helpful, but I didn´t use that diagram for the photos below. 
Shadows are nicely pigmented, didn´t have any fallout during application and they feel really creamy although they are really just powder eyeshadows. As you can see, all the colors are shimmery, so if you don´t like to wear colors like that of course it would be logical to skip this palette. They do need a little help with staying on your lids, but with primer they last on my eyelids the whole day. 
I definitely like this palette and have been using every day for a week now :) 


Swatches  on bare skin, no primer.
Tone 2 was a little patchy and isn´t as pigmented as others.
And here is the whole The body shop "Winter trend" collection:

Hei, kaunitarid!

Täna näitan teile üsna värsket "kraami", tegu on lauvärvipaletiga The body Shopi sädelevast talvekollektsioonist nimega Winter trend. Kollektsioonis on 2 suitsusilma paletti, millest mina valisin välja soojemate toonidega "smoky copper" paleti. Poevalguses tundus Moonstone palett rohkem hallikam kui ülevaloleval kollektsiooni promopildil ehk siis nö klassikalise suitsusilma toonid. Tegu on limiteeritud kollektsiooniga, ehk kui huvi on, soovitan praegu poodi kiigata. ;)
Mida ütleb TBS selle kohta:
Tee endale vapustavad „suitsusilmad“ nelja helkiva tooni abil. Laugudel hõõguvad nüüd kuldsed, vasksed ja šokolaadivärvi vilksatused. Paletiga kaasas olevad põhjalikud juhised õpetavad, kuidas saada professionaalne lõpptulemus.

Lauvärvipalett maksab 24 € ja on hetkel The body shopi poodides täitsa olemas. Tartu TBS´is nägin eelmisel nädalal ka 2 huulepulgatooni, kuldset särapuudrit, silmapliiatseid, kabukipintslit ning puudripärleid. 
Kõik paletis olevad toonid on säravad, mis sobivad hästi tulevateks jõulupidudeks, aga kui sa sätendavaid/metalseid värve ei armasta, siis ilmselgelt pole see palett sinu jaoks. Päris sellist suitsusilma nende värvidega küll ei saa, nagu karbil näete. Minu jaoks on tegu hea igapäevase paletiga, mida on hea kasutada ka õhtumeigis, tuleb lihtsalt tumedamaid toone rohkem laule kanda. 
Kaasas on ka 2 pintslit, mis on isegi päris asjalikud ja hea kvaliteediga- nö käigu pealt saab nendega täitsa meiki kohendada. Ainult neist aga silmameigiks kindlasti ei piisa, eriti tundsin puudust hajutuspintslist. Algajatele abiks on kindlasti ka kaasasolev skeem, mis näitab, kuhu millist tooni kanda võiks. Kuna mul on aega veidi rohkem kogemust, siis lähenesin asjale loomingulisemalt ning skeemi ei järginud - kõik lauvärvi toonid on laugudel ikkagi olemas. 

Lauvärvid ise on hea pigmendiga, ja kuigi tegu on nö pulbritega tundusid nad katsudes mõnusalt kreemjad. Ausaltöeldes meenutavad tekstuurilt veidi Urban Decay Naked paleti mõnda tooni nt Half Baked, mis minu arvates on superhead. Püsimiseks ja värvide esiletoomiseks on ikkagi veidi abi vaja- antud pildil kasutasin NYX HD eyeprimerit. Esimene pilt on tehtud kohe meiki tehes ja päevavalguses, teine pilt on tehtud 6h hiljem, välguga ja lambivalguses- Eestis on ju valget aega praegu nii vähe. 

Paletti olen omanud nädal aega ja juba päris mitmel päeval seda kasutanud, nii et minu jaoks oli tegu hea investeeringuga. Täpselt paraja suurusega palett, milles ka piisava suurusega peegel ning 2 pintslit, mida on hea käekotti "visata" ja kaasa võtta. Soovitan! Hea klassikaliste toonidega palett, mida sobib kanda igal aastaajal. 
Aitäh, et lugesite!

2 comments:

  1. Really nice blog!
    I'm a new follower ;)
    http://landalice.blogspot.it/

    ReplyDelete
  2. Thank you and welcome to my blog! :) It is always nice to see new faces here :)

    ReplyDelete