Thursday, November 22, 2012

Review: MUA Eyeshadow Trio in Innocence

Hey, beauties!

Today I am showing you a nice shimmery trio from MUA called Innocence. I ordered it in August, but haven´t used it that much, because for everyday wear I prefer more matte shades or no eyeshadow at all. Anyway, I love cheap makeup, so I had to get it when they had their last sale. You can get it from here, normal price is £ 2.5 At the moment they have offer where everything is 35% off (so this costs only £ 1.75) and with free worldwide shipping. There are 7 shades to choose from. 

 Package is made of plastic and doesn´t feel too sturdy. Shadows are nicely pigmented and easily blendable. Combination of colors are pretty good and altough the lightest shade seems kind of sheer, I personally like my highlight more subtle so it is okay. 
What I don´t like are the ingredients! 4 parabens and dimethicone. Talc isn´t that good for your skin either. So you kind of get what you pay for... But if the ingredients doesn´t bother you, then it is pretty decent neutral palette. 

Same color side by side- dry and wet. 

 Hei, kaunitarid!


Kuna hetkel on käimas MUA allahindlus: 35% soodsamalt kogu kaup ning tasuta saatmine, siis arvasin, et oleks hea aeg lõpuks ometi kirjutada postitus nende lauvärvi trio kohta.Mina ostsin selle eelmise kampaania ajal, augustis kui ma õigesti mäletan. Väga palju ma seda kasutanud ei ole, kuna igapäevaselt eelistan matimaid toone, kui üldse midagi laugudele jõuan kanda. 
Antud palett on toonis innocence ja kokku on valikus 7 tooni. Täishind on £ 2.5 ehk umbes 3.1€. Osta saab siit.
Allahindlus lõpeb homme, u kell 16.00.
Toonid on üsna pigmenteeritud, sobivad hästi omavahel kokku ja blogimaailm räägib, et tumedaim toon on MAC Club lauvärvi odavam teisik. Ei tea, pole kunagi neid kõrvuti näinud... 
Mis mind aga häirib on lauvärvide koostis: nagu teada siis mõnele kasutajale võib talk probleeme põhjustada. Lisaks sisaldab see 4!! parabeeni ning dimetikooni(mis minu teada on silikoon). Ühesõnaga ei ole just kõige tervislikum toode, mida oma õrnale silmalaule kanda. 

Iseenesest, kui teid koostis ei häiri, siis on tegu ju mõnusa paletiga, mis on samas väga taskukohane. 

5 comments:

 1. I love MUA products, cheap but very good!
  Giveaway Firmoo

  ReplyDelete
 2. Hea postitus. Tellisin ka endale nüüd MUA tooteid, loodetavasti saan juba järgmine nädal neid katsetada.

  http://iluelu.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Kusjuures Accessorize'i üks baked lauvärvi kolmik on põhimõtteliselt samades toonides. MAC Club'i dupe, hele särav kreemjas ja see keskmine pruun. Ma ütleks isegi et pigment jms ka sama, pakend ja lauvärvide asetus vaid veidi teine.

  ReplyDelete
 4. Usun, et hind on kallim? Ei teagi kes,kelle pealt maha tegi, aga no vahet pole nagunii väga. Üks hiina-korea-taiwani kaup kõik...

  ReplyDelete
 5. When i am looking at MUA products review, i stumble on ur blog. I find a lot! hehehe thanks for reviewing. I am hana, your new follower btw. I will be supporting you from Indonesia hehehe. mind to folback? I hope we can be friends hehe mine is http://beauty-chica.blogspot.com/

  ReplyDelete