Tuesday, December 11, 2012

Haul: Tartu Jõululaat 2012

Hei, kaunitarid!

Käisin eelmisel reedel Tartu Jõululaadal.. viimati käisin seal vist kunagi algklassides koos vanematega ning sellest ajast alates on ikka palju muutunud. Kohal oli rohkelt kodumaise kauba pakkujaid, silma jäid eriti kosmeetika ja nahahooldustooted- aga eks see ole tingitud lihtsalt minu kallutatud huvist antud toodete vastu. :) Mõtlesin, et näitan teile enda ostusid. JOIKi tooteid oli mul plaanis nagunii osta, nii et väga hea, et nende lett kohapeal olemas oli- hoidsin postikulu jagu raha kokku. Küünlad maksid 6€ (kodulehel 5.5€, Kaubamajas 6.5€) tükk ning vannitrühvlid olid 4.75€(kodulehel 4.5€). Lisaks vaatasin, et mu jojobaõli hakkab aeguma, nii et ostsin uue - greennature´i letist ja 50ml pudelike maksis 10€(netis 9.9€), mis on kahtlemata kallis.
JOIKi küünlad ei ole mul mitte esimesed ja kindlasti ostan nende toodangut ka tulevikus :) Cranberry spice'i olen juba põletanud ka ja võrreldes teiste JOIKi küünaldega on tal tagasihoidlikum lõhn. 
Siiani olen kõigi JOIKi toodetega rahule jäänud ja soovitanud neid ka välismaalastele, kes midagi eestimaist ja mõnusat tahavad osta / endale vahetusega saada.
Aitäh, et lugesite!

Hey, beauties!

Last Friday I went to Christmas Fair held here in Tartu. I haven't been to one in over 10 years and so much has changed since then. I didn't go to there to buy anything special, but since I planned to buy some JOIK candles anyway, I decided to get them there. 
So I bought 2 JOIK candles, one has Berry sorbet scent and the other one is called Cranberry spice, both are perfect Christmas scents in my opinion. Each one cost me 6€, so they are not cheap, but since they are so stylish and quite hassle free, I think it is a good investment.  These are made of soywax and they have a nice recycling policy for the candle glasses. You will get 0.3€ for each returned glass that you can use for your next purchase in their factory store. 
I also bought some Winter Holiday Bath Truffles, they have orange-cinnamon scent, very christmas-y and good for your skin, because they contain natural oils. These were 4.75€, but you get 6 truffles for this, so that means 6 amazing spa-experiences at home. :) 
Last thing that I bough was jojoba-oil, because my last one will expire soon. I use jojoba oil for skincare, sometimes I mix it with my regular moisturizer, other times I use it instead of night cream. Natural oils don't clog up your pores, but they are not good base for makeup, that's way I prefer to use it more at night. This was 10€, which is pretty expensive, because the bottle is only 50ml.
Let me know if you want to hear more about JOIK :) So far I have liked all their products that I have tried and if anybody wants to do a swap, this has been something that I have recommended to them. :) 
Thank you for reading!

4 comments:

 1. Mulle nii meeldib lugeda, mida teised on ostnud, kuid ise pole julgenud veel kunagi sellist postitust teha :D Aga kõik samad asjad oleksin ka ise endale soetanud. Head valikud Sul, Liis. Mõnusat advendiaega!

  ReplyDelete
 2. Aitäh armsa kommentaari eest! :)

  ReplyDelete
 3. Mulle meeldivad ka väga JOIK tooted ja küünlad, täna Tallinna Kaubamajas vaatasin, et ühe küünla hind oli 7 eurot ja panin selle kenasti tagasi:D

  Angeelika
  http://iluelu.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. minagi avastasin Joiki enda jaoks alles hiljuti.. aga olen väga rahul, et niigi läks :P seda vürtsika jõhvika küünalt sooviksin endalegi, lisaks nende uusimale küünlale, kus oli muu hulgas tegemist näiteks orhidee aroomiga. ei mäleta enam, milline see täpne nimi oli.. ah jaa, õrn puudutus!
  muide, kui nüüd hindadest ka natuke rääkida, siis oma kodulinnast soetasin hiljuti Joiki piparmündi küünla veidi odavamalt kui 5,40 eurot ja olin oi-kui-õnnelik :)


  Maiken,
  Maikeni blogi - part of me

  ReplyDelete