Sunday, December 23, 2012

Last minute DIY Christmas Gift Ideas

Hello, beauties!

I know that I am a bit late posting this, but here are some ideas that you can do in just a few hours, so maybe there is somebody who will find these ideas helpful. :)

Tõenäoliselt olen ma selle postitusega küll veidi hilja peale jäänud, aga kuna mõne kingi tegemiseks kulub siiski imevähe aega, siis loodan, et kellelgi on ikka sellisest postitusest abi.

Cookies in a jar
I did Cranberry Hootycreeks without pecans. You can find the recipe here. Glass Jar's are from Koduextra and they cost 1.69€. I decorated it with red satin bow and green card with instructions.
You can use regular jars too, you don't have to buy special ones.
Küpsised purgis
Tegu on siis imelihtsa kingiga- sisuliselt kõik küpsistesse minevad kuivained on kihiti purki pandud. Mina kasutasin liitriseid klaaspurke, mille ostsin Koduextrast, aga võib kasutada ka täiesti tavalisi supipurke. Kaunistamiseks on tohutult võimalusi - mina lisasin lihtsalt punase siidpaelast lipsukese ning väikse sildi heade soovide ning õpetusega, mida lisada on vaja ja kui kaua küpsetama peab. Sellest kogusest saab umbes 20 küpsist, aga ilmselgelt oleneb see ka sellest kui suured küpsised te teete. Retsept on põhimõtteliselt siit, aga ilma pähkliteta.


Gel candle in a wineglass. 

You can do these for other occasions too, just change out what you put inside them. Don't use anything flammable!
Geelküünal klaasis
Imelihtne teha, küünlageeli müüakse käasitööpoodides ja sinna sisse saate lisada asju oma äranägemise järgi. Geel oli alguses värvitu, küünlavärv tuleb eraldi juurde osta ja seda kulub imevähe, nii et saate mitmeid aastaid järjest küünlaid teha. Ärge sisse midagi kergesti süttivat pange või kui panete, siis manitsege kingituse saajat, et tegu on iluküünlaga. :)

DIY candles 
Just buy some cheap old white candles, melt them, add some color-glitter, even craft-eyes to them. You can use old milk cartongs to get square candles.
Küünlad.
Isetehtud suured, kandilised küünlad - oleme nii teinud, et küünlamassi asemel sulatame odavaid valgeid küünlaid. Jällegi saate värvi ja lisandeid ise valida, kes tahab eriti lahedaid küünlaid, lisage näiteks glitterit ja lõhnaessentsi. Mu elukaaslane on isegi silmadega ja suuga küünlaid teinud.

Home made truffles.
I have done Oreo, white chocolate and regular dark chocolate ones in the past.
Isetehtud trühvlid
Oleme teinud kodus Domino trühvleid, valge šokolaadiga trühvleid ja klassikalisi tumeda šokolaadi ja kakaokattega trühvleid. Usun, et igas inimeses on natuke šokohoolikut, nii et selle kingi üle küll rõõmustavad kõik.
Source: http://kertutibu.blogspot.com/2009/12/gurmee-truhvlid-vol-2.html
Homemade gingerbread cookies
And when I say home made, I mean from the scratch- you can mix your own batter.There are a ton of recipes online, just search from google.
Isetehtud piparkoogid
Kui ma ütlen, et isetehtud, siis ikkagi päris nullist. Ei mingit petmist poetaignaga, sest piparkooke on tegelikult lihtne teha! Valge jahu võib ju vabalt täisteranisujahu või speltajahu vastu vahetada, et neid veidigi tervislikumaks muuta. Mina olen kasutanud seda retsepti.

Warm scarf, socks or mittens - if you are extra quick and crafty. In Estonian climate, where winters can be really cold, an accesory made of lamb's wool is always a great gift to recieve.
Soe kootud sall, sokid või käpikud - no praegu on vist natuke hilja sellega alustada, kui sa pole just ekstra nobe ja käsitöös osav. Üldiselt kulub Eesti kliimas iga villane aksessuaar marjaks ära...

Knitted/Crocheted christmas ornaments.
Isetehtud jõuluehted - heegelda või koo armas ja eriline jõuluornament. Mulle on silma jäänud nt sellised:
Source: http://blog.susannawinter.net/post/13394692215
Source: http://ornament.medhta.com/free-christmas-crochet-ornaments/

No comments:

Post a Comment