Thursday, December 13, 2012

Our getaway in Grand Rose Spa

Hey, beauties!

Last weekend marked a big milestone in my life - I have been together with my boyfriend for 5 years. We met at University and had known each other less than a month when we started going out. So it was kind of "love-from-the-first-sight".
To celerate our anniversary, we decided together to go to SPA. I have never been to a Spa before, so I was very excited about it. We chose Grand Rose spa this time. It is in Kuresaare, which is about 5.5 hours away from where I live - this includes ferry ride. Kuressaare is situated on Estonia's largest island Saaremaa (which means island land). Unfortunately we didn't have time to stay there for more than one night, but we really enjoyed our stay there.
We chose the "our moments" spa package and wantd to stay in the deluxe room, so the toal for just being there was 197€. It contained: extra 32€ for deluxe room, breakfast buffee, 30min dual massage, 3-course supper and sparkling wine with fruits in our room. Of course unlimited use of Spa&Sauna centre.
Enough of this chatter, enjoy these photos :)
Have you ever had any SPA experience? If yes, then where did you go? How did you like it?

Hei, kaunitarid!

Eelmine nädalavahetus möödus mõnusalt talvises Kuressaares Grand Rose SPAs, sest tähistasime oma 5.aastapäeva. Idee sinna minna oli tegelikult ühine, mina oma liigse korraldamistuhinaga rikkusin üllatuseplaneerimise ära lihtsalt. St et kui ma ise spade kohta uurisin, siis elukaaslane tunnistas üles, et ta juba varem piilus neid natuke.
Kahjuks olime seal ainult ühe öö, võtsime "Meie hetked" paketi, mis koos Deluxe toa lisatasuga maksis 197€. Hinnas oli: duaalmassaaž, hommikusöök rootsi lauas, 3-käiguline õhtusöök ja vahuvein koos puuviljadega toodi ka tuppa. Igal pool olid ROOSID: liftis seinale graveeritult, vaipadel, vaasis, söögiriistadel - ütleme nii, et sisekujundusega on vaeva nähtud ja kõik toad on kindlasti omanäolised! Meie Deluxe toa nimi oli Moonlight, lihtsalt infoks, vb keegi tahaks just selles toas ööbida :D
Kuressaare on Tartust päris kaugel, nii et suur osa laupäevast ja ka pühapäevast läks sõitmise peale. Tagasitulles jõudsime napilt praamile, hea, sest hetkel ju tuleb järgmist veidi üle 1h oodata. 
See oli minu esimene Spas käik, loodan, et järgnevad on sama meeldivad ja ehk õnnestub ka väikestviisi traditsioon juurutada - aastapäev igal aastal Spas! mmm.. mõnus. :)
Millistes Eesti Spades teie käinud olete? Kuidas rahule jäite?

Romantic bed decorated with rose petals / Romantiline ja SUUR voodi, kaunistatud roosi õielehtedega.
Pole parima nurga alt, aga ainuke pilt, millega õnnestub veidi toa kõrgust edasi anda - maast laeni aknad + katuseaknad - ideaalne tähtede vaatamiseks otse voodist :D / Not the best composition, but only way I can show you the high ceilings and big windows- great for looking at stars from bed.
Sparkling wine & fruits/ Vahuvein ja puuviljad - yum!
Our bathroom and some details from the room. / Meie vanniga vannituba ja ROOSIDEGA detailid meie toast. Üleval paremal on toa võtmed - need olid kõigil sellised. :)
Pilt: grandrose.ee Hotelli fuajee / Hotel lobby
Pilt: grandrose.ee ; Spa ja saunakeskus Rosaarium / Spa & Sauna Centre
Laupäeva-õhtune Kuressaare südalinn. 

4 comments:

 1. Grand Rose on lihtsalt super koht!!!:) Kindlasti üks Eesti üks romantiliseimaid ja hubasemaid spasid. Meil on elukaaslasega iga aasta olnud tranditsiooniks aastapäeva tähistada spas, kaks korda oleme käinud Narva Jõesuus, viimane kord võtsime paketi koos õhtusöögiga, kuid pidime pettuma. Ise olen käinud sellisetes spades (kõikides ei ole küll ööbinud, aga veekeskuses) Grand Rose, Georg Ots, Saarema Spa hotel Rüütel ja Meri, Johan Spa, Narva Jõesuu Spa, Framare Thalasso Spa, Kalev Spa, Pärnus Terviseparadiisis, Rakvere Aqva Spa. Minu lemmikud on olnud Grand Rose, Rakvere Aqva Spa ja Narva Jõesuu Spa. Varsti saan ära külastada ka Saka Mõisa spa. Saaremaa spades pole kahjuks ööbinud, kuna seal on alati öömaja tasuta saadaval. Tundub, et sul oli väga mõnus spaakülastus!

  Angeelika
  http://iluelu.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. WAU! Nii palju erinevaid spasid, ole kade natuke :) Aga minul oli küll mõnus ööpäev, järgmine kord tuleb Saaremaale pikemaks minna, siis ei tundu see sõit nii jube :D

  ReplyDelete
 3. Aahh, see telefon on lihtsalt imeline!

  ReplyDelete
 4. Ära aja kadedaks :D Ajasid mulle nüüd SPA külastamise isu peale ja aus ülestunnistus, et polegi veel mitte ühtegi SPAsse jõudnud, aga tuleb see viga ikka ära parandada :P

  ReplyDelete