Saturday, December 29, 2012

Review: Maybelline the Colossal Smoky Set

Hey, beauties!

Who doesn´t want perfect smoky eyes with just a few easy steps? Maybelline came out with their master smoky eye pencil back in November(in Estonia) which is meant to be used on it´s own to get easiest smoky eye ever. Maybelline says that it is creamy and super pigmented and I have to agree with those claims, but let´s take a closer look and then decide. I won this set from Maybelline Estonia Facebook Smokey eyes competition, so I don't know how much they cost, probably both around 8-10€. I belive at least around Chstimas time, you can buy these as a set for 15€ or so. 
The set came with full size Colossal volume express mascara in smoky eyes in black and master drama eyeshadow pencil in black.

Maybelline Master Smoky Eyesadow pencil
Comes in 5 different shades: Black, Chocolate, Navy, Grey, Violet
My pencil is just regular black. 

Why I like this pencil?
- super pigmented
- easy to blend
- soft texture: didn't tug the eyelids.
- cheap
- comes with a sponge for smudgeing on the other end: again the smudgeing was quite gentle for the eye area.

Why I didn´t like it?
- creases within minutes without primer/ eyeshadow to keep it in place
- hard to sharpen (it is BIG and the wooden part just broke and it is hard to get the tip precise enough due to soft texture of pencil)

How to make it work?
Definitely use a primer underneath and maybe just matte black eyeshadow to keep it in place. Sharpen it with a knife - your pencil will last longer! 

Maybelline the COLOSSAL Volum´ Express mascara in black.
Basically it is their regular volum' express mascara with added black eyeshadow for extra smoky look.
I have to be brutally honest, I didn´t like this mascara at all. The brush is huge and so it is hard to apply mascara on short lashes, you will probably get it on your lids/cheeks. Also it started to fall down on my cheeks after 2 hours - so if you are not going for panda look, then you probably should skip it. I can´t say that every maybelline mascara is bad, but the ones that I have tried have had the falling on the cheeks issue, so I am not very keen on trying another one.
Bare curled lashes - 1-coat of mascara
2- coats of mascara - added eyeshadow pencil. 
In conclusion: 
I wouldn't purchase this set again, because I really didn't like this mascara. I can recommend eyeshadow pencil if you use primer and sharpen it with a knife it is decent highly pigmented drugstore eyepencil. :)

Thank you for reading!


Hei, kaunitarid!

Tutvustaksin teile täna maailma lihtsaima suitsusilma tegemise komplekti Maybelline'ilt. Ma ei ole selle komplektiga 100% rahul ja ripsmetušši ma kindlasti uuesti ei ostaks, kohe räägin miks. Mõlemad tooted kuuluvad uude Maybelline'i suitsusilma kollektsiooni - no tegelikult on need tooted Eesti turul Novembrist. Minu komplekt pärineb Maybelline'i suitsusilma võistluselt, kuid olen näinud seda ka kauplustes müügil. Kahjuks hinda hetkel ei tea, aga pakuks et jäi 15€ ringi - usun, et pärast jõule ehk leiaks selle isegi kuskilt allahindluste letilt. 
Maybelline Master Smoky silmapliiats:
Eesti turul peaks olema saada 4 tooni: must, tumesinine, hall, pruun. Minu komplektis oli must silmapliiats. Lubatakse kreemjat tekstuuri ja tugevat pigmenti ja nende mõlema väitega olen täiesti nõus. Omalt poolt tooksin plussidena välja kerge hajutamise-mõnusa tekstuuri ning käepärase hajutaja pliiatsi teises otsas. Mis mulle nii väga ei meeldinud oli toote püsivus. Mul ei ole enda arvates ekstra rasused silmalaud ja seega panigi imestama, et ilma aluskreemita hakkas antud toode praktiliselt kohe vaokestesse kogunema. Samuti on problemaatiline pliiatsi teritamine. Mul on suure auguga teritaja täiesti olemas, aga kahjuks hakkas see puiduosa pliiatsist nö lammutama- see lagunes lihtsalt pinnukesteks. Sisu otsa aga ei saa tänu pehmele tekstuurile kuidagi piisavalt teravaks ja seega kaotab palju täpsuses. Ühesõnaga soovitaks kindlasti kasutada lauvärvi aluskreemi, teritada seda vanakooli moodi kasutades nuga ja kes täpsust jahib, kasutage eraldi pintslit! Toode on siiski kasutatav, nii et saab 4p viiest. 
Pildil kasutasin päris mitu kihti(3) silmapliiatsit, sest hajutades ta muutub siiski üsna palju heledamaks. 
The Colossal volum' Express ripsmetušš:
Peaks olema saadaval 3 toonis: must, pruun, tumesinine. Minu  komplektis oli must tušš. Tavalisest volum express tuššist erineb see lisatud mustade lauvärvi pigmentide poolest - no nii vähemalt väidetakse, ausaltöeldes mina küll olulist vahet ei märganud. Tuššil on ekstra SUUR hari, nii et kui sul on lühemad ripsmed ja veidike ebakindlam käsi, siis tõenäoliselt satub see ka mujale kui ripsmetele. Minu jaoks oli see veidi ebamugav. Mis aga veel vähem meeldis, oli fakt, et vähem kui 2h hakkas uhiuus, äsja avatud ripsmetušš põskedele pudenema - nii et olengi seda ainult 1x kasutanud ja väga pole rohkem tahtmist ka, kuna õnneks pole see mu ainus tušš. 

Kokkuvõttes, komplektina ma neid enam ei ostaks, kuna olen ripsmetuššis pettunud. Silmapliiatsit julgen soovitada, kui kasutate praimerit või kinnitate selle pärast siiski lauvärviga. Iseenesest on ju tegu mõnusa pigmendiga kreemja silmapliiatsiga, mida kahjuks Eesti turul palju ei kohta.
Maybelline võiks oma tooteid reklaamida nii nagu nad tegelikult on! Ilmselgelt ei ole toote pakendil oleva pildi peal kasutatud ainult neid kahte toodet- kindlasti on mängus ka lauvärvid ja kunstripsmed... 
Aitäh, et lugesite!

2 comments:

  1. i need to check it out.

    ReplyDelete
  2. Such a good post! I really love this mascara and I want to purchase one seat of this product. Can anyone give me an idea where I can purchase this stuff?

    Thank you for your informative post, I really appreciate it!


    naturkosmetik

    ReplyDelete