Sunday, April 29, 2012

Blogsale + chitchat

Hey, beauties!

Since spring is major cleaning time in every field of life, then I sorted out my makeup stash and you can see some items that really need a new home here: buduaar.ee. If you are really interested something and live abroad, send me an email: beautyfromliz@gmail.com 
These products are only swatched and need a new home! :) 

Source: beautyponder.blogspot.com
Hei kaunitarid!

Kuna kevad on suurpuhastuse aeg, siis sorteerisin oma meigikuhjast välja asjad, mis on kurvalt seisma jäänud. Olen tõesti kõiki vaid 1-2x proovinud, nii et tooted on praktiliselt uued. Ma ei müü neid sellepärast, et nad oleksid halvad, lihtsalt mõistus tuli koju- mul ei ole nii palju asju vaja :D 

Kuulutus ise on siin: http://buduaar.ee/Turg/kuulutus/1261328 Kui midagi soovite võite kirjutada buduaari või siia kommentaaridesse. Hinnad pole ka kivist! ;) 

Muul teemal ka - tõenäoliselt enne 8.maid siia väga palju postitusi ei tule, pean õppima eksamiks ning kohe pärast eksamit tuleb mõnus nädalalõpp Stockholmis. 

Katsun seal veidi pildistada ka, teile vist meeldivad reisipostitused. :) Plaanis on väike 80ndate stiilikas, kõigile dressid ja meestele vuntsid jne, pean jõudma kunagi järgmine nädal veel kaltsukatesse ka tuulama. Võite soovitada häid kaltsukaid Tartus.
Loodan väga, et eksam läheb hästi - neuroloogia on siiani minu jaoks kõige keerulisem aine ning eksam tuleb suuline. Ma ei ole just suuliste eksamite fänn, kuna suure närveerimisega kipub pea tühjaks minema. Eks näis kuidas läheb- läbi ikka ei kuku, seda pole õnneks kunagi juhtunud (ja nüüd tuleb 3x üle õla sülitada, eksole). Sellel aastal vist jääb mul Volber vahele, aga pole hullu, küll ma Stockholmis järgi pidutsen-puhkan. 
Vabadnust, kui mu jutt praegu väga ei jookse- mõtted on haigusloo juures, mille pean homme esitama. 

Kõike head,
Liis

Friday, April 27, 2012

Makeup look inspired by Hunger Games: District 7


Hey, beauties!
May I present you, another look from my Hunger games series. A week ago I actually wore this look out, so yes a wearable look! I choose this eyelook to represent district 7. You can read about it here, but here is just a short description to give you some idea:
"This beautiful district is lush with trees, from which these citizens supply our lumber and paper. The people of District 7 are hardworking and down-to-earth."
So here is what I came up with: 
First of all I started with priming my eyelids, I used Make up store tinted eyeprimer.
Then I used NYX jumbo pencil in milk in the inner corners and on the browbone. NYX jumbo pencil in horse raddish all over the lid.
I used Lumiere eyepigments for this look. 
Charity in the inner corners and 1/3 of the eyelid.
Kindness on 2/3 of the eyelid, on the moving lid.
Envy in the outer corner and blended into the outer crease.
Sublime is my crease color.
Cream soda as a highlight on the brownbone
A little bit of envy on the lower lashline.
If you don't have these pigments you can try with anything similar, I think that Wet'n'wild comfort zone palette is great option for looks similar to this. 
Avon supershock eyeliner in Blackberry in the lower waterline.
Art deco high precision eyeliner for my bold eyeliner look and GOSH Show me volume mascara to make my lashes more noticeable.


What is on my face? 
- Foundation: Avon Ideal Flawless finish foundation in ivory
- ELF studio twinkle pink blush
- ELF studio warm bronzer as a contour
- ELF studio translucent powder to set my makeup
What is on my lips?
Well I started out with Make up store lipstick in Attitude, then I didn't like the color just like that and added NYX golden red lipgloss on top of it- this made my lips a little bit more red and darker. 

Make up looks inspired by Hunger games I have done so far:
1. District 4

What do you think of this look? Would you wear it out?

I have one question too, should I color my hair red? And if red, then how red - very bright primary or darker and more natural... I am quite lazy when it comes to my hair and red color needs refreshing quite often.

Thank you for reading!

In Estonian:
Hei, kaunitarid!
Lubasin paar päeva tagasi, et postitan järgmise Näljamängudest inspireeritud meigi. Siin see on! Seekord on tegemist 4 ringkonnaga, mida iseloomustavad paksud metsad ja sõbralik rahvas. Minu arvates on tegemist täiesti avalikkuses kantava meigiga- ma käisin sellega nimelt eelmisel reedel väljas ja sain päris mitu komplimenti. ;) 
Üritasin kasutada rohkem pigmente, mida ma muidu väga ei kasuta - ei, tegemist pole halbade toodetega, pressitud lauvärvid on lihtsalt mugavamad, kuna ei pudene nii palju. Nagu teate, siis on mul terve karbitäis Lumiere'i lauvärvi pigmente, kõik minisuuruses - mu meelest jätkub 1 grammist lauvärvist piisavalt kauaks. 
Kuidas saada "metsa-look"?
- alustasin silmameigist, kuna lahtised pulbrid kipuvad silma alla pudenema. 
- kõigepealt, nagu ikka silmameigi aluskreem. kasutasin make up store' i tinted varianti. 
- seejärel võtsin NYXi jumbo silmapliiatsid- milk(matt valge) silma sisenurka ja kulmuluule, hajuta näpuga ning horse raddish (heleroheline, läikiv) üle kogu liikuva lau. Hajutasin seda koopajooneni.
- Seejärel kandsin silma sisenurka ning 1/3 lau ulatuses tooni nimega Charity, mis on imearmas kuldne ja läikiv toon.
- Ülejäänud liikuva lau peale kandsin Kindness pigmenti, mis on mõnus heleroheline toon.
- Silma välisnurka rõhutasin Envy'ga ning koopajoonele kandsin Sublime'i.
- kulmuluu tahtsin jätta matiks ning seetõttu kasutasin Cream Soda pigmenti, mis on elevandiluukarva matt toon.
- alumisele ripsmejoonele väljastpoolt alustades: envy, kindness, charity.
- ripsmetušš on Gosh, show me volume ja lainer ikka Art Deco High precision. 
- näol on Avon ideal flawless jumestuskreem toonis ivory, ELFi studio seeria põsepuna toonis twinkle pink, päiksepuuder toonis Warm ning läbipaisted matistav puuder.
- huulte puhul alustasin Make up store'i huulepulgaga nende suvekollektsioonist ning kuna see toon polnud päris see, siis lisasin veel NYXi huuleläike toonis golden red (tegemist on siis round lipglossiga, mitte megashine variandiga).

Kui teil neid pigmente pole, siis valige lihtsalt midagi sarnast ;) Võite proovida nt Wet'n'wild comfort zone paletiga, mida peaks saama Seppälätest.
Küsiks teie nõu ka- mul on tekkinud salasoov värvida juuksed punaseks. Mis te arvate milline punane võiks mulle sobida ja kas see on üldse  hea mõte, kui ma olen üsna laisk juustevärvija. Punane värv ju tuhmub nii kiirelt. 


Aitäh, et leidsite aega lugeda!
Liis

Wednesday, April 25, 2012

Question Wednesday {Eyes Edition}

Hey, beauties!

I found question wednesday from MissL, you can read her answers here. Questions are really from Nykki´s Mane blog. This wednesday all questions were about eyes. So let´s get started.


1. What color are your eyes and if you could choose what color they were what color would that be?
My eyes are hazel I think, but they seem to be green in most of my pictures. I think hazel because around the pupil I have brown ring and outer edges are more gray. hmm any color, I think bright light blue eyes are pretty unique!
2. Bold Eyeliner, Light Eyeliner, or no eyeliner?
If I use it, then I usually go for a bold eyeliner look - not too thin and a bit winged.
3. What is your go to eye look?
In my daily makeup box I have Too Faced Romantic Eye palette and I use soulmates all over the lid, I do in the crease and for a little pop of color Cut the cake in the outer corners.
Something like this, but I used cut the cake all over the lid and First dance in the outer corners. You can see the eyeliner I like to do here too. :) 


4. What brand makes your favorite eyeshadows?
Urban Decay defenitely! I also like Too Faced eyeshadows, but texture wise - UD is better!
5. What are your must have eye products?
A good eyeshadow primer - I have make up store tinted one right now, trying to use it up, because I have NYX HD eyeprimer too.
Volumizing mascara- since my lashes are quite long, I really want the mascara to add some volume. 
Water-proof and long lasting eyeliner: doesn´t matter if it is a liquid or a pencil.


In Estonian
Hei, kaunitarid!
Leidsin ühe Eesti ilublogija: Miss L kaudu igakolmapäevased küsimused, päriselt välja mõtleb neid aga: Nykki´s Mane blog kirjutaja. (see on inglise keelne blogi).

1. Mis värvi on su silmad ja kui sa saaksid valida, mis värvi nad võiksid olla?
Mul on rohelised silmad (keskel pruun ring ja servad hallikamad). Tahaksin erksaid siniseid silmi.
2. Jõuline või peenike lainerijoon või üldse mitte?
No kui ma üldse laineriga viitsin jamada, siis ma leian, et mu lainerijoon on pigem jõulisem - keskmise paksusega ning veidi "flicked". 
3. Mis on su "go-to" silmameik?
Mu sagedamini kasutatavate asjade karbis on kanda kinnitanud Too Faced Romantic Eye palett, kus on mõnusalt sätendav hele toon, mida kasutan üle kogu lau (nimega soulmates) ning I do, mis on matt külm pruun, kannan tavaliselt koopajoonele. Vahel lisan ka cut the cake (külm lillakashall) või first dance (matt tumelilla) silma välisnurka. (ülevaltoodud pildil olen kasutanud siin nimetatud toone, aga üle lau on lihtsalt cut the cake, mitte soulmates). Lilla (ala)tooniga lauvärvid sobivad imehästi pruunide ja roheliste silmadega neiudele ;) 
Kindlasti lainer ja ka tihendav ripsmetušš. 
4. Mis firma lauvärvid on su lemmikud?
Urban Decay'le pole päris võrdväärset vastast minu meelest- lauvärvid on super pigmenteeritud, on mõnusa tekstuuriga ja püsivad kaua. Too Faced lauvärvid on head, aga just nö võisusest jääb puudu. Odavamatest firmadest soovitaks ka Wet'n' wildi palette, mul on olemas vanity, comfort zone ja sweet as candy (kõik nimed on klikitavad ja viivad teid vastava paleti ülevaate juurde ;) ). 
5. Milliste silmadele mõeldud toodeteta sa ei kujutaks oma elu ette?
Esimene, mida ma ka kõige sagedamini kasutan, on kindlasti tihendav ja tume ripsmetušš. Mul on muidu üsna pikad ripsmed, aga nad vajavad kindlasti tiheduse poolelt järeleaitamise tunde. 
Teiseks soovitan kõigil osta endale üks silmameigi aluskreem, tõesti jäävad värvid pealekandes erksamad ja püsivad kauem! Hetkel üritan põhja peale teha oma make up store'i praimerile, sest juba uued katsetamist vajavad tooted ootavad (nt NYD HD eyeprimer). 
Kolmandaks, üks hea pigmendiga kauapüsiv (veekindel) must lainer - pole vahet kas geel või vedelik või eelistad hoopis pliiatsit. Mina kasutan hetkel Art Deco High Precision silmalainerit, mis just mõni aeg tagasi toimunud osturallil ka allahinnatud oli- hetkel endale tagavara ei ostnud... täishind on 13-16€ olenevalt ostukohast, osturallilt sai 8€'ga. 


Minu meelest on sellised küsimused toredad ja aitavad muuta blogi isiklikumaks, kes ikka viitsib alati lauvärve ja küünelakke vahtida :D Kui olete ise blogija, siis ootan teie vastuseid postitusena- põnev on ju lugeda. Kui lihtsalt vastata tahate, palun - kommentaarid on avatud nagu alati :)
Jõudsin just öölaulupeolt tagasi ja mõtlesin, et postitan veel kolmapäeval :P


Aitäh, et leidsite aega lugemiseks!
Liis

Tuesday, April 24, 2012

FOTD: Candy pink vol 2

Hey, beauties!

One of my readers wanted to see a darker version of my FOTD: candy pink, because I said there that I kept adding darker colors etc. So here is the result.
Eyeshadows are still from the Sleek Oh So Special palette, Avon supershock eyeliner in the waterline. 
And yes, these photos are taken on the same day, I just kept my hair down.
Thank you for reading!

In Estonian:
 Üks mu lugejatest(Hei, Sandra!) soovis näha "kommimeigi" tumedamat varianti, kuna ütlesin, et arendasin seda veel edasi. Siin on siis tulemus - kasutasin ikka sama Sleeki paletti (Oh so special) ning lisasin limaskestale Avon supershocki silmapliiatsi, muud väga ei muutnud. 
Pildid on tõesti tehtud samal päeval, lasin lihtsalt oma kiharad valla :P et natuke üldpilti muuta.
Mis te arvate, kas tume silmapliiats sobib siia või mitte? Ma ise arvan, et tegi vist liiga tumedaks üldmulje.
Aitäh, et lugesite-vaatasite!
Liis

Monday, April 23, 2012

NOTD: OPI Designer... de better!

Hey, beauties!

Quick nail post for a change. This is OPI Designer de better, gorgeous metallic polish that was part of OPI the Muppets collection, which came out this winter. Pretty unique shade in my opinion, defenitely a stand out shade from that collection. I ordered this from ebay, and paid around 9 $ for it, can´t remember exactly. Unfortunately this was limited edition, but maybe you can find it somewhere. 
This is 2 coats and picture is taken in daylight, without flash.
I would describe this tone as a cold gold color with bronze glitters. This is similar to ORLY Luze polish, you can look at my swatches here.

That is all for today, because I have to study for tomorrow (a test in Finnish and practical work in Neurology).
Thank you for reading!In Estonian:
Hei, kaunitarid!
Üks kiire postitus õppimise vahele (hehee homme on Soome keeles kontrolltöö ja neuroloogias akadeemiline haiguslugu). Laki ostsin tegelikult juba mitu kuud tagasi ebayst ja maksin ta eest u 9 $ + saatmine, nii et kindlasti ei olnud see just mu odavaim küünelakk. Hind oli kõrgem ka seetõttu, et tegemist on limiteeritud kollektsiooniga - tuli ta välja minu teada 2011 lõpus. Müüdi ka Eestis, Kaubamajas ja ILU poodides.
Tegemist on üsna erilise tooniga, kuna esmapilgul tundub järjekordne külma tooni kuldne lakk, kuid lähemal vaatamisel sisaldab see pisikesi pronskikarva glitterosakesi. Pilt on tehtud päevavalguses ja välguta, ning mu küüntel on 2 kihti lakki.
 Kui sarnased lakid meeldivad, julgen soovitada ka ORLY Luxe lakki, mille kohta näete postitust siin. 
Tänaseks kõik, lähiajal on tulemas Näljamängude 2.meik ;) Pildid on juba tehtud.
Aitäh, et leidsite aega lugemiseks!
Liis

Sunday, April 22, 2012

Chitchat: Does your astral sign define your wardrobe?

Hello, beauties!

Today I discovered interesting article about your astral signs and closet in Estonian website buduaar.ee. I wanted to show you what they about Gemini, which is my sign.
So this article is in Estonian so I butchered the text and shortened it a bit, to bring out the key features.

Gemini (22nd May to 21st July)
- wardrobe for gemini is very versatile, because ther mood changes often and therefore they need to change their outfit accordingly, sometimes several times a day. 
- they don't prefer certain styles, because grow tired of the same things - outfit helps them to "born again"
- shopping: price is important, but if the shoes are really convenient and they like them- they will still buy those shoes, never regretting the buy.
- Gemini doesn't care about brands, most important is how the clothing item looks and feels on- does it fit nicely?
- Style: neutral, van wear anything from sprty outfits to jeans, jackets and shirts. Gemini loves layering!
- Colors: They might prefer violet, yellow or orange items.
- Accesories: jewelry made out of chains. 
- Makeup: Yellow is a good choice for eyeshadow color, because it is the color of happiness and helps to communicate. But gemini tend to wear cooler colors and don't love overly bright eyeshadows. Matte texture is preferable.
- Hair: Changes as often as their hectic minds. Radical changes and new haircuts is their thing.
- Brand: Alexander Mcqueen
Alexander Mcqueen boots - I would wear them! 

These seem to be extremely high for me, but I love the contrast in these shoes!
My comment:
I hate layers, I hate yellow color and I have never changed my outfit several times a day. I do like purple color and Alexander Mcqueen items (but ofc don't own any of them). I have made extreme changes with my hair - coloring them black, red, cutting them short for no reason etc. So not everything suggested in this article is correct, but it was defenenitely a fun Sunday night read. 

Thank you for reading!

In Estonian:
Leidsin just http://buduaar.ee lehelt põneva artikli, kus lahatakse iga tähemärgi esindaja stiili. Loomulikult oleks veel põnevam olnud, kui nad oleksid nt toonud näiteid kuulsustest, kes on tüüpilised ja nö vastavad kirjeldusele. 
Minu tähemärk on kaksikud, olen sündinud 27.mai. Kõigepealt siis buduaarist võetud tekst ning seejärel minu kommentaar. 


Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Kaksikute garderoob on väga mitmekülgne. Nende tuju on väga muutuv ja see tingib vajaduse muuta oma maskeeringut mitu korda päevas. Nad ei eelista üht kindlat stiili, sest tüdinevad sellest ruttu. Rõivastus paneb nad sisemiselt uuesti sündima, muudab nende rolli ja pakub vaheldust. Ostlemas käies kaaluvad Kaksikud alati, kas on nõus nõutud summat maksma, kuid kui ta leiab mõnusaimad sussid, mis iial tehtud on, ei kahetse ta nende ostmist kunagi. Teda ei huvita kuulsad rõivabrändid, olulisem on hoopis see, kuidas ese seljas tundub ja välja näeb. Kaksikute stiili iseloomustab neutraalsus. Tema riidekapis on esindatud sportlikud rõivad, kuid ka teksad, T-särgid ja kerged jakid. Kaksikute tähtkuju sümboliseerib mitmust – seega armastavad Kaksikud kanda riideid kihiti. 
Värvid: Kaksikute jaoks ei mängi rolli rõivaste värvitoon, kuid nad võiksid otsustada violetse, oranži või kollase kasuks.
Aksessuaarid: erinevad kettidest koosnevad ehted on Kaksikute parim valik. Nad on väga kiindunud ka käekottidesse ja kohvritesse.
Jumestus: heaks valikuks lauvärvitoonidest on Kaksikute jaoks kollane. See rõõmus värv mõjub tujutõstvalt ning aitab parandada mälu ja suhtlusoskust. Ise eelistavad nad aga valida jahedaid toone ega armasta kirkaid värve. Matt tekstuur on Kaksikute sõber.
Soeng: Kaksikute soengud vahelduvad kiirelt nagu nende heitlik loomus. Nad armastavad katsetada uusi lahendusi ja teha radikaalseid muutusi.
Bränd: Alexander McQueen

Kommentaar:
Ma ütleks, et kogu tekst kindlasti õige ei ole. Näiteks mu garderoobis on ainult üks kollane riideese ja üldiselt ma kõnnin sellest värvist kaarega mööda. Ma mitmekülgsuse koha pealt ei oska ka suurt midagi arvata.. ma ütleks, et pigem on mu stiil igav ja eelistan mitte silma paista. Riideid ma väga tihti ei osta ja kui ostan, siis pigem odavamaid - hetkel tõesti ei ole veel väga suurt võimalust valida. Ma väga tahaks teada, mida on mõeldud sportlike rõivaste all- kas tõesti päris kiledresse?! No neid mul pole küll ühtegi ja kohe kindlasti ei kannaks ma neid väljaspool trennisaali. 
Kui nüüd riiete kihti kandmisest rääkida, siis pigem on nii, et kui ma ka tahaks seda teha, siis väga ei oska ja mind tohutult häirib kui nt jope alt kampsuni serv paistab- päris tüütu kiiks või mis. 
Ehteid kannan ka minimaalselt ja ei ütleks, et väga eelistaks kette - pigem on hetkel südamelähedasemad lipsukesed ja nt väga kiftid on swarowski kivikestega kuldsed vihmavarjud (ebay leid, maksin vist u 1 $ nende eest! ). 
Soengute koha pealt pole ma väga ekstreemne inimene, aga kui teen muutuse, siis tavaliselt nö salaja, sest mulle meeldib inimesi šokeerida. Olen värvinud juukseid nii punaseks kui ka sinakasmustaks (seda isegi 2x). Hetkel kisub väga porganditooni poole jälle, aga punane on tõesti värv, mis vajab tihedat värskendamist ja ma ei tea, kas minu püsimatuse juures selleks aega leian. Aegajalt olen ka pealtnäha täiesti terved juuksed üsna lühikeseks lõiganud- lihtsalt nii väga hakkavad vahel katkised juukseotsad häirima. Täitsa võimalik, et ma näen tonti seal, kus seda pole, sest pole kunagi saanud negatiivseid kommentaare oma juuste kohta. Kas kellelgi on veel nii, et just alumise kihi juukseotsad hargnevad kaheksaks?(jah, ma ükskord lugesin kokku... )
Brändi kohta nii palju, et kindlasti on Alexander McQueen väga äge disainer, praegu käisin kohe ta kodulehte uudistamas ja neetidega kingi kannaks küll, aga u 250 € paari kingade eest, ükskõik kui kvaliteetsed nad on, on minule küll üle jõu käiv. Üldine looming aga mulle iseenesest meeldib, nii et pigem on selle punktiga täppi pandud - aga usun, et antud disainer meeldib ka teistele, olenemata tähtkujust. :D 

Loodan, et polnud väga igav lugemine ja kui soovite enda tähtkuju kohta rohkem teada saada, siis siin on link uuesti: http://buduaar.ee artiklile. 

Aitäh, et leidsite aega lugeda! 

Friday, April 20, 2012

Haul: What have I purchased in April

Hey, beauties!

Since April is almost over I wanted to share with you the beauty products and some clothes that I bought in April. I try to buy as little beauty products as I can, to save up for my birthday present and I am going to Stockholm with my boyfriend and a group of friends in the beginning of May to visit friends there who study abroad. We will travel by airplane, we chose Ryanair, because the prices are really cheap and since we are going only for a weekend, we don't need that much stuff, so we can just take only hand baggage. I wanted to show you the hotel that we are planning to stay in: Omena hotel. This is in the centrum and not so expensive at all - comparing to other options. 
Okay, but now onto the haul. First, beauty products:

1. AVON Ideal Flawless finish foundation in Ivory- separate review coming, but when you first apply it, this leaves really natural finish, it has medium coverage, but unfortunately it has broken me out a tiny bit (small pimples and comedones on my forehead) and doesn't last amazingly long on my combination skin. 
2. AVON supershock gel eyeliner pencil in Black- just your basic black eyeliner, really pigmented and stays on the waterline for quite a few hours.
3. AVON supershock gel eyeliner pencil in Blackberry - gorgeous creamy brown shade with golden glitter. 
4. GOSH Show me volume mascara in black - I really needed a new one, because my maybelline Falsies had started to smudge a lot and fall down on my cheeks during the day. So far I am really happy with my GOSH mascara, but I have to test it out another week to give my final review. It doesn't clump, stays on well and is quite easy to remove.
5.-9. 4 new NYX Jumbo Pencils- yes I know I totally didn't need more of these, but when I bought some for other beauites in Estonia, I couldn't resist and ordered myself a backup for Milk jumbo eyepencil and wanted to try some new tones: Sparkle nude, Cobalt and Sparkle Green. 
That's it!
Also I was sent by Estonian PR company new oriflame Ecobeauty daycream, nightcream and eyecream, which I used for a week, but then these broke me out really badly and I stopped using them. Should I do giveaway for these?! (the package is hygenic, because bottles come with a pump).
As for clothing, I didn't buy much, just some items from New Yorker- yes I know, they are cheap and more meant for teenagers, but as I said, I am on a budget and wanted to bring some color in my wardrobe. So I got:
1. Fishbone cobalt blue skinny jeans- my new favourite jeans!
2. Fishbone mint-green stiped cardigan - is just love this color combo!!!
3. Fishbone plain slouchy t-shirt, again mint green
4. Amisu beige-white striped t-shirt, very sheer material, needs something underneath.
5. not in the picture, just plain white tanktop 
I am nowehere near pro, when taking pictures of clothes, so I took just a photo of them laying fat on my sofa.
I am too insecure to show them on myself, I've been skipping on workouts for last 2 weeks, bad bad Liis!!

Another great news is that I am doing another beauty swap, this time with a Canadian youtuber Tatiana- she is originallt from Russia. I told her that I wanted to try out some Annabelle products and maybe I can get my hands on a Revlon lip butter that suits me too. I really really want to try it out in Sweet tart. 

Thank you for reading!

In Estonian:
Hei, kaunitarid!
Kuna Aprill on juba peaaegu läbi ja loodetavasti ma enam midagi juurde ei osta, siis jagaksin teiega asju, mille sellel kuul endale soetanud olen. Iluasjade vallas olen üritanud ennast tagasi hoida ja seega ostsin ainult 9 asja. Ma tean, et seda tundub palju, aga tegelikult oli nii jumestuskreem(lõpuks ometi piisavalt hele toon!) kui ka ripsmetušš(vana oli ära kuivanud) vajalikud ostud. AVONi supershock silmapliiatseid olin ihaldanud juba mitu kuud ja kuna mu ämmakandidaat on avon-lady, siis lõpuks ometi taipasin tema kaudu need ka tellida. AVONi jumestuskreemi kohta teen ka eraldi ülevaate, kus näitan täpselt kuidas katab ja toon plussid miinused välja. Lühidalt ütleks niipalju, et keskmise katvusega poolmatt jumestuskreem, mis siiski kogu päeva peal ei püsi ja veidi on ka poore ummistav. Pisikesed punnikesed ja komedoonid on tekkinud otsmikule, kuigi oma näohoolduses ma midagi muud muutnud ei ole. 

Pliiatseid mul otseselt juurde polnud vaja, aga kuna korraldasin jälle NYX silmapliiatsite ühistellimuse, siis ikka ei suutnud jätta tellimata endale 4 uut: 1 Milk tagavaraks, Cobalt, Sparkle Green ja Sparkle Nude olid aga uued toonid jumbo silmapliiatsite valikus. 

Kuu alguses saadeti mulle prooviks ka uued Ecobeauty kreemid, aitäh Polhelm PR. Nendest kirjutan ka eraldi ülevaate - lühidalt, mulle need kahjuks ei sobinud, kuna mu nahk reageeris uutele toodetele väga tormiliselt (paar "toredat" punast sõpra piirkondades, mis muidu pigem punnivabad). Mis te arvate, kas ma võiksin need kreemid oma Eesti lugejate vahel välja loosida? Pakendid ise on hügieenilised, kuna kreemidel on pumbad, kasutanud olen neid kõiki max 5x. Samuti sain Giordian Gold huuleläike(lilla) ja küünelaki(virsikukarva- jah, just NIIPIDI), aga kuna hetkel juba vähemalt 2 sama loosi käimas on, siis mõtlesin enda omaga veidi oodata. 

Natuke igavam on ehk mu New Yorkerist ostetud riidehunnik, aga tahtsin kevadel veidi värvi oma garderoobi tuua. Nagu aimata võite, siis olen teksapüks-kampsun inimene, kõige mugavam riietus kitli all (valge kittel katab mind 4h päevas :P ). Kitsalõikelised teksased on Fishbone'i valikust ja päriselus on  nad veel erksamad kui pildil. Rohelise-mündiroh. triibuline kampsun hakkas lihtsalt värvide poolest silma, kuigi kahjuks lõige mulle väga ei sobi. Mündiroheline t-särk oli aha lihtsalt implussost, mida ma õnneks ei kahetse. Beeži-valgetriibuline pluus tundus mõnusalt neutraalne valik tasakaalustamaks kogu värvide ülekullastust (pildil ei ole selle pluusi alla ostetud valget maikat).
Andke andeks, et riided kõige paremini presenteeritud pole, aga OOTD postitusi tee siin nägema ei hakka, ma olen liiga ebakindel, et siia neid postitada. Ebakindlus tuleneb jälle laiskusest, pole juba 2 nädalat trenni teinud - enesetundes annab see ka juba tunda... ja süütundes ka (üks uusaasta lubadus oli ju korralikult trennis käia ja kaalu langetada). 

Riiete osas ostsin enda arust palju asju, sest tavaliselt käin ma lihtsalt poodides asju vaatamas, aga tollel korral nö sai küllalt ja otsustasin endale midagi lubada ka. Õnneks valisin üsna odava poe selleks. Mind asjade halb kvaliteet ei häiri, nagunii on need tooted ju ainult max aastaks. Pole veel nii rikas et endale kvaliteetseid rõivaid lubada.
Lisaks, lähen mai alguses (juba 2 näd pärast) Stockholmi, sõpradele külla, kes seal aasta Erasmuse projekti kaudu õppida saavad. Seekord ei ole eestlastele tavapärane laevakruiis, vaid läheme hoopis Ryanairiga (piletid on megaodavad!!!) ja saame laevasõidule kuluva aja võrra rohkem Stockholmis kohapeal olla. Ööbime mõnusas Omena hotellis, mida jagaks ka teiega, kuna väga kihvt sisekujundus tundub seal olevat (klõpsake lingile, siis näete ;)). Tundub, et tegemist on ka kõige odavama hotelli/hosteliga Stockholmi kesklinna piirkonnas. 

Andke teada, kas sooviksite ka edaspidi mu ostude kohta postitusi näha. Võib-olla annab see kellelegi ideid, mille suhtes poes silmad lahti hoida. ;) Kui asjade hindu tahate teada, siis võite kommentaarides küsida, aga ma ei saa lubada, et ma kõike täpselt mäletan.

Kõike head,
Liis

Wednesday, April 18, 2012

Makeup Look Inspired by Hunger Games: District 4


Hey, beauties!
I am a big fan of the Hunger Games series and yesterday I decided to do my own series inspired by districts in Panem. So there is going to be a total of 14 looks - I counted the capitol as a separate district. Since I really wanted to do something colorful and defenitely out of my comfort zone- I wear blue eyeshadows very rarely, I started with District 4. This isn´t meant to be a wearable look, well at least I wouldn´t wear it out.

If you want to read more about District for go here, but basically every district has their own sepciality and for district 4 it is fishing and other edible marine life. So that explains the overusage of bright blue and sea green color. I even tried something more crazy, but I won´t post it here.

Eyeshadows are from 120 palette & MUA Immaculate palette. As a base I used NYX jumbo eye pencils in Pacific, milk and cobalt and NYX slide on pencil in Azure. In my lower lashline and waterline I used Make Up store´s eyepencil in Water Spring.
 I kept the rest of the face pretty simple and used a peach blush by Milani called Luminoso and NYX Mega shine lipgloss in Smokey look on my lips. 

Hahaa.. I look so young in this picture, actually I am already getting 24 in almost a month!  
I can´t promise you now when I will post the next look in this series, but it will come. And I truly hope that I can find inspiration to do all 14... 
Let me know what do you think of this look!
Thank you for reading!

In Estonian:
Hei, kaunitarid!
Tundub, et ei ole inimest, kes ei teaks Näljamängude triloogiat- olen kõik 3 raamatut läbi lugenud ja suur fänn. Väga palju on ilumaailmas sellest raamatust inspireeritud meike, kuna Panem on ju nii mugavalt jaotatud 13ks ringkonnaks ning on üks uhke pealinn, otsustasin teha ka oma seeria, kus saab kokku olema 14 meiki. Kuna täna oli mul tuju kasutada väga erksaid värve ja sinised on viimaste seas, mida üldse kasutan, otsustasin alustada 4 ringkonnaga, mille eripäraks on kalandus ja kõik merega seotu. Kohe kindlasti ei ole see meik, millega ma tänavale patseerima julgeks minna - tegemist on pigem fantaasiameigiga ning palun piltide vaatamisel ja kommenteerimisel ka sellega arvestada. Lauvärvid on pärit 120 tooniga paletist ja MUA Immaculate paletist, nende all kasutasin NYXi jumbo silmapliiatseid (toonid Pacific, Milk, veidi ka Cobalt), NYXi slide on silmapliiatsit toonis Azure ja alumisel ripsmejoonel ning limaskestal on Make up store´i Water Spring silmapliiats. Kindlasti annaks vunki juurde veel kunstiripsmed, aga ma olen ikka veel nende paigaldamisel käpard, nii et ei hakanud katsetama.
Põsed ja huuled otsustasin jätta pigem neutraalsemaks ja seega kasutasin virsikukarva põsepuna(Milani baked blush in Luminosos) ning huuleläiget(NYXi megashine huuleläige toonis smokey look). 
Ma hetkel ei julge lubada, millal täpselt ja mis ringkonna meik järgmisena tuleb, aga loodan väga, et ma leian endas piisavalt püsivust ja fantaasiat, et teieni tuua kõik 14 meiki.
Andke teada, mida sellest meigist arvate - minu meelest tuli päris hästi välja! :) 
Aitäh, et lugesite!


NB! Kõik, kes satuvad mu blogi lugema teiste blogide kaudu siis palun kasutage follow nuppu, oleksin teile väga tänulik ja kohe kindlasti luban suuremat loosi, kui mul 500 followeri täitub - tundub, et sellel aastal satub see enamvähem samasse aega mu sünnipäevaga, mis on mai lõpus. ;)

Monday, April 16, 2012

FOTD: Candy pink

Hey, beauties!
Here is just a quick face of the day, that I did on last Thursday. I played around with Sleek´s Oh So Special palette, that I have neglected somewhat since I got it. Also I tried out Avon Ideal flawless foundation that pixiwoo sister´s have really liked- I promise to write a review if I have used it longer.
What I used:
Face: Avon Ideal Flawless invisible coverage foundation in Ivory (that is the lightest shade in their range!) Applied it with Sigma F 80 flat top kabuki brush.
ELF mineral blush in coral (still reaching for that one, elf UK, please restock my favorite blush!) Applied with ELF studio blush brush.
Eyebrows: NYX Eyebrow Cake powder in blonde (I used ELF studio small angled brush) + ELF Wet gloss & brow mascara
Eyes:
Eyeliner: Art Deco high precision eyeliner in black
Eyeprimer: Make up store tinted eyerpimer
Eyeshadows from Sleek Oh So Special palette. (Took this photo from the review of this palette)
Shades used: 
1. All over the lid: Pamper
2. In the outer corner: a little bit of Organza
3. In the crease: a mixture of Gift basket and Boxed
4. On the lower lashline: Gift basket
+ 2 eyeshadow brushes: ELF Eyeshadow C brush + Sigma E25 travel sized blending brush.
Mascara: Maybelline Falsies volume express (which has tried out and flkes and smudges on my lower lashline - I already bough a new one- GOSH Show me volume mascara)
Lips: I think I used Lumiere lipgloss in Frost bite or NYX Mega shine lipgloss in gold pink (I´m so sorry, I can´t remember which one).


  In Estonian:
Hei, kaunitarid!
Üks kiire päevane meik, mille tegin eelmisel neljapäeval. Kasutasin selleks Sleeki Oh So Special paletti, kus on mõnusad pastelsed roosad segatuna igapäevasemate pruunidega. Katsetasin ka minu jaoks uut Avoni jumestuskreemi, mis peaks andma täiusliku jume, kuid samas jäädes ise märkamatuks. Kirjutan kindlasti selle kohta eraldi arvustuse. Katvus on tõesti hea ja nahal maskitunnet ka ei teki. Minul on kõige heledam toon nende valikust. Põskedel on mu igapäevane põsepuna ELFi mineraaltoodete hulgast- toonis Coral. ELF palun täienda oma varusid sellega, enne ma uut tellimust ei tee. 
Kulmude täitmiseks kasutasin NYXi kulmupuudri komplekti, mis mõeldud blondidele- jah, Eesti kartulikoorele sobivad blondidele mõeldud toonid. Kulmukarvad taltsutasin kõigi suure lemmiku ELFi wet gloss & brow mascaraga (haah, nimi hakkab juba pähe kuluma, varem pidin iga kord ELFi lefelt või pakendilt vaatama).
Lainerina kasutasin ArtDeco High Precision eyelinerit, see on mul kohe kindlasti paar kuud olnud ja ärakuivamise märke veel ei ilmuta õnneks. 
Ma tõesti ei mäleta mis toodet ma huultel kasutasin, aga igasugune heleroosa huuleläige sobib, kui soovite sarnast tulemust!
hehee.. vabandust väheste piltide eest, ma läksin hiljem natuke hoogu ja arendasin antud look´i veel edasi- rõhutades rohkem koopajoont, lisades tumepruuni silmapliiatsi limaskestale jne. Kui te VÄGA tahate võin seda tulemust ka näidata, aga nagu ütlesin, siis läksin tõesti veidi liiale ja mulle tegelikult nii tume meik ei sobi.
Kena kevadet ja rohkelt päikest!

Saturday, April 14, 2012

NOTD: Revlon Whimsical & China Glaze For Audrey

Hey!

I managed to buy Whimsical from http://www.thetracefacephiles.com/blog sale and OMG is this pretty. When I got it I instantly wanted to pair it up with China Glaze For Audrey, which is my all time favorite nail polish. Unfortunately it has started to separate and become a little gloopy so I had to mix it up and add some thinner. Combination is just perfect, I can´t stop staring at my nails.

I also got Revlon Facets of Fuschia from her blog sale, but I already sold it, so I can´t show you that anymore. It was pretty and it really broke my heart to sell it, but I know that I don´t really wear dark polishes. I hope my friend is happy with her new polish. (Greetings to Urmeli!)
Anyway, here is the result.
I used 2 coats of For Audrey and 2 coats of Whimsical.


And here is a close up to show the pretty glitters in Whimsical. (the smallest glitters that reflect blue here seem to be the "bubbles" in real life :D )
What do you think of this combination?  Are you one of the beauty girls who love Revlon Whimsical?

Thank you for reading!

In Estonian:
Mul õnnestus ühelt blogimüügilt osta endale 2 Revloni haruldast lakki, ühte näete neist tänases postituses, see on Revlon Whimsical. Kuna Whimsical ise on oma olemuselt üsna kerge katvusega ja ma ei raatsi seda väga palju kulutada, siis kasutasin baasvärvina ühte oma lemmikutest- China Glaze For Audrey lakki. Minu meelest üliarmas ja kevadine kombinatsioon. Päriselus tunduks nagu lakk mullitaks veidi, kuid tegemist on tegelikult imeväikeste glitter osakestega, mis mingi nurga alt peegeldavad sinist või hõbedast tooni. 
Piltidel on kasutatud mõlemat lakki 2 kihti. Loomulikult kasutasin alus- ja pealislakki ka, aga pildile neid ei lisanud, usun et te olete neid varem ka näinud. 
Teine haruldus oli Revlon Facets of Fuschia, mis on imekena lakk, aga kuna minu jaoks on tegelikult mustal baasil lakk veidi liiga tume, siis müüsin selle ühele heale sõbrannale, kes sellesse esimest silmapilgust armus. (Tervitused, Urmelile! Ma tean küll et sa seda blogi vahel loed ;)) Mu süda tilkus verd, aga usun, et tema tunneb sellest lakist rohkem rõõmu.
Andke teada, mis te sellest kombinatsioonist arvate ja kas te kuulute ka nende hulka, kelle silmis on Revloni Whimsical lakk ülikena.
Aitäh, et lugesite!

Monday, April 9, 2012

Battle: Urban Decay Naked vs MUA Heaven and Earth


Hello beauties!

Today I am writing a comparison post, both palettes are pretty well known in the blogging and youtube world. UD naked is in no doubt a holy grail neutral eyeshadow palette for many users, but does MUA heaven and earth palette step on it´s heels? 
 Here are all the pretty colors you get in these palettes:
 •  Price: UD Naked 36£ vs MUA 4£ - MUA wins in this category
 • Both have 12 neutral eyeshadws, but how much product you really get:
  UD Naked 15.6 grams vs MUA 9.6 grams - UD wins (more great eyeshadows to use!)
 • Color variety: Is defenitely better in UD palette, IMO Heaven and earth palette have too much similar mid toned warm browns and lacks a black eyeshadow. UD 1: MUA 0
 • Color finishes: UD has 2 matte shades and MUA has 0, so UD wins again.
 • Eyeshadow texture: UD is known for it´s buttery smooth shadows, MUA comes pretty close for most of the shades (but some are not that great) So UD wins once again. 
 • Packaging: MUA palette is defenitely smaller and more hygenic, but UD palette comes with a decent size mirror. MUA wins in this category.
Final score: UD wins (UD 4: 2 MUA)

I´ll let you decide, if they are dupes or not:
All the swatches are done on bare skin(I usually don´t use a primer, because I really want to see how good are the shadows on their own). Pictures are taken in daylight without flash.
Numbering starts from the top row, left and second row from left - sorry I didn't make axtra photo for numbering. 

MUA 4- UD Virgin (quite close!)

MUA 9 - UD Sin
Almost there, MUA 9 is a bit less pigmented and more peachy. 
MUA 8- UD Naked/Buck 
You can´t compare matte vs shimmers, but Naked and MUA 8 seems to be pretty similar in tone. 
MUA 2, 10 or 12- UD Sidecar 
I don´t see any dupes for sidecar. 
MUA 3 or 6- UD Half baked 
All are golds, but that´s where the similarity ends. MUA 3 is more greener and MUA 6 is more warmer gold. Also Half baked is the most buttery shade I have ever touched - so no similarity in texture either.
MUA 2, 3, 11 - UD Smog
 No dupes here, 2 is too gold, 3 is too warm, 11 is too warm and darker.
MUA 5, 11, 12 - UD Darkhorse 
No dupes here, all MUA colors are lighter and warmer than darkhorse.

MUA 2, 5, 10, 11- UD Toasted 
MUA 10 actually seems to be pretty close, others not so much. 
MUA 5, 7- UD Hustle 
You can't find any similar tone in MUA palette for this eyeshadow.

In conclusion:  they are defenitely not dupes, but if you are on a budget and want some good neutral eyeshadows, then MUA Heaven & Earth palette is really close. I tend to use MUA one more, because I don´t want to waste my precious Naked palette.

In Estonian:
Täna siis üks postitus, kus võrdlen paljude lemmikut Urban Decay Naked paletti ja järjekordset "teisikut" MUA Heaven and Earth palett - kas tõesti suudab keegi UD kandadele astuda?
Võrdlesin neid 6 aspektist:
1. Hind: UD palett maksab £ 36 ja MUA palett £ 4
2. Kui palju toodet selle raha eest saab ehk kogus:
UD paletis on 15.6 grammi, MUA paletis 9.6 g. 
3. & 4. Toonivalik ja finish: Mõlemas on 12 neutraalset tooni, aga MUA paletis pole ühtegi matti lauvärvi ning puudub ka must (või äärmisel juhul tumehall)
5. Lauvärvide tekstuur: no UD võisele tekstuurile vastu ei saa, kuigi ka MUA lauvärvid pole ülemäära kriitjad - kipuvad nad siiski rohkem põsele pudenema.
6. Pakend: MUA palett on väiksem, kuid puudub peegel (mida ma nagunii ei kasutaks) - pakend ise on tunduvalt hügieenilisem. Naked palett on suur ja näeb parem välja, kuid sametine kate määrdub kergesti ning seda on keeruline puhastada. Kobakäppadele on vist naked palett ohutum - usun et pappümbris on parem amortisaator kui paljas plastik.
Toonivõrdluseid näete ülevalt - ma ütleks, et täiesti samu toone te MUA paletist ei leia, küll aga on tegemist üsna hea paletiga selles hinnaklassis. MUA saadab juba mõnda aega ka oma tooteid Eestisse, MUA paleti ülevaates ütlesin, et sain ta kätte 14.märts. Tellimus tuli UKst 14 päeva. 
Loodan, et kellelgi oli sellest postitusest kasu ka - kuigi tundub, et paljud mu postitused on pigem nö tundmatute brändide ülevaated. Mind tõesti ei tõmba Eestist kuskilt kosmeetikapoest väga tooteid ostma kui mujalt saab palju põnevamaid tooteid ja palju odavamalt kui Eestist. ;)
Tänan, et leidsite aega lugeda!

Saturday, April 7, 2012

Sale alert: Illamasqua easter hunt

Hello, beauties!

During this easter Illamasqua has an awesome offer where each day selected items from certain category have 50% discount. You don't have to order on the exact day(promotion lasts the whole easter time), I suggest ordering on the last day if you are interested, because then you can get more products and they offer free shipping:

 • UK when you spend over £ 45
 • international when you spend over £ 75

I don't own any Illamasqua products, but I have heard many great things about their makeup - all products are insanely pigmented and long lasting. To make your life easier I already searched for the exact products ;)


DAY 1 Nail Varnish
Sale price: £ 7.75 RRP  £ 15.5
First clue was: There are 5 prizes hidden in the SHADOWS. Keep your EYES powdered and peeled to find it, and you'll be rewarded with 50% OFF.

 1. Bronx - pale bronze-gold, shimmer finish 
 2. Imagine - bright periwinkle blue, matte finish 
 3. Stealth  - creamy buttermilk, matte finish 
 4. Toxic - warm coral nude, matte finish 
 5. Machine - rich charcoal black with glitter particles 

DAY 2 Powdered eye shadow 
Sale price: £ 6.75 RRP £ 13.5
Second clue: Today's 50% off Easter treat is at the tip of your finger. We´re sure you can NAIL it.

 1. Gamma - neon orange
 2. Muse - deep teal blue
 3.  Jo'mina - electric lilac
 4. Collide - bright neon pink, satin finish
 5.  Stagnate - gray muave

DAY 3 Powder blusher 
Sale price: £ 8.25 RRP £ 16.5
Third clue: Make your CHEEKS BLUSH this Easter with 50% off these POWDERY colors.

 1. Lover - soft apricot, matte finish
 2. Katie - soft candy pink, matte finish
 3. Tremble - soft lilac pink, matte finish
 4. Hussy - bright candy pink, matte finish
 5. Nymph - warm candy pink, matte finish

DAY 4 - 15% OFF EVERYTHING! (even the items that already have 50% OFF, use code EASTERHUNT in the checkout ;) )
Happy easter!

In Estonian:
UK meigibränd Illamasqua pakub lihavõtete puhul suurepärast allahindlust. Iga päev avaldatakse uus kategooria, millest tuleb üles leida 5 toodet, mis on 50% allahinnatud. Tooteid ei pea ostma konkreetsel päeval, võite tellida ka viimasel päeval - siis on ka 4. päeva allahindlus juba teada. Teie elu lihtsustamiseks otsisin juba kategooriad läbi ja ülevalt leiate nimekirja konkreetsetest tootedest, mis on allahinnatud.  
Mul endal ei ole veel ühtegi Illamaswua toodet, aga olen nende meigi kohta väga palju head kuulnud, pidid väga hea pigmendiga olema, nii et näpud ikka väga sügelevad - aga lubasin ju endale, et hoian kokku, nii et ise vist ei telli midagi.  
Lisaks allahindlusele pakuvad nad ka tasuta saatmist kui summa ületab 75 naela (kui kamba peale tellida, siis oleks see vist isegi reaalselt võimalik täis saada). 


Ilusaid lihavõtteid! 

Friday, April 6, 2012

Review & swatches: MUA Heaven & Earth eyeshadow palette

Hey, beauties!

Today I am reviewing MUA heaven and earth palette. I got it in 14. march so I have had quite some time to test it out. I also used it for the smokey eyes that I did for a fashion show. 

What MUA(=Makeup Academy) says about this palette:
Enhance your natural beauty with Heaven and Earth palette for everyday shades that works anytime, anywhere. This palette includes 12 shimmer shades to complement your every mood.

Price is £ 4, if you are international MUA lover, you can get it from their website: http://www.muastore.co.uk/. If you live in UK, then look in superdrugs or their webstore: http://www.superdrug.com This isn´t limited edition, so if you really want this, you don´t have to run to shop.


What I like about it:
 • 12 shimmery eyeshadows for very good price
 • Good variety from light beiges to chocolate browns, all more on the warm side
 • Good pigmentation 
 • Easy to blend
 • Lasted all day with a primer
 • Texture is smooth and silky, but a bit powdery
 • Convenient size palette
What I don´t like:
 • All colors are shimmery
 • No dark gray or black eyeshadow
 • Too many similar brown colors
 • They have a bit fallout
 • No mirror in the compact (but I wouldn´t use it anyway)
 • This palette won´t "complement my every mood" :P 
In conclusion: For this price this is a good every day palette,  pigmentation is great.
4 points out of 5.

In Estonian:
Tere, kaunitarid!
Täna kirjutan kiire ülevaate MUA neutraalsete värvidega Heaven and earth paletist. Kätte sain ta 14.märtsil, nii et olen nüüdseks teda ka paar korda kasutanud. Kasutasin seda ka 25.märtsil toimunud moeshow modellidel suitsusilma tegemiseks. 
Maksab see 4£ ja osta saab MUA netilehelt- jah, nad saadavad nüüdseks juba paar kuud ka Eestisse.
Mida lubatakse: 
Too esile oma naturaalne ilu Heaven and Earth lauvärvi paletiga, mis sisaldab igapäevaseod toone, mida sobib kasutada ükskõik millal ja ükskõik kus. Paletis on 12 säravat tooni, mis sobivad iga su tujuga.

Mis mulle meeldib: 

 • Selle raha eest 12 lauvärvi- suurepärane!
 • Hea variatsioon heledamaid ning tumedamaid pruune toone
 • Hea pigment, kerge hajutada
 • Aluskreemiga püsisid ilusti terve päeva
 • Tekstuur on üllatavalt siidine ja "võine" - mõni toon on erandina veidi puudrine-kriitjas.
 • Palett on mõnusalt väike- mugav kaasa võtta nt reisile.
Mis mulle ei meeldi:
 • Kõik toonid on sädelevad, mõni sisaldab ka glitterit
 • Pole ühtegi musta ega isegi tumehalli tooni
 • Ülekaalukas toon paletis on tumepruun.
 • Lauvärvid kipuvad veidi pealekandes ikkagi pudisema
 • KArbikeses pole peeglit- aga õnneks ma ei kasuta neid nagunii kunagi
 • Kui tootekirjalduses lubatakse sobivust iga tujuga, siis ma nii julget väidet küll ei kirjutaks- alati ei taha ju neutraalseid värve ;)
Kokkuvõttes: Selle raha eest päris hea igapäevane palett. Mujal maailmas väga palju kõrvutatud Urban Decay Naked paletiga- see võrdlus on lähipäevadel ka tulemas. Toonide kaupa näited nahal ja võrdlen neid väga erinevatest aspektidest. 
Annaksin hindeks tugeva 4 ;)

Olete te makeup academy toodetest kuulnud või lausa ise midagi proovinud? Kuidas rahule jäite? Kas antud palett meeldib teile ja ostaksite selle ka endale? 

Monday, April 2, 2012

TAG: 7 deadly beauty sins + News

Hello, Beauties!

This isn´t April fools joke or anything. :) I just found a TAG in a blog form that I would like to do, I wasn't tagged by anyone. Actually this TAG has been around youtube world a few weeks now, so it is nothing new, but you haven't heard my answers.
All the mentioned products:


1.GREED: What is your most inexpensive beauty item? What is your most expensive?

Most inexpensive that I really use is  ELF wet gloss and brow mascara (£1.5)- it is just a clear gel that helps to keep my brow hair in place for the whole day.Most expensive has to be my NAKED palette by urban decay (£36)

2.WRATH: What beauty products do you have a love/hate relationship with? 
I love red lipstick on others, but I am afraid to wear it by myself - it gets everywhere, on teeth etc.
You can see here: NYX round lipstick in electra, Rimmel Kate lipstick in 01, ELF cheerful cherry. All are really similar, quite dark reds with blue undertones (makes the teeth look whiter ;) ).

What product has been the hardest to get?
Naked palette by urban decay - I got like half a year later from ebay.co.uk. 
3.GLUTTONY: What are your most delicious beauty products?
I don´t eat beauty products, but I think that the body shop body butters smell so yummy. I love NYX mega shine lipglosses scent too- mm cherry candy. :) Here shown are my favorite Beige(which is actually nice baby pink) and perfect red. 
4.SLOTH: What beauty product do you neglect, due to laziness?
Primer- I know that it would help my foundation stay on longer, but I just forget every single time to use it. 
Here shown: Lumene Matifying and retexturizing beauty base for oily/combination skin.
5.PRIDE: What beauty product gives you the most self confidence?
Black eyeliner - I love the winged look!
I love Art Deco High precision eyeliner- stays on well, the tip is actually a brush, not a felt tip, so it took some time to get used to this, but now I can work with it fine. 
6.LUST: What attributes do you find most attractive in the opposite sex?
Tall, brunette, hazel eyed- just like my boyfriend ;) But really I prefer the inside beauty more: good sense of humor, helping around house etc. Men and women should be equal in relationships. ;)
7.ENVY: What items would you most like to receive as a gift?
At the moment I am really hoping to get a DSLR as a birthday present - it would help me so much to take better photos for this blog. Also it has been a dream of mine for 8 years! I drool over canon 60d, but 600d would be fine also. :) This is really pricey, therefore, this is the only item that I really really want at the moment- I try to cut back on my beauty buys. 
Promised news:
I have my own bussiness cards now - I feel so professional. Actually I got them about 2 weeks ago(khmm, almost 2 months now), but I didn't find any other time to post it. 
I ordered them from vistaprint, was not that cheap(£10-49 for 250 cards + £4.99 for business card holder+ shipping £5.06 + VAT £3.90), because I didn't like the free options. Also I thought that it would be lovely to keep them in a special case, so I ordered engraved bussiness card holder too. 
Here is the real color combo: (I didn´t want every single person on the internet to know my (personal) phone number, so I hid it.) 

Here are the questions if you would like to do the TAG:
1. GREED: What is your most inexpensive beauty item? What is your most expensive?
2. WRATH: What beauty products do you have a love/hate relationship with? What product has been the hardest to get?
3. GLUTTONY: What are your most delicious beauty products?
4. SLOTH: What beauty product do you neglect, due to laziness?
5. PRIDE: What beauty product gives you the most self confidence?
6. LUST: What attributes do you find most attractive in the opposite sex?
7. ENVY: What items would you most like to receive as a gift?

Thank you for reading! In Estonian:

Tere, kaunitarid!

Täna siis järjekordne TAG, kuna mul hetkel millekski muuks aega pole - järjekordne eksam on tulemas neljapäeval, täna oli ka arvestus, mis läks suurepäraselt (ehk siis A ;) ). Antud küsimused ei ole midagi uut- see on ringelnud ilublogijate ja youtube´i ilugurude seas juba paar kuud, aga ehk on huvitav ka minu vastuseid lugeda. Oleksin varem juba publish nuppu vajutanud, aga mul oli tunne, et midagi on puudu- seega tegin paar pilti teile ka- no vähemalt neist asjadest, millest vastustes juttu tuleb. 

TAGi nimi on 7 iluga seotud surmapattu:
1. AHNUS: Mis on sinu kõige kallim ja odavaim ilutoode?
Kalleim on vaieldamatult Urban Decay Naked palett, aga see on ka oma hinda väärt- kaalusin kaua ostu ka ei kahetse!
Odavaim toode, mis on üsna hea ja mida ka iga kord kasutan kui meiki teen on ELFi wet gloss & brow mascara- olen kasutanud tegelikult mõlemat poolt kulmudel, nii et vahet pole et üks tegelikult ripsmetele mõeldud on.

2. RAEV: millise ilutooted sa armastad ja vihkad samaaegselt?
Punane huulepulk! Imekena teiste huultel, aga iga kord kui ma seda ise katsetan näen kahtlane välja, pluss kardan ka huulepulga sattumist hammastele.
Mille hankimisel oled näinud kõige rohkem vaeva?
Ikka seesama Naked palett on jõudnud minu poole kõige vaevalisemalt (sisemine võitlus hinna pärast + ajakulu).

3. APLUS: Milline on kõige isuäratavam ilutoode?
Ma arvan, et ma ühtegi toodet päris sööma ei hakka, aga kui tootel on puuviljalõhn, siis hakkavad küll neelud käima. Kehatoodetest on head The body shopi kehavõided, ilutoodetest mainiks ära NYX megashine huuleläiked- no nii hea kirsikommilõhn, mulle küll meeldib!

4. LAISKUS: Millist ilutoodet sa kipud pidevalt unustama laiskuse tõttu?
Näopõhja aluskreem- mul on täiesti olemas Lumene praimer ja iga kord ma teda küll ei kasuta. Õnneks mu uus rimmeli 25h lasting finish jumestuskreem püsib selletagi suurepäraselt peal.

5. UHKUS: Milline toode annab sulle enim enesekindlust?
Tugev must silmalainer annab kindlasti rohkelt Self confidence´i - kasutan hetkel selleks Art DEco high precision silmalainerit, millega harjumine võttis küll aega, kuna tegemist on tegelikult pintsliga, mitte markertüüpi laineriga, kuid nüüdseks on asi juba enamvähem käpas.

6. IHA: Mida hindad vastassoo juures kõige enam?
No hakkame välisest pihta- pikk, brünett, pruunikasrohelised silmad- te vist aimate kellest ma räägin. Pilti ma siiski siia lisama ei hakka. ;) Kui nüüd sisemisest poolest rääkida, siis peaks huumorimeel olema sarnane ja kodutööde jaotus võrdne - suhtes peab valitsema tasakaal. (kuigi tunnistan, et vahel kipu liigselt käsutama ja domineerima).

7. KADEDUS: Mida sa sooviksid kõige enam hetkel kingiks saada?
Kui päris aus olla, siis hetkel ei tundu ükski ilutoode ülimalt kättesaamatu ja ligitõmbav. Sooviksin hoopis vägaväga uut kaamerat - seekord siis ikka "päris" ehk digipeeglit. See on mu suur unistus olnud viimased 8 aastat - tegelesin gümnaasiumi ajal ka veidi loodusfotograafiaga. Silma on jäänud canon 60d, aga kuna see on üsna kallis, lepiks ma ka suurepäraselt algajatele mõeldud canon 600d´ga - sest mis seal salata, digipeeglite maailmas olengi ju alles algaja.

Loodan, et ei olnud väga igavad vastused ja kindlasti loeksin hea meelega ka teie vastuseid- kõik (ilu)blogijad, kes veel vastanud ei ole on automaatselt "kullid" nüüd. Hakkasin ju ükspäev mõtlema, et mis see TAG on, aga eks ta kullimäng ole - mäletate ju küll enda lapsepõlvest jooksumängu, kus teist puudutades sai ameti üle anda. :D

Kindlasti ootan kommentaaridesse ka arvamusi visiitkaartide kohta- kuidas teile meeldivad ja kas ühel blogijal peaks olema teie arvates visiitkaart või mitte.
Tahaks öelda kena kevadet, aga hetkel on küll Tartus maa valge- tore kevad küll eks?!

Tänan, et leidsite aega mu blogi lugeda!