Wednesday, October 31, 2012

Halloween look: Colorful Phoenix

Hey, beauties!

Gradient effect on the cheeks. I added the "lower lashes" later.
Since today is halloween and creating my own phoenix look has been on my mind for a few weeks, I decided to try it out.
Ideally it would be perfect if you had some crazy eyelashes too: I would have liked to use something with red feathers. But since I didn't have any, I just added a few extra coats of mascara.
This is perfect last minute halloween look, because you can use eyeshadows-blushes-liners that you already have. Red  wig just adds to the effect, it is not compulsory.

What I used:
NYX HD eyeshadow base on my lids
NYX Jumbo eye pencil in Milk
Clinique High Impact mascara in black
Eyeshadows:
Lumiere eyepigment in jackpot(wet)
Yellow-orange-red is from 120 palette (1st edition)
Browbone highlight is soulmates from too faced romantic eye palette
Wet'n'wild gel eyeliner in black
Eyebrows:
dark burgundy-red eyeshadows from 120 palette (1st edition)
brow wax from NYX eyebrow cake powder
Cheeks: I wanted to create gradient effect so I used.
Fyrinnae highlighter in spotlight + a bit of orange eyeshadow
Sleek Blush by 3 in lace - orange and red tones.
Lips: keep them nude! You got so much going on in the "upper-department". 
ELF mineral lisptick in runway pink
ELF studio glossy gloss in ballet slippers The eyeshadow that I used for the eyebrows smudged a bit, when I put the wig on.. :( 

Do you celebrate halloween? What costume did you wear this year or what is your all time favorite?
Thank you for reading!

Hei, kaunitarid!

Kuna juba mitu nädalat painas mind mõte fööniksist inspireeritud meigist, siis otsustasin selle ära teha justnimelt täna, kui on halloween. Kahjuks ma kuskile teemapeole täna ei lähe, nii et pärast selle postituse kirjutamist võtan selle maha...
Ideaalis sobiksid siia hästi julgemad ja efektsemad kunstripsmed, aga kuna mul neid ei olnud, siis otsustasin lihtsalt mitu kihti ripsmetušši peale kanda, et ripsmed ikka välja paistaks.
Pähe panin punakat tooni paruka, aga see ei ole kohustuslik, lihtsalt nö aitab terviklikku pilti luua.  Midagi supererilist ma selle jaoks ei kasutanud - lauvärvid ja põsepunad kõik kodustest varudest, nii et spetsiaalselt midagi osta selleks pole vaja. Veidi tundsin puudust kuldsest lainerist, oleks ehk sellega kulmudesse(tiibadesse) paar kuldset aktsenti lisanud, aga ka ilma jäi tulemus päris lahe.
Huuled jäta sellise meigi puhul neutraalseks - niigi on kogu tähelepanu näo ülaosal.  Mida täpselt kasutasin, saate lugeda inglise keelsest osast. 
Kas teil on kombeks halloweeni tähistada ning kui jah, siis kelleks te sellel aastal kehastusite? Kes on teie lemmiktegelane? 
Aitäh, et lugesite!

Friday, October 26, 2012

My first encounter with Everyday minerals

Hey, beauties!

I have been using mineral foundation regularly for about 6-7 months now, before that I didn´t wear any foundation on daily basis. This autumn I have worn makeup every single day that I go to school, because my undereye area has become really blue and my skin looks patchy and red without anything(it isn´t breaking out, skintone is just uneven). I like mineral foundation, because it tooks literally less than 60 seconds to cover my face and still look quite natural. 
2 weeks ago I got some Everyday minerals foundations to test out. I got one full size base in fairly light neutral with semi-matte finish and 2 testers, same color, but different finishes: it and matte. 
I tried to show you the coverage and other differences, but bare in mind that I didn´t have perfect lighting conditions, so the result is affected by this factor a bit. 

Unfortunately the US site doesn´t ship to Europe anymore, but you can get everyday mineral products from http://www.naturaalkosmeetika.ee/ and yes, they ship to all European union countries, not just Estonia ;) International shipping costs 4.8€.
Full size mineral base costs 10.95€(4.8grams) and you can also order samples for 1.29€(0,14grams). Samples are a great way to find out your exact match. They are good for 3-4 applications, so you will definitely "get to know them". Full size bases come in a sifter jar, so they are quite mess free.

What they say about different finishes:
It: Some women just have "it." You know "it" when you see it... women who possess a mysterious, intangible, magnetic vibe. It's almost as if an invisible spotlight is shining on them. When they walk into a room, everyone notices. They are gorgeous from the inside out, and this positive, enchanting aura follows them wherever they go. As true Everyday Minerals beauty-nistas, I believe that we all have "it." Now, it's easier than ever to achieve "it" status with my brand new IT BASE. Fabulously flawless and subtly sexy, command the spotlight and make others notice your "it" factor!

Semi- matte: creates a hydrating soft dewy complexion with medium to full coverage and feels creamy to the touch. Suitable for all skin types.

Matte: is beautifully matte with full coverage for combination skin. Achieve a perfect canvas with silk-like minerals. Evens out skin tones, light and flawless finish.

First of all, swatches: I don´t think that you can see a huge difference here. I know that I didn´t.


Photos were taken 3 days in a row, because I wanted to show you the coverage with about the same skin condition. My favorite finish from these was matte, because it had more coverage than others. Semi-matte has medium coverage and it has light to medium coverage.  There were slight color differences, It formulation being the lightest tone.
I can´t complain about staying power, because I tend to touch my face a lot and all of these stayed on about 6 hours, after that they started to look a bit patchy, but it wasn´t too noticeable.
For comparison: Lumiere mineral foundation in light medium beige in cashmere formulation has a bit more coverage than any of these three.

And now, this is the blush that I picked out. It is called Bollywood and it is nicely pigmented peachy pink color. As you can see from the swatch below, I does look more peachy when blended out. I am wearing it on "semi-matte" FOTD photo.  This blush costs 7.5€, but some different tones cost less (5.4€). Since it is so pigmented, you have to be careful not to overapply it. 

I also got to try out their flat top kabuki. I really enjoy using it for my base, you can see it here. This one costs 15.78€. You don´t have to worry about animals, because it has synthetic bristles.
Overall, I am pretty content with Everyday minerals products and I would purchase these again - definitely beats the overpriced Micabella and Bellapierre mineral foundations.
Thank you for reading and I hope you found this little comparison post helpful. 

Hei, kaunitarid!

Mineraalmeik on olnud mu sõber juba üle poole aasta. Tegime küll tutvust veidi varem, kuid päris alguses kohe parimateks sõpradeks ei saanud. Sellel sügisel olen temaga kohtunud aga igapäevaselt, kuna tunnen, kuidas ta mu ellu nii palju juurde annab. Aitab nüüd ilukirjandusest: tegelikult on mu tumedad silmaalused olnud lihtsalt palju tumedamad (liis, miks sa varem magama ei lähe?!) ning naha üldine väljanägemine on kuidagi laiguline. Päris punnirünnakut ei ole olnud, kuigi antud piltidel näete küll mõnda. 
Päris pikalt olen kasutanud Lumiere´i mineraalset puudrit, kuid nüüd tahtsin võrdlemiseks proovida ka Everyday minerals´i. Minu toon on fairly light neutral ja see on ikka päris hele- usun, et sobib hästi ka talvel... saan seda ka praegu kanda, kuna see suvi ma päiksega väga ei kohtunud. Kuna Everyday mineralsi põhjade puhul on arvestatud ka naha erinevate alatoonidega, siis leiab päris hea tooni endale igaüks. Võrdluseks: minu teada bellapierre ja micabella pakuvad küll erinevaid toone, aga alatoon on kõigil kollane. Vähemalt minul isiklikult on nende toon 02, ivory, mis on päris oranžikas. 

Everyday mineralsi tooteid saavad eestlased ja ka kogu ülejäänud Euroopa osta http://www.naturaalkosmeetika.ee/ internetipoest, kus on minu arvates üsna soodsad hinnad ning ka arvestatav valik. Kaup lubatakse ostjani toimetada 1-3 tööpäeva jooksul. Pakiautomaati saatmine maksab 2.49€ ning tähitud EP 2.9€. Alates 50€ ostust on aga saatmine tasuta.

Üritasin siin võrrelda 3 erineva lõpptulemusega sama tooni mineraalset põhja: info pärineb naturaalkosmeetika.ee lehelt
IT- Everyday Minerals´i uusim edasiarendus "intensiivsest" viimistlusest, mis sobib nii normaalsele kui ka rasusele nahale. Lihtne hajutada, jättes mati ja märkamatu lõpptulemuse.
Matt- Loomulik matt lõpptulemus. Kõigile nahatüüpidele.
Semi-matt- Siidine lõpptulemus. Kõigile nahatüüpidele.
Mida ma mõtlen üritamise all: ilmselgelt ei õnnestunud mul neid nii hästi pildile püüda kui soovisin. Kuna mul stuudiovalgust ei ole, siis sõltusin päevavalgusest ning loomulikult ei olnud päevad vennad. 

Minu kasutuskogemus: 
Kõik püsisid nahal hästi (u6h, aga ma näpin ka oma nägu üsna palju ja toetan pead kätele jne), suurima katvusega on matt lõpptulemus, kergeim katvus on ITil. Samuti on erinevatel lõpptulemustel ikkagi pisike toonivahe, mulle tundus, et IT on kõige heledam. Konkreetselt, kuidas mis asi kattis, näete ülevalt piltidelt :) 
Kui nüüd võrrelda teiste mineraalsete põhjadega, mida ma olen proovinud, siis Lumiere´i Cashmere formula on veidi suurema katvusega, aga toonilt üsna sama.  Bellapierre põhi on säravam(sarnaneb kõige rohkem ITile) ning alatooni valida ei saa, neilt on mul toon 2 Ivory, mis on ikkagi üsna oranž, nii et kasutada saan seda vaid suvel. Everyday mineralsi põhjad on  lisaks tooni tumedusele jaotatud ka alatoonidesse, samuti nagu Lumiere. Täissuuruses ehk 4,8g sifter kaanega purk baaspuudrit maksab 10.95€, testrid maksavad 1.29€ (0,14g), neist piisab 3-4 kasutuskorraks nii et kindlasti saab päris hästi aru, kas toode sobib või mitte. 
.
Lisaks valisin välja ka ühe põsepuna: toon on Bollywood ja tegu on kodulehe andmete põhjal kergelt sädeleva põsepunaga, aga põskedel ta tegelikult ikkagi särav ei jäänud. Näete swatchi pildilt, et nö paksema kihi peal tundub ta päris roosa, aga hajutatuna siiski pigem virsikukarva. Kannan seda oma põskedel kogu näo pildil, kus on näidatud semi-matte lõpptulemust. Põsepuna tuleb 1.7g topsikeses ning maksab 5.4 - 7.5€, konkreetne toon maksis 7.5€. Tegemist on üsna tugeva pigmendiga, nii et pealekandmiseks kasutage kerget kätt. 
Peale siintoodud toodete otsustasin proovida ka nende lamedat kabukit (kliki kui on huvi) ja olen sellega väga rahul. Pintsel on paraja suurusega, mõnusalt pehme, kuid samas tihe ja on mineraalse põhja pealekandmise minu jaoks palju lihtsamaks muutnud. Kes on mures loomade pärast, siis pole vaja, tegemist on sünteetiliste harjastega ning bambusvarrega pintsliga. Maksab see 15.78€

Kokkuvõttes olen Everyday mineralsi toodetega rahul ja minu meelest on kindlasti soodsaima variandiga Eesti turul, nii et kui on huvi mineraalmeiki katsetada, siis soovitan neid!

Tuesday, October 23, 2012

Haul: New Accessories for Autumn

Hey, beauties!

I just wanted to show you my new bag, I am quite pleased with it. I didn't bought it from here(Estonia), but ordered from a seller in Buduaar.ee. I think she orders them from England, you can find the same bag here, price for this is 11.99£, but the shipping rate is ridiculous if you want just one item (14£). 
Since I didn't have anything red in my everyday outfit, this red-black-grey caught my eye in New Yorker and they are a perfect match. The scarf is infinite-loop scarf, so it is easy to wear and looks quite fluffy around the neck. This one isn't the most high quality, but it only cost 9.95€ so I can't complain too much.
I need a new black leather jacket and red boots and then I would be ready for this season!

Thank you for reading!


Hei, kaunitarid!

Tahtsin teiega oma tänaseid oste jagada. Õigemini tellisin koti juba varem, kuid alles täna sain aega sellele järgi minna. Koti tellisin siit. Leidsin ka netilehe, mis sama kotti müüb, kuid ise tellides oleksin ma selle eest rohkem maksnud ning seega kasutasin vahendajat. Täpsustasin nüüd hinda, kui ise tellida suurem hunnik asju, saaks odavamalt, aga ühe koti pärast rabelema ei tasuks hakata. Kott maksab 11.90£ + saatmine maksab 14£. Ühes pakis saadetakse kuni 250 £ eest kotte, st et u 20 tükki saaks ühe postikuluga neid tellida. 
Kott on mõnusalt mahukas ja hoiab ilusti vormi, tegu on kvaliteetse kunstnahaga ning minu arvates näeb ta päris hea välja. 
Kuna mul ühtegi muud punast riideeset ei olnud, jäi mulle silma üks sall New Yorkeris, maksis see 9.95€. Tegu on nö ringsalliga ehk siis on seda väga kerge kaela ümber mässida ja uksest välja astuda. 
Hetkel jahin uut nahktagi, seekord sooviks musta (eelmine oli tumesinine), nii et võite mulle häid kohti soovitada. Soovitavalt Tartus, kuna hetkel ma ei tea, millal jälle Tallinnasse satun. 
I-le paneks täpi punased jalanõud, pilk on jäänud pidama Cattiva's Closetis müüdavatele peidetud platvormiga tossudele, aga kuna ma kontsakandja ei ole ja vahel on vaja ka ca 2,5km otsi jala käia, siis pole väga kindel kui praktilised need minu jaoks oleks. Mis te arvate, kas on armsad või teile selline stiil ei meeldi? 
Lisaks küsisin Facebookis teie käest, millest te rohkem siin lugeda sooviksite ning kindlasti arvestan teie küsimustega järgnevate postituste planeerimisel. Kahjuks on hetkel blogi jaoks jälle vähem aega, kuna olen ikkagi täiskohaga üliõpilane mitte just kõige kergemal erialal. 
Kindlasti võite ka selle postituse all teada anda oma soovidest. Üritan vaikselt blogi veidi mitmekesisemaks muuta, seetõttu täna ka kotipostitus.
Aitäh, et lugesite ja värvikat sügist! 

Sunday, October 21, 2012

Review: Sleek Blush by 3 in Lace

Hey, beauties!


I just hate the feeling that I want something so much and it is always sold out- well, this blush palette was one of those items for a few months. Fortunately I managed to order one a few weeks back and I haven't regreted it. Sleek blush by 3 in lace is really what I expected it to be. 
Sleek makeup is available in Superdrugs, ebay, sleekmakeup.com, beautyemporium.ie etc, so it is widely available. 
Sleekmakeup.com ships internationally and since they launched their new page in the beginning of September, the shipping prices are more reasonable than before. Before it was 9.99€ now matter how much you ordered, but now you can order only onw thing if you want to and pay shipping for the weight of the item. For example, this blush palette can be shipped for around 2.4€. The price goes up a bit(just cents), if you want to buy 2-3 items. 
Price for this palette is £ 10 / 13€ and you get 20grams of product. 

This comes with a nice cardboard box with all the information about the blush and ingredient list.
Crochet - matte,  seems pretty orange on the first glance, but with light application looks nice and peachy on the cheeks
Guipure- shimmery, beautiful pinky-peachy tone with golden sheen
Chantilly- matte, gives natural pinky flush to the cheeks

Why I like this palette?
peach-coral-pink shades are my favorite blush colors, perfect for fair to medium skin tones.
- nice variety of textures - Crochet and Chantilly are matte and Guipure is shimmery.
- very pigmented (use a light hand with these!)
- easy to apply and blend
- sturdy palstic packaging and decent sized mirror
- durable and easy to travel with - these 3 colors really should cover all my blush needs
- Great value for your money- you get 20 grams for 13€ here

What I don't like?
- sleek makeup doesn't stock these shades separately, so if you love just one of them and use it all up, you just have to buy the whole palette again.
- they are super pigmented so if you are new to makeup you might get "clown cheeks" if you apply them like any other blush
- wear time- they don't last all day on my cheeks, but since you need so little, then it is actually not a big problem, because you can just reapply them during the day. Wear time on my combination skin is about 4-5 hours.

In conclusion I really like this blush by 3 palette and I definitely recommend this to all of you! :)
Thank you for reading!

Hei, kaunitarid!

Kas teie ka vihkate seda tunnet, kui tahate midagi saada ja raha asja ostmiseks on olemas, aga lihtsalt asi on kättesaamatu, kuna ta on pidevalt lihtsalt otsas? Sleeki 3 põsepunaga komplekt toonis Lace(Pits eesti keeles), oli just täpselt selline toode. Kogu suve tahtsin seda endale väga-väga osta, isegi ühes tellimuses osalesin selle pärast ja ikka jäin ilma. Lõpuks avanes võimalus siiski nüüd paari nädala eest ning nii see mõnus palett minuni jõudiski.
Sleeki netipood on septembrist saanud uue kuue ning lisaks välimusele, muutus veidi ka nende pakisaatmise hinnakiri - loomulikult nende jaoks soodsamaks, kes korraga suurt kuhja tellida ei taha. Nimelt, käib nüüd arveldamine kaalu alusel. Näiteks antud põsepuna paleti saatmine maksab 2.4€ ringis, aga kui soovite veel 1-2 asja, siis maksate u 3€. Palett ise maksab 13€ ja selle eest saab 3 imekena tooni - kokku on toodet koguni 20 grammi. Osta saate nt siit.
Mis mulle selle toote juures meeldib: loomulikult värvivalik, kuna mu lemmikud on virsikukarva toonid, siis Lace sobib mulle kui valatult. Meeldib see, et on valikut ka tekstuuri osas- eelistan ju ise enam kasutada matte põsepunasid ning 2 tooni on siit matid ning 1 mõnusalt särav. Kõik toonid on väga tugeva pigmendiga, mis on kohati ka miinuseks. Päris algajal võib meigi tegemisel natuke nihu minna ning saada endale klouni põsed, sest õige koguse värvi saamiseks peab põsepunasid vaevu pintsliga puudutama. Kui aga õige kogus on käes, siis on neid päris kerge peale kanda ja hajutada.
Kindlasti meeldib ka toote pakend, kuna tegu on tugeva plastikuga ning see sisaldab ka piisavalt suurt peeglit et näiteks käigu pealt natuke põsepuna kohendada. Kohendamist see ikka veidi vajab, kuna ei püsi peal kogu päeva, aga samas ei tee seda ka teised põsepunad, nii et ma väga suureks miinuseks seda ei loegi. Suurem miinus minu silmis on aga see, et Sleek ei müü täpselt samu toone üksikuna, nii et kui üks siit väga meeldib ja kasutad selle lõpuni ära, peab ostma kogu komplekti uuesti.
Kokkuvõttes olen ma selle tootega väga rahul ja siiani on ta leidnud küll päris palju kasutust :) Soovitan kindlasti kõigile. 
Kaunist sügist kõigile ja aitäh, et lugesite!

Thursday, October 18, 2012

FOTD: Golden olives

Hey, beauties!

This is the look that I promised to show you on my Facebook page 3 weeks ago. I haven´t had time to post these photos, but here is what I wore on 30th September. I found a photo of olive eyeshadows and wanted to try it on my self.
 For Face:
Undereyes: Maybelline Fit me concealer in 20 light
Base: Lumiere mineral foundation in light medium beige, cashmere formulation
Contour: MUA Bronzed perfection (nice color for pale girls, but it is very loosely pressed, so you will waste some product)
Blush: Orange blush from Sleek Lace blush by 3
Brows: hehee.. third FOTD with bold brows, I´ve been enjoying these kind of brows lately. I think I used MUA eyebrow pencil for brunettes.
Lips:
I combined Rimmel´s warm nude with ELF ballet slippers glossy gloss. I wanted to keep the whole look quite warm.. 

Eyes:
Of course start out with eyeshadow base, I used Make up store tinted eyeprimer.
Since I didn´t have the exact color I wanted, I just took several palettes and mixed my own. So the olive part of this makeup comes from Wet´n´wild Comfort Zone palette and darker green is from ELF beauty clutch. Crease colors are from Urban Decay Naked palette: Naked + Half baked. Inner color highlight is again from Comfort zone palette, but since I didn´t want that shiny golden effect on my browbone, I used Virgin from Urban Decay. 
I used Avon Superxhock eyeliner pencil in Blackberry on upper lashline and yes, I know it is a bit uneven, in real life the difference wasn´t that noticeable. Since the pencil is super soft and breaks easily, you will need an eyliner brush to apply this, I used ELF angeled eyliner brush.


So that´s all, hope you liked it! Let me know would you wear this kind of look for everyday or is this too bold for you. 
Thank you for reading!

Hei, kaunitarid!

Lubasin juba pea 3 nädalat tagasi teile näidata oma sügislook´i, postitasin selle kohta isehi ühe preview, aga siis läks vahepeal nii kiireks, et jõudsin alles praegu postituse kirjutamiseni. Idee sain internetis kolades, kus üks minuga sarnase silmavärviga naine oli teinud sarnase silmameigi. Kahjuks ma pilti arvutisse ei salvestanud, nii et selleni teid juhatada ei saa, aga kuna pilt mu mälusopist ei kadunud, siis oli vaja see enda peal ju läbi teha. 
Loomulikult võiks alustada silmameigi aluskreemist, kui on soov meiki peal hoida veidi kauem kui 2-3h.  Nagu arvata võite, siis ei suutnud ma jälle leida sobivaid värve ühest paletist. Kindlasti ei ole aga sellise meigi tegemise jaoks nüüd vaja (neti)poodi tormata, vaid vaadake oma varud üle ja ehk leiate midagi sarnast. Minu värvid on pärit 2 erinevast paletist: Wet´n´wild comfort zone ja Urban Decay Naked. Ahjaa, ühe tooni võtsin ka ELFi Beauty Clutchist... 
Nagu näha võite, siis ei ole ma veel üle saanud rõhutatud kulmudest, sest minu arvates raamivad nad nii kenasti nägu. Silmalainer ei ole päris sümmeetriline, aga päriselus oli vahe ikka tunduvalt vähem märgatav kui siin. Kasutasin ELFi eyeliner brushi, mille käsitsemine mul veel päris käpas pole. 
Näotooteid siia eestikeeles tõlkima ei hakka, leiate nimekirja ülevalt, nende kohta suuri kommentaare ei ole. no v.a. see, et Sleeki blush by 3 toonis lace on lõpuks minu oma ja olen sellega super rahul. Luban lähiajal ka arvustuse postitada, pildid on juba tehtud, nüüd on vaja jutt juurde mõelda. Superpigmenteeritud, vaevu peab neid pintsliga puudutama... 
Huultele kandsin soojemat tooni nude huulepulga, kuna tahtsin, et kogu look oleks sügisene, soe ja armas. 
Mis te sellest meigist arvate? Kas kannaksite ka ise midagi sarnast?

Aitäh, et lugesite!

Monday, October 15, 2012

The Body Shop Lip butter for Charity

Hey, beauties!

Since it is autumn and our lips need more help with keeping the moisture, I thought that it is perfect time to review a lip butter from The Body Shop.
"Tee head" means "Do good" in Estonian.
What they say about it:
Deliciously zesty and super-moisturising, our new Dragon Fruit Lip Butter will help give you lips that are super soft and smoochable. And with 100% profits going to charity, you can enjoy a warm feeling inside as well as luscious lips.
How much does it cost and how much product are you getting:
In UK this costs £ 4, in Estonia it costs 8.30 € and you get 10ml of lip butter in a cute round plastic pot.

How the charity part works:
100% off the profits will be divided between four selected charities. For every purchase you make in-store, you’ll get one token, which you can use to vote for the charity you’d like to support. 75% off the profits will be split across 3 charities; Kidscape, BUAV, People & Planet. Your vote really counts as the charity that receives the most votes will receive the highest percentage of donation.

The remaining 25% will go to The Body Shop Foundation.The Body Shop Foundation was set up in 1989 by The Body Shop founders Dame Anita and Gordon Roddick to support grass roots charities. Since then, the Foundation has funded over £19 million for more that 2500 charity projects. Find out morethebodyshopfoundation.org

Ingredients:Butyrospermum Parkii/Butyrospermum Parkii (Shea Butter) (Skin-Conditioning Agent/Emollient), Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil (Emollient), Brassica Campestris/Aleurites Fordii Oil Copolymer (Skin-Conditioning Agent - Occlusive), Cera Alba/Beeswax (Emulsifier/Emollient), Lanolin (Emollient), PEG-8 Beeswax (Emulsifier), Parfum/Fragrance (Fragrance), Hydrogenated Castor Oil (Emollient), Silica (Absorbent), Tocopheryl Acetate (Antioxidant), Carthamus Tinctorius Seed Oil/Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil (Skin Conditioning Agent - Occlusive), Ammonium Glycyrrhizate (Flavour), Hylocereus Undatus Fruit Extract/Hylocereus Undatus (Dragon) Fruit Extract (Skin-Conditioning Agent), Tocopherol (Antioxidant), Linalool (Fragrance Ingredient), Limonene (Fragrance Ingredient), Citric Acid (pH Adjuster), CI 77891/Titanium Dioxide (Colour).

About the product:
It sure is delicious, if you don´t know dragon fruit smell, then just think of multi-nectar juice and you kind of know how it smells. Feels instantly moisturizing on the lips and keeps them hydrated for 2-3 hours. I love the ingredients too- most of them are natural, that means good for you! I know that you shouldn´t eat beauty products, but since it is on your lips, the taste is also important and this tastes sweet.
Looks really natural on the lips as you can see here. 
There is minor downside to this product: don´t take too much or your lips will look white. And although the package looks super cute, I am not a fan of products where you have to stick your finger in - not that hygenic. So to make sure that I don´t contaminate it with bacteria, I use it at home with freshly washed hands, not in public. 

Hei, kaunitarid!

Kuna oleme jõudnud aega, kus huuled vajavad rohkem hoolt, mõtlesin teile tutvustada uut huulepalsamit The Body Shopilt. 
Kõigepealt, mida ütleb The Body Shop oma toote kohta ja miks on pealkirjas charity(heategevus). Eestis läbiviidav kampaania kannab nime "Hääl sinu huultele". Igast riigist valiti välja 3 organisatsiooni, kelle vahel poes huulepalsami ostu korral ise valida saab: MTÜ Kasside Turvakodu, MTÜ Loodushariduse Ühendus Fenolo ja MTÜ Eluliin. Huulevõie maksab 8.3€ ning sellest 5.4€ läheb heategevuseks Eestis. Ülejäänud müügitulu läheb The Body Shop foundationile, kes selle rahaga toetab rohujuure tasandil tegutsevaid organisatsioone(ehk siis nö lihtinimesi). Organisatsioon on inimesi abistanud juba aastast 1989. Tänaseks on toetatud rohkem kui 2500 erinevat heategevusliku projekti ning kogutud enam kui 19 miljonit naela.
Koostist näete ka ülevalt, aga kommentaariks nii palju, et mulle meeldib, et looduslikud õlid-rasvad eesotsas on - st et nende sisaldus antud huulevõides on päris suur! 
Huulevõie ise lõhnab väga mõnusalt, kui te ei tea, kuidas draakonivili lõhnab, siis mõelge multinektari peale ning umbes sellise lõhnaga see ongi. Efekt huultel on kohene- nad on mõnusalt niisutatud ja huulepalsam ei tundu huultel raske. Kui ei söö-joo, siis püsib efekt 2-3 tundi. Kasuks tuleb ka, et sellel on kergelt magus maitse, huultele ei tahaks halvasti maitsevat toodet ju määrida. Huultel jääb ta väga loomulik, nii et sobilik kõigile, kes naturaalset ilu hindavad.
Pisike miinus minu jaoks on pakend- näppudega toote järel käimine võib seda bakteritega saastada, seetõttu kasutan huulevõiet kodus olles, sest nii saan kindel olla, et näpud on puhtad. Väga paksu kihti ei soovita ka huultele kanda, kuna tegu on ikkagi valge tootega, siis muudab see ka huuled valgeks. 
 Kokkuvõttes on tegu minu arvates hea tootega ning suurepärane on ka see, et samal ajal kui sa oma huulte eest hoolitsed, saad ka heategevust toetada! 

Saturday, October 13, 2012

I have an addiction

Hey, beauties!

I have an addiction, this is not normal amount of makeup one person should have. Some of them definitely should be tossed out, but at the moment I couldn´t just let go....
I don´t even dare to think how much money I have "invested" in these things, but I have collected it all in 3 years or so.
If you have any questions, leave them below, because I can´t write about every single product - this would literally take forever.
This post is not about showing off, but reminder for myself that I should not buy more...How I store everything. 

Hei, kaunitarid!

Mul on sõltuvus.. kindlasti ei ole normaalne nii palju jumestustooteid omada. See on tõesti KÕIK, mis mul on. Mõned asjad vajaksid kindlasti ära viskamist, aga hetkel ma ei raatsinud. Kindlasti ei kasuta ma igapäevaselt ja isegi mitte iganädalaselt kogu oma kollektsiooni, aga kui tuju tuleb, siis on võimalik teha väga erinevaid looke. Ma ei tea, kui palju ma olen siia investeerinud, kuid aega on ka selleks omajagu kulunud. Kogu kollektsioon on kujunenud umbes 3 aastaga, hakkasin ilutooteid rohkem ostma veidi enne blogiga alustamist. 
Aknalaual hoian neid asju, mida rohkem kasutan. Teised asjad on veidi raskemini kättesaadavad aga hetkel ma vähemalt tean väga täpselt, kus-mis on. Väga hea on kasutada erinevaid karpe - glambox, adorebox, plastikkarbid, hoiukarbid, Rafaello karp- kõik sobivad. Pildil on isegi kingakarp, kuhu korjasin kokku kõik tooted, mis sobivad põsepuna-highlighter-kontuurimiseks kategooriasse. Järgmises suuremas karbis on koos kõik lauvärvi paletid. 3-korruselises hoiukarbis on alumisel korrusel näotooted(jumestuskreemid, puudrid jms), teisel korrusel on lauvärvid ja 3.korrus jäi hetkel pooltühjaks (osaliselt täidetud lauvärvidega). Hõbedases meigikotis on kunstripsmed. Ühes plastkarbis on kõik pliiatsid-pulgad-peitepulgad, teises huuleläiked ning väiksemas plastikkarbis on huulepulgad. 
Miks ma neid asju nii hoian- nimelt, elan ühetoalises korteris ja ühte lisa mööblitükki lihtsalt siia tuppa ei mahuks. Ideaalis ihaldan IKEAst päris valget kummutit, kuhu saaksin ka kõik naha-juukse-ihuhooldusvahendid ära mahutada. Loomulikult unistan ka sellest, et mul oleks kunagi oma garderoob-meigituba :D.
Tegin selle postituse, kuna täna tuli tuju asju korrastada ja enda hirmutamiseks otsustasin kõik asjad diivanile laiali laotada - mõjus, hetkel ei taha küll midagi osta.
Kui millegi konkreetse kohta on küsimusi: a la mis see suur must asi seal on? Siis küsige julgesti, ükshaaval päris asjadest siia kirjutama ei hakka, aga kui mul on antud toodet blogis arvustatud, siis annan teile lingi ja saate sealt uurida. :)

Blogiboonus: kõik mu küünelakid:
As a bonus, here are all my nailpolishes. :D
Aitäh, et lugesite!

Wednesday, October 10, 2012

Review: September Adorebox

Hey, beauties!


Today I wanted to show you adorebox that I got yesterday, this is my second box, you can see the last month´s here. 
Small introduction:
It is a beauty box service and it costs 11.99€(includes free shipping to your doorstep). They promise to deliver 4-5 beauty products each month- full size & samples. The products that you get are somewhat personalized beacuse you have to fill out questinnaire about yourself. They want to know your skincolor, what kind of makeup and nail colors do you prefer etc. At the moment they offer this service to Estonians, Latvians and Lithuainians.
So this month the ribbon was white instead of pink - at least everybody got the same color ribbon. 

Sain eile kätte Adoreboxi karbi, mida sai kuni 20.septembrini tellida ehk siis tehniliselt peaksin vist hakkama postitusi nimetama hoopis selle kuu järgi, millal ma karbi kätte sain - oktoobri adorebox kõlaks korrektsemalt minu arvates.
Lühitutvustus:
Tegemist on Ilukarbi teenusega, mis maksab 11.99€ - asjade lihtsustamiseks on kulleriga koju toomine hinnas, ülimugav! Karbis on 4-5 ilutoodet ja testrid. Tooted, mille oma karbist leiate on ikkagi veidi personaliseeritud, näiteks toonide valik on karbiti erinev ja mulle tundub, et minu küsimustiku vastuseid on ikka loetud ;) Küsitakse nt kas juuksed on värvitud, kas nad on lokkis või sirged, milliseid küünelakke ja meigitooteid eeslitate (silmad-huuled jms eraldi!). 
Miks mulle meeldib see juba praegu rohkem kui Glambox - kuna tegemist on rahvusvahelise firmaga suudavad nad pakkuda rohke mulle huvi pakkuvaid brände ning karp on suunatud pigem meigihuvilistele - mina isiklikult ei tahaks iga kuu oma nahahooldustooteid vahetada, küll aga võin seda teha küünelakkide ja huuleläigetega kasvõi iga nädal ;) Hetkel on teenus suunatud Baltikumi riikidele. Adorebox on olemas ka Facebookis, kus aegajalt korraldatakse ka magusate auhindadega fännimänge ;)

So in this month´s box I had: / Septembri Adoreboxis olid minul järgmised tooted: 

1. Royal Cosmetics brush set/ Royal Cosmetics jumestuspintslite komplekt. Price: 3.95€
As full size as it gets, I guess. 
First of all, these are claimed to be professional and high quality makeup brushes. I must say that I can´t agree with that, because I haven´t seen so poor brushes for a while now. Yes, they are not that pricey, but to be honest these are bin material. I haven´t actually tried to apply makeup with them, but from touching and feeling them, I truly am disappointed. Fortunately this is the only product that I didn´t like at all in this month´s Adorebox. You can see the names on the photo below. 
Esiteks, on kaasasoleva lehekese peal kena kiri, et tegu on kvaliteetsete jumestuspintslitega, millega saab professionaalse viimistluse. Siinkohal ei saaks asi tõest kaugemal olla, kuna tegu on ikka päris halva kraamiga. Jah, võibolla on nad oma 3.95€ hinda väärt, aga ausaltöeldes pole mul kraapivate ja kujust väljas olevate pintslitega suurt midagi peale hakata. Need on juba katsudes nii kehvakesed, et ma isegi ei hakka enda meikimist üritama... Õnneks on see komplekt siiski ainus asi, mis mulle siit karbist üldse ei meeldi. Konkreetselt, mis pintslid selles komplektis on, näete ka altpoolt...  "Kaasasolev mugav tasku" tähendab siiski ainult müügipakendit.


2. ESPRIT Moisturizing Color Lipstick in Light Rosewood / ESPRIT Niisutav huulepulk toonis Light Rosewood. Full size/ Täissuuruses toode. Price: 9.90€
Luxorious moisturizing lipstick created by Esprit designers, using natural ingredients. Nice shiny pink color. Lipstick has quite strong "lipstick smell". Quite sheer in texture, feels creamy on the lips.
"Luksuslik niisutav huulepulk, mis on loodud Espirit disainerite poolt kasutades looduslikke koostisosi" Ja samal ajal on huulepulga all säilivusaeg 30 kuud. Toon ehmatas mind alguses ära, kuna huultel jäi väga pruunikas-oranzikas päevavalguses. Kui aga tegin ära ka ülejäänud meigi, siis sobis isegi päris kenasti. Tootel on üsna tugev huulepulgale spetsiifiline lõhn. Soe pärlmutter roosa oleks siinkohal täpseim kirjeldus.

 3. Nivea Creative Eyes Pure Diamond Eyeshadow in Prismatic Purples/ Nivea Creative Eyes Pure Diamond lauvärv toonis Prismatic Purples. Full size/ Täissuuruses. Price:5.5€
The new Creative Eyes formula can be applied particularly easily and glides on the lids. The color lasts all day and does not settle in the crease. Three perfectly coordinated shades make the eyes sparkle like diamonds. Colors are nicely pigmented, I don´t know yet about the crease-resistent claim, because I haven´t worn them. Color selection is good because purple can be used for autumn makeup this year. I wish that the highlight shade wouldn´t have the blue sheen to it, seems to bold to use on browbone.... 
Nivea Creative Eyes Pure Diamond lauvärv sisaldab kolme üksteist täiustavat värvi, millele on lisatud teemantpuudrit, et lisada sädelust sinu silmade esiletoomiseks. Uus(?!) Creative eyes valem kasutab eriliselt rafineeritud puudreid parima tulemuse saavutamiseks. Värve on lihtne peale kanda, need püsivad kaua ja ühtlaselt ning ei kogune tekitades triipe.
Üsna asjalik lauvärvi trio tundub olevat ja värv ju iseenesest sobib ka praeguse teemant-toonides lauvärvi trendiga. Veidi ebamugav on ehk see, et kõik värvid on väiksel alal koos ja veidi suurema pintsliga on neid keeruline kasutada. Ausaltöeldes pole neid kuskil müügil näinud. Veidi kohatu on selles trios kõige heledam toon, mida mu käsi kulmuluule küll kandma ei tõuse - see on ikkagi üsna tugeva sinise helgiga, oleks eelistanud kas konkreetselt valget või midagi soojemat.

 4. Stenders Bath Bubble Ball/ Stendersi vannivahupall Full size/Täissuruses Price: 2.9€
Google helped me out a bit here: my ball seems to be Cranberry bath bubble ball. Information from stenders-cosmetics.com: This carefully handcrafted bath bubble-ball entwines the room in the lively aroma of red berries, embracing you in the beauty of northern nature. While you are enjoying your bath, the sea salt cleanses you, the grape seed oil makes your skin soft and smooth, and the valuable cranberry extract helps it to rejuvenate. The exquisite designer aroma together with juniper berry essential oil will create the sensation of a northern forest both in the room and on your skin.
It has quite strong fruity-floral scent. I quess that Adorebox took a big risk here, because not everybody has a bathtub at home. I happen to have one, but I am not a fan of taking baths. We´ll see if I use it or not. 
Kaasasoleval lehel on väga üldine tekst selle toote kohta: see käsitsivalmistatud vannivahupall täidab vannitoa sama kutsuva lõhnaga kui pühapäevane hommikusöök. Samal ajal kui naudid vanni, puhastavad meresoolakristallid ja jahvatatud kaerahelbed sinu nahka ja viinamarjaseemneõli teeb naha pehmeks ja siidiseks. Tunne piima ja mee magusat koosmõju, mis hoolitseb sinu naha elastsuse ja ilu eest.
Google´i abiga uurisin stendersi kodulehelt välja, et minu pallike meenutab kõige enam nende jõhvika vannivahupalli. Näeb armas välja ja lõhnab üsna tugevalt, ma ei ütleks et päris jõhvikaselt, aga halb see lõhn küll pole. Usun, et see toode igaühele pakki panna oli Adoreboxi poolt veidi vale lüke, sest mitte igaühel ei ole kodus vanni ja isegi siis kui on, ei pruugi vanniskäik meeldida(mina). Äkki tuleb mul siiski mingi hetk idee see ära katsetada, talvel on ju hea soojas olla. :D

5. Annemarie Borlind Guaran Body Lotion/ Annemarie Borlindi kehakreem guaraanaga
Full size 150ml/ Täissuurus Price:7,35€ 
Stimulating aroma care pampers your body and awakens your senses. Sometimes pleasant fresh, or flowery and subtle. An array of fragrances to suit your moods.Suitable for all skin types. Guarana is refreshing and inspiring. You can see all the ingredients here.
Absorbs qucikly, is quite runny when it comes out, but thickens up on the skin. The smell is pretty good- not too overpowering and fruity-spicy at the same time. Definitely the star in this box! 

Looduslik heaolu: Anne Lind - stimuleeriv aroomihooldus hellitab su nahka ja äratab meeli. Mõnikord meeldiv värske, teinekord lilleline ja peen. Valik lõhnu su meelelule. 
Kehakreem: 100% looduslikud lõhnained, 100% konservandivaba, 100% sünteetiliste värvide ja mineraalõlide vaba, 100% silikonivaba, 100% puhtad juurviljaõied ja naturaalselt aktiivsed koostisosad, 100% nahale õrnad emulgaatorid. Toodetud BDIH loodusliku kosmeetika juhtnööride järgi.
Üsna tagasihoidliku puuviljase-vürstika lõhnaga, imendub kiiresti ja jätab naha pehmeks. Tuubist tulles on üsna vedel alguses, aga nahal muutub veidi tihkemaks. Kindlasti selle karbi staar.


I didn´t like everything in this Adorebox, but overall, I am happy with what I got. In the next month´s box I hope to see more up to date brands - they may be cheaper, but not from year 2010 or something. I am not after brandnames, just good products that work. I liked the lipstick, eyeshadows and body lotion, so this box was worth it´s price in my eyes. I can´t wait to see what next month brings and I love the personalized card that is in Adorebox.
Kuigi ma kõiki tooteid ei armasta, mis selle kuu karbis olid, siis kokkuvõttes olen ikkagi karbiga rahul ning usun, et see on oma hinda väärt. Väga hea toode on kindlasti kehakreem, mis ainuüksi ise juba maksab üle 7€. Rahul olen ka lauvärvide ja huulepulgaga, kuid eelistaksin oma karbist leida siiski rohkem hetkel populaarseid tooteid, mitte neid, mis tulid turule aastal 2010. Asualtöeldes ei aja ma taga brändinimesid (Calvin klein ja Esprit on ikkagi high-end), vaid lihtsalt kvaliteetseid tooteid, mis teeksid lubatut. Ootan juba põnevusega järgmise kuu karpi ning loodan, et konstruktiivset kriitikat kuulda võetakse ning karp mitte turult ei kao, vaid ajaga aina paremaks muutub. Mulle väga meeldib Adoreboxi personaliseeritud lähenemine ja armas kaardike igakuises karbis.

Aitäh, et lugesite!

Tuesday, October 9, 2012

Giveaway winner is...

Hey, beauties!

I have good news for one of you. 

Nicoleta C.
Congratulations!
I have already contacted her and I will wait for her answer for 72h, before picking any new winners.

a Rafflecopter giveaway

Monday, October 8, 2012

Ilu Sõnum 2012 /Beauty fair 2012

Hei, kaunitarid!

Nüüd lõpuks näete mõnda messipilti ka, kui peale klikite, siis näete suuremalt- seekord pidin nii tegema, kuna pilte on lihtsalt nii palju ja muidu võtaks ju aeglasema internetiga lugejatel lehe laadimine tohutult aega. 
Messil käisin mina 2.päeval ehk 6.oktoobril. 

Finally I had time to post some photos from Beauty Word 2012, click on the photo if you want to view it larger. I went there on Saturday 6th of October.
Laupäeva hommik kell 10.30, veel on rahulik. / It was quite quiet when I got there on Saturday morning.
Peaaegu tipptund kell 13.00 / Almost Rush hour.
Peaaegu tipptund kell 13.00
Peaaegu tipptund kell 13.00
Peaaegu tipptund kell 13.00
Salon+ boks oli pidevalt rahvast täis. kell 13.30 / Salon+ was full of people.
Ega Tradehouse´i ala ka paljuga alla ei jäänud ;) / But Tradehouse had a lot of customers  too.
Kohal oli ka Macadamia juuksehooldussari, mille deep repair maski tõsiselt kiidan!  / Macadamia natural oil was there too, I love their Deep Repair masque.
Väike iluhuviline Jane Iredale tooteid uudistamas. / Small beauty girl checking out Jane Iredale.
Ka kalateraapiat sai soodsama hinnaga proovida - nii kätele kui jalgadele. Nagu näha, siis kaladel on kõhud juba päris täis ja väga aplalt nad sõrmi ei näkitsenud.  / There were fiws therapy tanks for feet and hands, unfortunately fish were not that hungry anymore... 
Ka endale üllatuseks leidsin lausa 2 NYX kosmeetika müüjat- hea, et Eesti müüjad ära on tabanud, et NYX on odav aga hea ;) / There were 2 sellers who had NYX - nice to see that they have noticed that NYX is cheap but good.
Kuigi sellel aastal oli küünte ala väiksem, leidsid huvilised kindlasti suurepäraseid pakkumisi. / Although there were less nail merchandise this year, there were still some pretty good deals. 
Kes pakkus meiki 6-10 € eest, kes aga lausa tasuta- tervitused Gretele Peggy Sage boksi. :) / Some stands offered makeup for 6-10€, some did it for free. 
Töökas Grete ja kaunis Angeelika. / Perfectionist Grete and beautiful Angeelika at Peggy Sage stand - they offered free makeup. 
Lõpptulemus. / Finished!
Pakuti põnevaid iluprotseduure./ A lot of innovative beauty treatments.
NOVExperdi leti ees oli pidev tunglemine, nimelt jagati seal lahkel käel testreid ning kes ei tahaks siis kvaliteetset nahahooldussarja proovida, eks? / Nice skincare company from France - they have 100% natural products and they handed out free samples- what more could you ask for.
Kulmud pähe 7€, just niipalju maksis kulmude kujundamine airbrushiga. / Getting eyebrows done with airbrush cost 7€.
Imearmas Couleur Carameli boks lausa kutsus uudistama. Mõnusalt kodune kujundus võrreldes teistega. /  Super cute couleur caramel stand, very inviting and cosy compred to others.
Naturaalkosmeetika.ee väike kuid armas boks, millel huvilistest ei pasitnud puudust olevat - hea hinnaga mineraalmeiki tahaksid ju kõik? / Small but cute selling space for Everyday minerals products - cheap mineral makeup really caught people´s attention.
Mina oma saagiga naturaalkosmeetika boksist. See on ainus pilt minust, nii juhtub, kui ise oled fotograaf.... / Only photo of me, it happens when you are the photographer. 
Loomulikult tunnen suurt huvi jumestamise vastu, seetõttu valisingi minekuks laupäevase päeva, kui toimus jumestusvõistlus - algjate teemaks oli klassikaliselt kaunis pidulik õhtumeik ning edasijõudnud pidid oma meigis lähtuma folkloorist.
Why did I go on the second day? Because I wanted to see makeup contest - for juniors the theme was Evening make-up and for professionals the theme was folklore. 
Osaleja: Merle Paldrok. / Juniors, 1.place
Osaleja: Anna Isotova / Juniors 2.place
Osaleja: Mari-Ann Staub / Juniors 3.place
Best model 
Osaleja: Anna Jevdokimova / Professionals 1.place
Osaleja: Aleksandra Laer/ Professionals 2.place
Osaleja: Julia Tserniz/ professionals 3.place

Aitäh, et lugesite! Selle postituse kokkupanemine võttis minult 3 tundi aega, nii et ma loodan, et te hindate  neid pilte. Kindlasti võiks nüüd ju kavasse võtta mõne välismaise ilumessi, et oleks, millega võrrelda. Konkreetselt Eesti ilumess on küll iga aastaga minu silmis paremaks läinud, seekord oli mul 3.kord. Äkki alustuseks kiikaks naaber riikidesse, eks näis kas juba sellel aastal.
Thank you for reading! This post took me 3 hours to write - choosing the pictures wasn´t that easy, but I hope you got good overview what was going on there. I hope to go to other beauty trade shows soon, then I have something to compare to Estonia´s biggest beauty fair, this was my 3rd year...