Saturday, January 12, 2013

Review: ELF Baked Eyeshadows All Colors

Hey, beauties!

I am super excited that long awaited ELF baked products are now available to European customers. Baked eyeshadows have been around since November and I got mine during 50% off sale in the beginning of December. Since I had read so many good reviews, I decided to get all the colors and swatch them for you. You can see some of them in action in my Classical christmas makeup post. Main star there was definitely Enchanted in my opinion. :)
I am giving away NEW Bark, Pixie and Endhanted in my Anniversary giveaway which you can find on the sidebar or here.

Nii tore, et lõpuks ELFi "küpsetatud" toodete seeria ka ELFi UK netipoe lehele jõudis - sellel ajal kui neil päris detsembri alguses 50% soodustus oli, olid saadaval ainult üksikud lauvärvid. Mitte toone polnud vähe, vaid nö monolauvärvid olid ainult saadaval, nüüdseks on olemas ka põsepunad, 10 värviga palette minu teada veel müügil ei ole. Kuna need lauvärvid on saanud päris head tagasi-sidet teistelt, siis loomulikult tahtsin ma neid katsetada ja tellisin teile näitamiseks lausa kõik 6 saadaval olevat tooni. Olen neid korra ka juba kasutanud - oma jõulumeigi postituses, kes veel seda näinud ei ole, siis leiate selle siit.
Minu blogi sünnipäeva loosimises on teil võimalik võita endale lausa 3 küpsetatud lauvärvi, valisin välja universaalsed ja armsad toonid: Bark, Enchanted ja Pixie. Osaleda saab siin. Loomulikult on tegu UUTE lauvärvidega, mitte nendega, mida teile siin näitasin. 
What ELF says about them: 
The silky and blendable formula of our Baked Eyeshadow provides smooth and even application with each sweep of color. Baked in an oven, these eyeshadows offer rich pigmentation for a beautiful effect. Infused with active key ingredients Jojoba, Rose, Sunflower, Apricot and Grape to nourish and hydrate the skin. The long-lasting and shimmering color can be worn wet for a vibrant effect or dry for sheer pigmentation, offering a variety of gorgeous eye looks! 
ELF lubab siidist ja kergesti hajutatavat koostist, mis jääb pealekandes sile ja ühtlane. Küpsetatud lauvärvid on tugeva pigmendiga ja jäävad laugudel väga efektsed. Sisaldavad jojoba, roosi, päevalille, aprikoosi ja viinamarja aktiivseid koostisosi, et nahka niisutada ja toita. Lubatakse ka kauapüsivat ja säravat tulemust ning et neid võib kasutada nii kuivalt kui ka märjalt. 

Price/ Hind: 3$ / £3.75 / ~ 4.7€  (kindlasti soovitan allahindluseid oodata :) )

How much product you get / Toote kogus0 .12 oz / 3.5g

Ingredients are/ Koostisosad: 
Mica, Talc, Bismuth Oxychloride, Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum (mineral oil), Dimethicone, Magnesium Aluminum Silicate, Tocopheryl Acetate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Rosa Canina (Rose Hip) Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Phenoxyethanol, Methylparaben. May Contain: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491 , CI 77492 , CI 77499), Ultramarine Violet (CI 77077), Manganese Violet (CI 77742), Ferric Ferrocyanide (CI 77510), Tin Oxide (CI 77861), Yellow No.5 Lake (CI 19140), Red No.40 Lake (CI 16035), Blue No.1 Lake (CI 42090).

My opinion: / Minu arvamus: 
There are only 6 shades at the baked eyeshadows range at the moment, I wish there were more, because i like them all. :) 
Hetkel on saadaval ainult 6 erinevat tooni, loomulikult sooviks ma, et neid oleks rohkem, sest praeguse seisuga meeldivad nad mulle küll väga. 
Lasting power/ Püsivus: 
I always use primer with my eyeshadows so they lasted as long as I wanted to take them off. No creasing or fading in 7-8 hours, I haven't kept them on for longer so far, but I think that there isn't going to be a problem. 
Kuna ma alati kasutan oma lauvärvidega aluskreemi, siis ei oska öelda kui palju nad eraldi oleks püsinud. Aluskreemiga püsisid ilusti 7-8 tundi, ühesõnaga täpselt nii kaua kui ma nad ise eemaldada tahtsin. 

Package/ Pakend
Cheap, easy to break plastic, no mirror or applicators. ELF should make the packaging better! No stickers to tell you later which color it is- they just have 2101EF #D28 on there.
Kole ja odav plastik, mis üsna kergesti võib puruneda. ELF peaks oma pakendit parandama, kuna tegu on ikkagi nende kõrgema liini ehk studio toodetega. Halb on ka see, et pakendi all oleval kleepsul pole mitte tooni nime, vaid kõigil on sama numbrite-tähtede jada.

Texture/ Tekstuur:  dry, but feels silky, not chalky at all. Minimal fallout if any.
Küpsetatud tooted on kuiva tekstuuriga, aga samas siidised, kriitjad kohe kindlasti mitte. Pudenemist oli ka minimaalselt, kui üldse oli.

Smell/ Lõhn: Faint powdery scent, but you don't smell with your eyelids, so... 
Kerge puudrine lõhn, aga kuna sa silmalaugudega ei haista, siis... 

Finish/ Lõpptulemus: all have satin-pearly finish, no matte texture with baked products. They are buildable and quite easy to blend. I won't describe the colors here, because a picture is more than 1000 words and I have given you some already.
Pigem sädelevad- säravad toonid, ei ole päris glitter ega ka matt. Tooni tugevust saab nö kihtide kaupa üles ehitada ja neid oli ka samas kerge hajutada. Värvitoone ma kirjeldama ei hakka, sest pilt räägib rohkem kui 1000 sõna ;)
On bare skin, dry shadows applied with fingertip. / Palja naha peal, kuivad lauvärvid, peale natud näpuotsaga.
Thank you for reading! 
Aitäh, et lugesite!

5 comments:

 1. Mina olen enda Enchantediga ka väga rahul :)

  ReplyDelete
 2. Ma pole küll kunagi midagi elfist tellinud aga tahaks hirmasti midagi tellida.Muidu toredad haulid sul :)

  ReplyDelete
 3. I have a couple of these to try & I am so excited to use them. They look fab. So pigmented. The colour range is so pretty.
  http://www.letstalkbeauty.co.uk/

  ReplyDelete
 4. Wow, Enchanted, Toasted and Pixie are sooo pretty!

  ReplyDelete