Monday, February 18, 2013

Event: Make up Store SS13 presentation

Hey, beauties!

I am always excited when I get to go to press events and I am glad and very thanful to Make up store for inviteing me again. This time they presented 5 new collections: Red passion, Cocktail, Volume, Blossom and Nomad.

Loomulikult olen ma alati elevil, nagu väike laps, kui mind kutsutakse pressile mõeldud üritustele. Olen Make up store´ile ääretult tänulik selle võimaluse eest. Üritus leidis aset juba 6.veebruaril ja seekord tutvustati lausa 5 uut kollektsiooni: Red passion, Cocktail, Volume, Blossom, Nomad.
These photos belong to Make up store.
Need fotod pärinevad Make up store´i pressimaterjalidest, panin nad lihtsalt ühele pildile kokku. Näete kollektsiooni nime ja millal võiks seda poodidesse otsima minna. :)

Besides these collections they bring out some new skincare items like cleansing powder and body scrubs.Also some tools: eyebrow razor and hair doughnut. All of these new products will be released from February to June 2013 and they will be available worldwide. I will do separate posts on them, when you can go look for that collection.
Peale uute meigikollektsioonide tuleb turule veel põnevaid nahahooldustooteid - minu jaoks tundusid huvitavad tooted "Puhastuspuuder", 17g 10€ ja "Suhkur-kehakoorija", 100g 15€. Veel võib poodidest leida uue kulmude korrastamiseks mõeldud töörista, kus ühes otsas on kamm ja teises žilett. Soengufanattide rõõmus tuleb müügile ja krunnitäidis - hinnaks 5€. Kõik mainitud tooted ja kollektsioonid jõuavad poodidesse vahemikus veebruar kuni juuni. Teen eraldi postituse iga kollektsiooni kohta vahetult enne selle poodidesse jõudmist, siis teate, kas on mõtet juba uudistama minna. :)

As always, quests were treated with drinks and snacks - you get this treatment when you go to their club nights too, so I try to go there too, even if I already know about new collections.
Nagu alati, oli külalistele kaetud ka väike snäkilaud- aga see pole mingi erikohtlemine, sest Make up store kohtleb kõiki võrdselt - kes ei usu, siis külastage nende klubiõhtuid ja saate sama mõnusa esitluse ning mõnusa õhtu näiteks klaasikest veini limpsides. Lisaks on klubiõhtutel kogu kaup 20% odavam :)
Left - "Nomad", right - "Blossom"
Vasakul- "Nomad", paremal "Blossom"
Left - "Red Passion", right - "Cocktail"
Vasakul- "Red passion", paremal "Cocktail"
Starting from the left: Volume, Cocktail, makeup artist, Red passion, Blossom & Nomad.
Vasakult: Volume, Cocktail, meigikunstnik, Red passion, Blossom & Nomad.
Red Passion collection consists of 2 products: Nail polish in Renee & Gloss lips Love. Both are classics that are always good to have in your makeup collection. Renee is warm toned red with shimmer. 
Red passioni kollektsioonis on 2 toodet: küünelakk Renee ja huuleläige Love. Mõlemad on klassikalised punased toonid, mis igaühe meigikotis olemas võiksid olla. :) Red Passion on juba praegu Make up store´is saadaval, klubiõhtugi juba peetud. :) 
Since the main focus is on nails, they also join the caviar trend and in this summer you will be able to create caviar nails with their beads.
Kuna Make up store´is on sellel kevadel fookuses küüned, tulevad nad turule lisaks tavapärastele küünelakkidele ka kaaviari maniküüriga. Kaaviari meenutava efekti saab mikropärlikestega kui neid veidi kleepuvale lakile raputada. Olen sellest ka postituse teinud, mida näete siin. Mujal maailmas lõi see trend laineid juba eelmisel kevadel, aga parem hilja kui mitte kunagi ja väga mõnus, et neid tooteid ka alates juunist Make up store´ist osta saab. Hetkel oli pressile näitamiseks väljas 4 tooni ja pakendit pidi veel täiustatama. 
Some new skin care products & chubby lip pencils. I want to compare these pencils to Revlon just bitten kissable lip balm stains. :)Lisaks on tulekul veel uusi nahahooldustooteid ning "tööriistu". Väga meeldib mulle ka nende uus huulepulk pliiats - kindlasti tahan seda võrrelda Revloni just bitten kissable lip balm stainiga. 
Some new products were presented in cocktail glasses. / Kõik uued tooted ühel fotol, mõned neist olid armsalt presenteeritud kokteiliklaasides. 

People to thank for these amazing makeup looks are:Meikide, soengute autorid ja modellid:
„RED PASSION“- Makeup by: Anastassia Tkatshenko / Hair stylist: Helena Trees /Model: Alina
„COCTAIL“- Makeup by: Älis Viisileht / Hair stylist: Olga Koltunovskaja / Model: Alla
„VOLUME“- Makeup by: Aleksandra Laer / Hair stylist: Helena Trees / Model: Maria
„BLOSSOM“- Makeup by: Meelis Krik / Hair stylist: Rita Barulina / Model: Sofia
„NOMAD“- Makeup by: Anna Izotova / Hair stylist: Kristiina Rudenko / Model: Anna


Thank you for reading and I hoped you enjoyed this little presentation! :)
Aitäh, et lugesite ja loodan, et teil oli seda postitust lugedes sama põnev kui minul seal üritusel viibides! 

3 comments:

 1. Üks ja ainus kord, kui ma selle firma poodi olen sattunud, oli sügisel Tartus Taskus. Oli vaja mõned minutid aega parajaks teha ja mõtlesin, et miks mitte ka lõpuks uudisatama minna. Tol korral olid riiulid ja väljas olevad tooted nii paksu tolmukihi all, et igasugune soov sealt midagi osta või sinna tagasi minna kadus küll ära... Kui esinduskauplus selline välja näeb, siis ei teki tahtmist ka tooteid proovida (eriti neid, mis on paksult tolmused). Tundsin, et pean seda kusagil jagama....
  Aga Sinu ülevaade on siiski tore lugemine ja ilmselt ei ole see neil siis püsiv probleem.

  Väga tore blogi! Edu edaspidideks! :)

  ReplyDelete
 2. Ise pole kahjuks või õnneks seda veel nende kauplustes märganud, et tooted tolmukihi all oleks. Kahju, kui sul nende poega halb kogemus oli.

  Aitäh heade soovide eest!

  ReplyDelete
 3. All the makeups area really gorgeus.
  * O Blog da Susy *
  Beijinhos

  ReplyDelete