Tuesday, February 12, 2013

FOTD: Touch of Spring

Hey, beauties!

How I long for spring... The real srping is at least 2 months away.... so I have to bring some color back into the dull winter by using more colorful makeup. 
Sorry I would really really like to do Valentine´s day makeup, but I don´t have time for that at the moment. I work 12 hours a day in emergency room, so no time to be fancy and cute. Plus, I have acquired nasti chalazion(blocked eyelid gland) from somewhere - it sits on my right eyelid at the moment. I started to treat it yesterday with antibiotic ointment, the swelling has come down and it isn´t red anymore, but I think that it is better not to irritate it with makeup at the moment. I haven´t even wore any mascara for 3 days. 
In my last post I showed you new colour crush eyeshadows from The Body Shop. In this Face of the Day I used Sweet pea eyeshadow for subtle colour pop on the outer half of the eyelid. 
Other eyeshadows:
- inner 1/2 on the lid: Make up Geek Shimma shimma
- in the crease: matte neutral brown from wet´n´wild vanity fair palette and Make up Geek Cocoa bear (just a tiny bit, to warm up the crease).
- matte light shade on browbone from wet´n´wild vanity fair palette
I primed my eyelids with foundation, didn´t use any special helpers this time and the makeup lasted pretty well. Foundation that I used was Maybelline New York Fit Me in 110, concealer Fit Me in 10(a tad too orange, now I have found out that shade 15 would suit me better, but I don´t have time for shopping... ). Maybelline fit me powder in 120. 
Blush was ELF tickled pink and lipstick ESPRIT light rosewood. Mascara was the ROCKET volum express by Maybelline. I used NYX eyebrow cake powder for my brows as always.

All photos are taken in natural daylight without flash. 

So that´s it, I hope you liked this makeup look and thank you for reading! 

Hei, kaunitarid!


Kas teie ka igatsete juba kevadet? Kohutav on mõelda, et tõelist kevadilma annab veel 2 kuud oodata ja senikaua tuleb üksluisesse talveilma ise kuidagi värve tuua. Kõik fotod on tehtud päevavalguses ja välguta, et näeksite värve nii nagu nad päriselus on. :)
Lubasin teile eelmises postituses, et näitan meiki, kus kasutasin the body shopi kõige uuemaid lauvärve - heleroheline kergelt pärlmutter Sweet pea sobib siia minu arvates suurepäraselt. Lisaks kasutasin neutraalseid toone: Make up Geeki Shimma shimma & Cocoa bear ning Wet´n´wildi Vanity fair 6 lauvärviga palett (millest kasutasin matti helepruuni ja heledat tooni). Lauvärvide all ei kasutanud seekord aluskreemi, kuid laugudel oli siiski veidi jumestuskreemi, et lõuendit ühtlustada. 
Ülejäänud näo jätsin üsna tagasihoidlikuks: Fit me jumestuskreem toonis 110, fit me peitekreem toonis 10(peaksin endale 15 ostma, kuna 10 on siiski veidi liiga kollane, kuid hetkel pole üldse aega šopata - poed on öösel ju kinni :P), fit me puuder 120. Põskedele lisasin roosat kuma ELFi stuudio põsepunaga toonis Tickled Pink. Huultel on Adoreboxist pärit ESPRIT huulepulk toonis Rosewood. 
Rääkides Adoreboxist, siis jaanuari karpi mul teile kahjuks näidata ei ole - tavalise karbi väljasaatmise ajal sain hoopis kirja, et kõik karbid on väljamüüdud. Samas, selle kuu karpe vaadates ei olegi mul väga kahju, et ilma jäin. Loodan, et järgmisel kuul on mul teile siiski karp ette näidata ja Adorebox kuskile veel ei kao!
Kuigi ma südamest tahaksin teieni ka mõne armsa roosa-neutraalse tagasihoidlikuma sõbrapäeva meigi tuua, siis kahjuks mul ei ole selleks üldse aega. Hetkel mööduvad mu päevad 12-tundi erakorralise meditsiini osakonnas töötades ja seal oleks kohatu ju "nunnu" välja näha. Teiseks on mul parema silma ülalaul üks nääre ummistunud ja see tähendab, et laug on veidi turses ja valus ning kindlasti ei ole mul tahtmist seda meigi kandmisega ärritada - ma pole isegi 3 päeva ripsmetušši kasutanud. Silmaarstil on käidud ja ravi peal, aga paranemine võtab kindlasti nädal kuni kolm aega. Vähemalt ei ole ta enam nii turses ja punane kui pühapäeva hommikul. Mul on varem ka rahvakeeles odraivasid olnud, aga enamasti alalaul ja pisemad. Praegune hirmutas ikka natuke ära. Kellel erakorraline silmaprobleem ja elab Tallinnas, siis soovitan pöörduda ITK Magdaleena korpuse polikliinikusse - sain sinna ilma järjekorrata samal päeval. :) 

Aitäh, et lugesite!

11 comments:

 1. Loodan, et su silmaga saab ikka kõik korda! Meik on aga ilus.. ise pole julgenud rohelisele silmavärvile rohelist lauvärvi kasutada, kuid nagu näha sinu puhul, siis töötab päris hästi. Peab vist hakkama piire ületama.. :P

  ReplyDelete
 2. Kui tahad silmavärvi rõhutada, kasuta vastandvärvi(rohelise puhul virsikukarva-oranžikad), aga nii palju kui mina lugenud olen, siis sama värvi sobib ka ning neutraalsed toonid sobivad kõigile. :) Aitäh heade soovide eest! :)

  ReplyDelete
 3. I like this look! Natural and it's stunning with your eyes ;)
  I had the same problem last year and it was really annoying.. My eyes where like this o_- ahah
  pluiedevelours.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. The color of eye shadow looks very good on you.

  ReplyDelete
 5. Please visit me someday. Thank you.
  http://yaksonhouse.blogspot.kr

  ReplyDelete
 6. Liz,
  thanks for letting me know! I am sorry I got confused! I didn't know estonia was a country, and I couldn't find where you were from, so I googled the language your blog is written it! So sorry for the confusion- I changed it on my blog, let me know if it's better now :)

  God bless,
  Christine
  www.beyoutifulhope.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Yes, everything is okay now. :) Estonia is small, so you might miss it :P

  ReplyDelete
 8. Very accurate description :) Thank you for your comment!

  ReplyDelete
 9. this look is gorgeous! plase can you do a detailed totorial?

  ReplyDelete
 10. Lovely! :) I've also had enough of this winter, a marmot comforted me few days ago when he said spring will come soon :D

  ReplyDelete
 11. Hi Liz, this is such a pretty and fresh spring look. The lipstick looks gorgeous on you :)

  ReplyDelete