Saturday, February 16, 2013

Haul: Mineralcosmetics.eu

Hey, beauties!

Some time ago I got a package from mineralcosmetics.eu - it is Estonian online mineral cosmetics shop. Yes, another mineral cosmetics seller, but since I quite like mineral makeup, I don´t mind more options to choose from.
I ordered flat top brush to compare with Everyday minerals flat top kabuki. I love this type of brush for mineral base more than regular kabuki - gives more coverage. Only thing written on the brush is "long flat top", but I asked the seller and she said that it is by Heavenly Mineral Makeup. This brush has synthetic bristles, that feel very soft on the skin. The bristles are less dense than EM brush. This one costs 8.9€, but it is sold out at the moment. Similar to this one is Bionic Flat top brush, costs 9.9€.

Second item that I chose was mineral primer Hide-A-Pore by Sweetscents. Mine is MIDI size and costs 5.9€. Primer promises to minimize the apperance of pores, absorb oil and at the same time it won´t dry out your skin. Suits normal to combination skin types. I haven´t had time to test it out, so my hopes are high at the moment. Ingredients: green tea powder, cranberry powder, rice silk and bamboo silk, pure kaolin clay, zinc oxide & sericite, iron oxides. So all natural!
Third and final item is mini size bisque concealer, that is meant for dark undereyes, rosacea or redness and any other imperfections that you might have. Unfortunately this comes in only one tone, so from the look of it, it might be too orange-dark for my skintone. Mini size contains about 1g of product and costs 3.9€. Ingredients: Sericite, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Iron Oxides
I will definitely order again from this shop, the shipping was very quick and they give away free samples with every product. Free samples are chosen according to your order: if you order light foundation, then you won´t get overly dark one as a sample. :)Unfortunately I don´t know if she ships internationally too... 
There is going to be small mineral surprise at the end of February for my Estonian readers.. so keep your eyes open for that!

Thank you for reading!

Hei, kaunitarid!

Paar nädalat tagasi kontakteerus minuga mineralcosmetics.eu netipoe omanik ja pakkus võimalust mõningaid tooteid proovida. Ilublogijana olen loomulikult alati sellistele pakkumistele avatud ning kuna mul tõesti on hetkel juba 2 mineraalset põhja olemas ja mulle neid kokku kuhjata ei meeldi, siis otsustasin proovida hoopis midagi põnevamat. Mineralcosmetics.eu pakub Eesti tarbijale selliseid brände nagu: Sweetscents, Lumiere Cosmetics, Lucy Minerals ja Southern Magnolia Minerals. Toonivalik on hetkel veel minu arvates tagasihoidlik, aga kuna pood alles alustas, siis usun, et see ajaga ainult täieneb ja tegelikult juba praegu leiab sealt ka põhjamaisele nahatoonile sobivaid põhjasid. :)

Valisin välja esiteks flat top pintsli- sellist tüüpi pintsel on kindlasti minu lemmik mineraalse põhja pealekandmiseks. Mõnele meeldib jälle tavaline kabuki rohkem, aga minu arvates saab flat top pintsliga parema katvuse. Peale sõnade "long flat top" ei ole mu pintslil rohkem kirju, aga uurisin müüjalt järele ja seda pintslit toodab firma nimega Heavenly Mineral Makeup. Maksab see 8.9€, osta saab siit. Link ei tööta, kuna pintsel on hetkel otsas, juurde peaks tulema veebruari lõpus Sarnane pintsel on see, maksab 9.9€. Mõlema puhul on  tegu sünteetiliste karvadega pintsliga. Kui nüüd võrrelda seda Everyday mineralsi flat top kabukiga, mis sai ka mu eelmise aasta lemmikutes ära mainitud, siis see pintsel on pikema varrega, veidi hõredama "peaga", aga pärast esimest katsetamist tundub, et toimib iseenesest sama hästi. Pintsel on tõesti pehme nagu lubatud ja karvu pole ajanud. 

Teiseks otsustasin proovida mineraalset aluspuudrit Hide-A-Pore- minu esimene kokkupuude selle tootegrupiga. Eestis saadaval olevad firmad minu teada väidavad, et piisab ainult mineraalsest puudrist, seega taolist toodet nad ei pakugi. Igatahes, lubab praimer teha poore visuaalselt väiksemaks, imada liigset rasu ning samal ajal mitte nahka kuivatada. Mõeldud on see normaalsele- kergelt rasusele nahale. Kandma peaks siis neile aladele, kus on nähtavad suured poorid - minu puhul siis põskedele ja ninale, veidi ka lõuale. Katsetada veel ei ole jõudnud. Koostis: green tea powder, cranberry powder, rice silk and bamboo silk, pure kaolin clay, zinc oxide & sericite, iron oxides. Jess! Puha naturaalne ju- mm.. jõhvikapulber :) Tootja: Sweetscents (tegelikult on toodet 4 tooni, aga konkreetne netipood müüb ainult ühte - originaaltooni). Hind: MIDI suurus 5.9€, osta saab siit.

Kolmas toode on Bisque konsiiler ehk siis toode, millega saab varjata tumedaid silmaaluseid või punetust, rosaatseat või muid nahaprobleeme. Korra proovisin ja ... kahjuks on seda saadaval ainult ühes toonis ja antud toode on minu jaoks liiga tume - silmade all kasutamiseks ei sobi kindlasti, kuna pigem rõhutab probleemi kui varjab seda. Kui sinu nahatoon on aga minu omast tumedam, siis võiks see sulle sobida küll - mina olen põhjamaiselt kahvatu.  Koostis: Sericite, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Iron Oxides. Hind: Mini suuruses topsik maksab 3.9€ ja selles on u 1g toodet.

Kindlasti telliksin ise ka antud kohast tooteid, kuna juurdehindlus on mõistlik ning alati saab ostuga kaasa tasuta testreid. Testri toonid valitakse lähtuvalt tellitud tootest ehk siis kui tellid heleda puudri, siis pole vaja karta, et tester kohatult tume tuleks. Minu meelest suurepärane võimalus uusi tooteid katsetada - kui meeldib, saab ju alati suurema potsiku osta. :)

Olge mõnusad ja aitäh, et lugesite!

2 comments:

  1. Nice things you got ^-^ the primer seems to be very good!

    http://mykawaiisecret.blogspot.pt/

    ReplyDelete
  2. Kui oled hide-a-pore'i kasutanud, siis ootan meeleldi ülevaadet :)

    ReplyDelete