Sunday, February 24, 2013

NOTD: Head Vabariigi aastapäeva!

 Hey, beauties!


On 24th February, Estonia has 95th Anniversary! And of course I had to do something beauty related and since it is my week off, of course I had to do my nails. Besides doing my nails I went to my mother's house for dinner and made white-chocolate cheesecake that we ate with strawberries. Of course we have to watch President's reception that we call "Penguins- parade" amongst common people. :) Who has most beautiful dress and who hasn't quite hit the mark this year!
Let me know how you celebrate Independence day in your country if you have one! 

Kõigile Eesti lugejatele soovin Ilusat Vabagiiri aastapäeva ja kuna tegu on ikkagi ilublogiga, siis mõtlesin teile täna näidata tagasihoidlikku maniküüri patriootlikus võtmes ehk tegin omale paar pisikest lippu. :) Vabariigi aastapäeva ma väga suurelt ei tähista, aga usun, et põhiline on siiski tehtud. Ehk siis õhtusöök lähedaste seltsis ja üheskoos Presidendi vastuvõtu ja kontserdi vaatamine. Põnev on ju koos arutleda, kes sellel aastal imelise kleidi endale valinud on või kellel see nii hästi õnnestunud ei ole. 

Millised on teie traditsioonid tähistamaks Vabariigi aastapäeva? 

To recreate this manicure:
I used OPI nail envy as base coat.
Then added one coat of OPI Steady as she rose on each nail, besides the one with flag.
On my ring finger I used OPI Alpine snow nail polish - 2 coats.
Then I didn't quite like the tone of Steady as she rose alone and wanted to add subtle blue undertones and a bit of bling to my nails - I used Revlon Whimsical for that.
For flag - blue is Suzi says feng shui and then any opaque black nailpolish- I used OPI Black Onyx.
I finished this manicure with Seche vite fast dry top coat.
My skills are quite rusty, so it is not 100% perfect and my cuticles need probably better care- maybe it is time to trust my hands to professionals and get a real manicure. :D

Maniküüri loomiseks kasutasin järgnevaid tooteid:
1 kiht OPI Nail Envyt aluslakina.

1 kiht Steady as she rose heleroosat lakki kõigile küüntele v.a. sellel, kus on lipuke.
Lipukesega küünele läks hoopis 2 kihti valget lakki. 
Seejärel avastasin, et mulle ikkagi see kahvaturooa toon ei meeldi ja veidike sära andmiseks kasutasin selle peal Revlon Whimiscal lakki. 
Lipul on kasutatud veel Suzi says feng shui lakki(sinine) ja OPI black onyxit- igasugune parema katvusega must lakk sobib. 
Kõige lõpuks kinnitasin oma "meistriteose" Seche vite kiirelt kuivatava pealislakiga. (AGA laiali õnnestus mul parema käe lipuke ikkagi ajada.... ) 
Palun vabandust et maniküür ei ole ideaalne, ma olen veidi roostes ja ausaltöeldes vajaksid ka küünenahad paremat hoolt - tuleb vist üle tüki aja"päris" maniküüri minna. :D

Thank you for reading! / Aitäh, et lugesite!

3 comments:

 1. Traditsioone eriti pole kuna juba 8 aastat Itaalias elatud, aga kodumaad tuleb ikkagi meeles pidada! Väiksed asjad ongi kõige tähtsamad :) Ilusat Eesti Vabariigi Aastapäeva!

  ReplyDelete
 2. see täpikestega lakk Revlonilt tundub eriti armas ja kunagi oli ka minul sini-must-valge maniküür teemas. nüüd ei saa enam seda varianti kasutada, kuna käin sama maniküüriga ringi põhimõtteliselt kaks pikka kuud. ja traditsioone ka pole. peaasi, et lipp maja kaunistaks :)

  Maiken,
  Maikeni blogi - part of me

  ReplyDelete
 3. So cute! :D


  Yaksonhouse.blogspot.com

  ReplyDelete