Wednesday, March 20, 2013

NOTD: Welcome, Spring!

Hey, beauties!

Tahtsin veidi särtsu lisada sellesse külma varakevadesse ning katsetasin ära Make up store´i klubiõhtult loosiga võidetud erkroosa küünelaki. Tooni nimi on Mirjam, minu küüntel on 2 kihti - kui sind veidi läbikumav tulemus ei häiri, siis piisab ka ühest kihist. Koostiselt oli see mõnusalt kreemjas ja seda oli kerge peale kanda. 
Küünelakk kuivas kiiresti, aga püsivuse kohta ma ei oska kahjuks kommenteerida, kuna hetkel saan praktika tõttu lakke peal hoida ainult nädalavahetustel, seekord ainult 1 päeva. Mirjam kuulub make up store´i uude kollektsiooni nimega Cocktail, mida 8.märtsil Tartus tutvustati ja maksab 10.5€, lakk on 8ml - täpselt paras suurus. 
Pildil ei ole kasutatud pealislakki, nii et lakk on tõesti juba ise üsna läikiv. Mulle see lakk väga meeldib ja kui ma küüsi rohkem lakkida saaksin, oleksin selle võibolla ka ise ostnud. :) 

Kas teil tuleb ka vahel tuju oma küüned erksaks võõbata? Kannaksite sellist särtsakat tooni ka ise? 
Aitäh, et lugesite!

I wanted to bring some color to this cold spring (well almost, it is spring tomorrow). Perfect opportunity to try out new nailpolish by make up store called Mirjam. It is part of their new collection called Cocktail. MUS nailpolishes cost 10.5€ and contain 8ml of product. I used 2 coats for full opacity, but it is almost onecoater. Very good pigmentation and creamy formula- a pleasure to work with. I didn´t use any topcoat for this photo, so it is exactly as shiny on itś own as you can see here. 
I honestly can´t comment on  the staying power, because since I have my medical practice now, I can´t go and wear nailpolish daily. This was on my nails just for a day and I didn´t have any problems during that time.
What do you think of bright nails? Would you wear it?
Thank you for reading!

16 comments:

 1. Mina olen väga väike küünte värvija just sellepärast, et ma suudan värvid kuidagi ära plötserdad, et peab väga hea küünelakk olema ...Sinu kirjelduse järgi tundub, et sellega saaks hakkama ja siis kannaks särtsu ka ;) Ilus tulemus!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Raili, harjutamine teeb meistriks ;) Kuigi minu küüned on ka ideaalist kaugel...

   Delete
 2. Replies
  1. jaa, tõesti läigib mõnusalt, mõtle veel mis seche vite pealislakiga oleks - see on kiirelt kuivatav lakk, mis jätab ka läikiva tulemuse. :)

   Delete
 3. Minu küüned on juba mitmendat nädalat erinevate erksate värvidega kaetud olnud, et vähegi kevade tunnet tekitada saaks, sest väljas ilmataat nagunäha kevadet ei paku. Kuid see toon on superilus igatahes. Peaks isegi kaema minema seda.

  ReplyDelete
  Replies
  1. uhh.. täna sadas lausa lund, tere kevad tõesti! Milline su lemmik erk värv on? :)

   Delete
 4. Ilus sàrtsakas vàrv ja kindlasti kannaks ise ka :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Rõõm kuulda, et sulle ka see lakk meeldib! :)

   Delete
 5. Lasin ka enda küüned sellega lakkida klubiõhtul, kusjuures sinu piltide peal tundub see lakk veelgi ilusam:):)
  Väga kevadine, tuleks nüüd see õige kevad ka lõpuks!

  Angeelika
  iluelu.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na bägin uut sinist lakki ka su blogis, väga lahe toon oli ka see!

   Delete
 6. Suvel ja puhkuse ajal kannaksin küll. Praegu tööle siiski mitte, liiga silmatorkav värv :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nõus, suvel võib see värv oli eriti lahe lahtiste kingadega :)

   Delete