Sunday, March 3, 2013

Swap: small package from Canada

Hey, beauties!

This is the result of my third swap. I did it with lovely lady from Canada, thank you again Llora, I found her through Be a beauty correspondent group on Facebook! I am really happy with everything she got me, but I especially enjoy Wet´n´wild 6-pan eyeshadow palette and wet´n´wild blush in pearlescent pink which is perfect dupe for NARS orgasm blush. :) 
A bit of a let down was Covergirl,  eyeshadows are really hard and don´t have good pigmentation and the blush is cute, but has weird soapy smell. I haven´t tried the mascara or makeup remover yet. Added bonus of tea packages and chocolate was very nice touch. :)
Overall I am pretty pleased with this package and I will definitely do more swaps in the future!

Tänases postituses näitan teile oma kolmanda pakivahetuse tulemust. Seekord sain paki Kanadast, armsalt Lloralt, kelle leidsin facebooki pakivahetajate grupi kaudu. Kes ei tea, mis see pakivahetus on, siis selgitan lühidalt. 
Kõigepealt tuleb leida endale partner, kellega pakki vahetama hakata. Mina eelistan USA ja Kanada inimesi, kuna seal on kosmeetika tunduvalt odavam + kes ei tahaks youtube´is taevani kiidetud tooteid oma nahal proovida. 
Teiseks vahetate omavahel infot: millised tooted sulle meeldivad, milline nahatüüp on, mis värv eelistad jne. Mida rohkem infot seda täpsemini õnnestub üksteisele sobivaid tooteid osta. Võimalik on ka kindlaid tooteid tellida, aga seekord ma mingeid erisoove ei esitanud. 
Kolmandaks, lepite kokku summa, mille piiresse võiks üritada jääda. Antud paki puhul oli see eurodes umbes täpselt 32€. 
Neljandaks, lepite kokku aja, millal võiks paki teele saata. Mina olen kasutanud tähitud posti, kuna kardan, et kallis pakk läheb kaduma. 
Viiendaks, ootad oma pakki 3-4 nädalat ja siis saad suure kuhja uusi asju, millega katsetada - põnev ju! :) 
Nüüd võite ootama jääda eraldi arvustusi kõigi toodete kohta, aga kahjuks läheb sellega veidi aega - praktika tõttu ei ole mul võimalik nädala sees häid fotosid teha - eelistan päevavalgust ja õhtuti jõuan koju hilja.
Lühidalt ütlen, et lemmikud siit pakist on Wet´n´wildi 6 värviga palett ja põsepuna- viimane neist peaks olema NARSi kurikuulsa orgasmi nimelise põsepuna 1:1le koopia. Natuke pettunud olen Covergirli toodetes - põsepuna on imearmas mullinätsuroosa, kuid imeliku seebilõhnaga. Covergirli lauvärvid on aga kõvad ja halva pigmendiga. Üldiselt jäin aga pakiga rahule ja väga armsad lisandid oli teepakikesed ning šokolaad. mmmm... 

Ja siin on tooted, mille saatsin mina Llorale. :) Õnneks sattus meie pakivahetus jaanuarisse, kus ka Eestis mõnusaid allahindluseid oli, nii et ma sain talle ikka natuke asju saata. :) 
Aitäh, et lugesite!

3 comments:

  1. See pakivahetus on ikka väga vinge!

    ReplyDelete
  2. This comment has been removed by a blog administrator.

    ReplyDelete