Tuesday, April 16, 2013

Make Up Store: Gift idea for any occasion.

Hei, kaunitarid!

Eelmise nädala keskel toimus Make Up Store´i esinduskaupluses üks väike koosviibimine blogijatele, mille eesmärgiks oli meile tutvustada nende "Individuaalset meigikursust".
Kõigepealt ootasid meid Kairiti küpsetatud suured kaeraküpsised jõhvikate ja tumeda šokolaadiga ning kevadiselt särtsakad apelsinimahla pokaalid. Kairit Tuhkanen oli modelliks kutsunud oma imekauni sõbranna Egle Eller-Nabi, kelle tegemistega saate kursis olla siin.

Last week Make Up Store in Estonia invited some bloggers to visit them. The reason was to introduce us the "Individual makeup course" that they offer, here in Estonia - I don´t have the information about their international stores. Since it was in the middle of work week, only 6 bloggers were able to come. 
I looked quite pale and natural (second from the left) - came straight from my clinical practice - hospital´s are not very glamorous places. :P

Kohal oli 6 blogijat, kellest 2 olid minu jaoks veel tundmatud, aga väga tore on alati uusi inimesi kohata. 
Vasakult: Janne-Triin, mina, Kairit, Egle, Anna ElisabethLiina, Triinu LiisIti. Kõik nimed viivad teid vastava inimese "internetikoduni". :) Ühispilt tuli Triinu Liisi kaamerast!
Ma näen üsna "luitunud" välja võrreldes teistega, otse praktikalt - haigla ei ole koht, kus glamuuri taga ajada, nii et üsna au naturel.

Kairit jagas koolituse käigus nippe - näiteks, kuhu proovida jumestuskreemi. Kindlasti saad paar head nippi kõrva taha panna, et edaspidi lihtsama meigiga ise hakkkama saada. Ükskõik millisesse Make Up Store´i kauplusesse sa satud- kõik töötajad on oma ala profid, oled heades kätes. :) 

Kairit shows us where to test the foundation. All make up store consultants are professional make up artists and they will give you some tips when they do your makeup. 

Enne / Before.
After/ Pärast- kogemata silmad kinni pilt näitab väga hästi ära Egle imekena silmameigi.
Kasutatud tooted / Products used for this makeup:

Individuaalne meigikursus maksab 45€, aga lisaks kaunile meigile, mille stiili sa saad ise valida, saad sa ka 45€ eest Make Up Store´i riiulitelt valida, mida hing ihaldab. Kui seekord enda meigis kasutatud tooteid osta ei soovi, siis meigikunstnik kirjutab kõik sinu meigis kasutatud tooted ilusale "Face chartile"  ja ka hiljem tulles, tead täpselt, mida küsida. :)
Kui soovid lihtsalt õhtumeiki, siis see maksab 35€, aga toredaid tooteid endale valida ei saa. Nii et "Individuaalne meigikursus" on vähemalt minu arvates mitu korda kasulikum.

This service costs 45€, but besides getting a beautiful makeup - you can choose the style yourself, so it will fit any occasion, you will also get Make up store products for the same amount of money. They do offer evening makeup by itself too for 35€, but then you will not get some awesome products. 
You can choose anything from the store, here are some photos from the store to get you inspired, because although the name may suggest that you would find only makeup (decorative comsetics) from this store, they do have a nice selection of nailpolishes, spa products, skincare, perfumes, brushes etc. So everybody will find something.
Pilt:  Iti.
Face chart with used products/ Näokaart kasutatud toodetega.
Meigikursus on võimalik vormistada kena kinkekaardina, mis kehtib 3 kuud. Saadaval on ka 10€ kinkekaarte. 20€ eest saab näiteks lasta kulmud korda teha ja ripsmed keemiliselt värvida. Konkreetne hind sõltub sellest, kui palju aega antud tööks kulub.
You can buy this makeup course as a gift too! :) It is valid for 3 months and to use it for " Individual makeup course" you have to pre-book a time. For 20€ you can get your brows fixed. :)
Vasakul on aplikaatoriga huuleläiked, mis maksavad 12.5€ tk ja paremal on Twin huuleläiked, 12.2€ tk.
On the left: lipgloss- wands 12.5€ on the right Twin glosses 12.2€ 
Luxurious Lars Wallin makeup products / Luksuslikumad Lars Wallini tooted - kombineeri oma palett!
Glitter liquid liners 13.8€ each/ Glitterlainerid erilisemateks juhtudeks 13.8€ tk
Pretty nailpolishes 10.5€ each, 8ml. / Kaunid kevadtoonid, 8ml, 10.5€ tükk.
Perfume, body butters/ Parfüümide, kehavõiete nurgake.
Eyebrushes/ Silmadele mõeldud pintslid.

Kas te teadsite, et Make up store sellist teenust pakub? Kui jah, siis kas olete seda ka ise kasutanud? Mina veel ei ole, aga tundub, et ülikooli lõpetamise puhul ju võiks seda endale lubada. :) Eks näis ;)
Loodan, et teile meeldis ja võtan teid ka järgmisele üritusele kindlasti kaasa!

Have you heard before that Make Up Store offers this makeup course? If yes, then have you used it and how did you like it? I am graduating university this year, so I might use Make up store service to get my makeup done :)
I hope you liked this post and I will bring you with me next time too!

Aitäh, et lugesite!

7 comments:

 1. Jah, ma sain eelmisel aastal individuaalse meigikursuse sünnipäevaks sõbrantsidelt :)
  Päris põnev oli.:)

  http://everythingbyeve.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Tegelikult oleks huvitav kui keegi kirjutaks, kus on endale veidi pidulikumat meiki ja soengut lasknud teha ning kuidas meeldis. Suvi lähenemas ja mitmed peod/pulmad tulekul - oleks vägagi kasulik info.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minul on isiklikult ainult üks kogemus, u 8 aasta tagune- vaevalt et sellest kellelgi enam kasu on :D Viimased aastad olen kõik ise teinud. ;)

   Delete
 3. Wow, this is my kind of place. Make Up store looks amazing - must visit if I ever come to Estonia :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Where are you from? Make up store has some international shops too, it is actually Swedish company. You can look here in which countries they have stores: http://makeupstore.se/

   Delete
 4. Lasin selle teha oma ülikooli lõpetamise puhul...meik mulle meeldis, aga mingeid nippe ma sealt ei saanud. Seega "koolituse" alla ma seda ei lahterdaks. Aga no oleneb sellest, kes teeb ka...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks see koolituse osa sõltub ikka sellest ka, kui kursis sa enne meigivaldkonnaga oled- usun, et algaja jaoks on see kindlasti õpetlik! :) Loomulikult võib ise ka aktiivne olla ja juurde küsida! :)

   Delete