Wednesday, May 15, 2013

Ostud: Tartu Ilumess / Haul: Tartu Beauty Fair 2013

Hei, kaunitarid!

Ilumess ei ole minu rahakoti jaoks kunagi kerge, nii ka seekord. Aga nii palju on ju asju, mida on vaja katsetada või ilma milleta "elada ei saa". 
1. Macadamia natural oil no tangle juuksehari + deep repair maski tester + 10ml juukseõli 10€ - otsustasin ära proovida paljukiidetud harja, mida tohib kasutada ka märgadel juustel. Juuksemask on väga mõnus ja seega olen õnnelik, et selle sai nö kauba peale.
2. White glo hambapasta tee- ja kohvijoojatele + tasuta hambahari ja nende originaal hambapasta tester 5€ - hehee kes valgemaid hambaid ei tahaks ja müüjaks oli väga armas 6-7-aastane poiss, kes ma tooteid väga hästi tundis. Lapsed ju ei oska valetada- loodame, et peab paika! :)
3. NovExperdi niisutav silmaümbruskreem 15€ - sobib esimeseks silmakreemiks 20-ndate alguses. Täiesti lõhnatu ja muudab silmaümbrused mõnusalt niisutatuks ja annab värske tunde + 2 niisutava kreemi testrit. NovExperdi testreid võite tavalisel päeval küsida ka ILU poodidest, see ei ole messi-eri, et neid jagati :) 
4. TanOrganic isepruunistaja 30ml 9€ + kinnas 9.9€ - kena päevitus naturaalsete koostisosade toimel. Kuna ma ei ole varem isepruunistajaid proovinud, siis kindlasti tuleb põnev katsetamine! Võimalik, et lasen ka nooremal õel proovida - temal on rohkem kogemusi ja oskab võrrelda teiste toodetega.
5. Grimas Creme make-up pure, toon W1 3€ - tumedate silmaaluste peitmiseks, õrnalt roosaka alatooniga, mis aitab neutraliseerida sinakaid toone. Üsna kreemjas ja ma ütleks, et keskmise katvusega toode- kipub veidike kogunema silmaalustesse kortsukestesse- soovitan kindlasti selle puudriga kinnitada! Selle hinna eest hea tood. Tahaks nüüd suveks veidi tumedamat varianti ka, sest see sobib mulle hetkel, aga suveks jääb heledaks. 
6. Kiko huuleläige toonis 106 7€ - lihtsalt armas roosa huuleläige. Kuna Kiko tooteid on nii palju kiidetud, siis ei saanud jätta võimalust ju kasutamata ja midagi neilt ära proovida. Katsetasin ka paari lauvärvi, kuid minu arvates olid need liiga puudrised.
7. Sence DermoTherapy 5-in-1 BB kreem, toonis light 16€ - käel proovides jättis rohkem kreemi kui jumestustoote mulje, kerge katvusega - usun, et suveks piisav. Seda saab varsti osta ühest e-poest - kindlasti annan teada, kui see on avatud ;)
Lisaks kajastan seda ka oma plaanitavas BB kreemide võrdlustestis. Hetkel on mul neid juba kokku 7! Ostunimekirjas on nt JOIK´i BB kreem ja L´oreali nude magique BB kreem. Proovitud on: Skin79(ainuke, mida Eestis ei müüda), The body shop, Isadora, Garnier (sensitive skin), Maybelline´i uus rasusele nahale mõeldud BB kreem, Lumene C+ BB kreem ja nüüd siis 7. lisandus ilumessil. 
Kuna messil alati janu tekib, siis leidsin üles 8. Vitamin Well veed: 1.pudel 2€, iga järgnev 1€ - ostsin lausa 3 pudeli: 2 uut õunamaitselist vett ning üks tsitruse-leedriõige maitseline. Õuna omad olid pildi tegemise ajaks otsas :) Need veed sisaldavad igapäevaselt vajalikke vitamiine ja mineraalaineid, kuid on siiski annavad ka kaloreid, nii et pudelite viisi ei soovitaks ma neid siiski tarbida. Magusainena on kasutatud fruktoosi ehk nn puuviljasuhkrut, mis liigsel tarbimisel koormab maksa. Õuna maitselises vees on kahjuks õunast ainult lõhna- ja maitseaine, päris mahlast võite und näha. Pildil oleva veega on täpselt sama lugu: fruktoos + lõhna- ja maitseained. Teiseks hakkasime elukaaslasega mõtlema, et kuidas saab rasvlahustuv vitamiin vee sisse - no ei mõelnud välja (vit E näiteks). Ise olengi neid veepudelikesi ostnud ainult ilumessidelt ehk siis 2x aastas. Pole hetkel kindel, kas ostan ka järgmine kord, sest varem ma polnud koostisosade nimekirja nii hoolikalt lugenud.

Kas olete neist toodetest midagi juba ise proovinud? Kuidas meeldis? 
Aitäh, et lugesite!

Hey, beauties!

This is what I purchased from beauty fair last weekend. These kind of events are very damaging to my wallet, but what can I say- I just have to try something new. :P These are all special prices, usually these products have higher prices! 

1. Macadamia natural oil no tangle hair brush for 10€, it can be used on wet or dry hair. I haven´t tried these kind of brushes before, so I am intrigued how it will work on my hair. This came with 10ml of their healing oil and 5ml deep repair masque, which is my favorite!

2. White glo toothpaste- tea- and coffee drinkers formula, 5€. I definitely like to enjoy a cup of tea in the mornings and altough I drink green tea, it will still stain somewhat and white teeth are prettier IMO, so I hope it works. 
3. NovExpert Energising eye contour care (eye cream), 15€ - you can use this as your first eyecream to prevent wrinkle formation. This is completely scentless and perfume free, absorbs quickly and leaves under-eye area well hydrated and feeling fresh. + 2 free samples of their face cream.
4. TanOrganic self- tan fluid 9€ and application mitt 9.9€ - I haven´t tried self-tanners before, so I am extra curious, will it work? This is organic as the name says and should be scentless, giving you even tan. 
5. Grimas Creme make-up pure, tone W1, 3€ - this is actually foundation with extra coverage, but I plan to use it as neutralizer and concealer for my undereyes. I tried it yesterday and this tone is okay for now, but in the summer it will be too light. It feels light on the skin, but it creased - so you have to use only small amounts and use good powder to keep it in place. 
6. Kiko super gloss in 106, 7€ - I have heard good things about Kiko, it is an Italian brand, so I just had to buy something from them, eyeshadows looked pretty too, but the one I tried was a bit powdery... so I chose this lipgloss instead.
7. Sence DermoTherapy BB cream, in light, 16€ - this offers light coverage, when I tried it on my hand it seemed to be more skincare than makeup, so we will see how good it will work on my combination skin type. I plan to do BB cream comparison (I have 7 to tell you about and I plan to buy 2 more :D). 
I also purchased 3 bottles of Vitamin Well water- they are sweet and have good vitamins in them like folic acid, C vitamin, E vitamin, D vitamin, minerals (magnesium and zink). I purchased 2 in green apple flavour and one had citrus taste. 

Have you tried anything from this list and if yes, how did you like them?
Thank you for reading! 

1 comment:

  1. Neid maitseveed olen ära proovinud, ostnud ei ole, kuna ei raatsi, aga degusteerinud olen küll, lemmik ongi see leedirõie vms maitseline vesi.

    Macadamia healing oil on üks lemmik tooteid ja loomulikult mask ka. Sügisel Tallinna Ilumessilt plaanin soetada jälle varu.

    Nove Experdi silmaümbruskreem pani naha kipitama, aga seda teevad peaaegu kõik silmakreemid minu silmaümbruse nahal.

    ReplyDelete