Monday, June 17, 2013

Mõned head pakkumised The Body Shop´ilt

Hei, kaunitarid!

Mõtlesin teiega jagada paari head The Body Shopi pakkumist. Mõlemad kehtivad kuni 27.juunini. Kahjuks mul endal pole hetkel võimalik neid toredaid ja mõnusaid tooteid osta.. aga äkki keegi on ammu midagi neist ihaldanud ja pole veel pakkumist märganud. :) Varasemalt olen The body shopiga koostööd teinud, kuid see pakkumine ei jõudnud minuni nende kaudu, vaid jäi hoopis silma armsa Mariani blogist.

I Kui ostad kehaõli ja kehakoorija koos, saad mõlema 25% soodsamalt. Selle soodustuse saamiseks on vaja Love your body kliendikaarti. 
Iluõlisid on saadaval suures valikus ja igale maitsele, 100ml pudel maksab muidu 15.70€, praegu saate selle 11.78€ Iluõlid on nö kuivõlid ja neid võib kasutada nii keha niisutamiseks kui ka juuksemaskiks. Õlid on 99% naturaalsed. Magusasõbrad võiksid rõõmu tunda nt kookose iluõlist, puuviljasemate aroomide austajad aga saavad mõnuleda maasika, mango või roosa greibi iluõlisid kasutades. Ka lillelisema hõngu asutajad leiavad midagi näiteks moringa iluõli võiks neile meeldida. Klassikalised õlid on minu arvates: parapähkli, shevõi ja oliivi iluõlid.
Kogu oluõlide valikut näete siin.

Kehakoorijaid on nii potsikus kui ka tuubis, mõlemad 200ml.
Tuub maksab muidu 14.50€, soodustusega 10.88€. Saadaval maasika ja Satsuma lõhnaline.
Potsik maksab muidu 17.5€ , soodustusega 13.13€. Proovi paljukiidetud Shea koorijat, mõnusat parapähklit, ergutavat greipi või lillelist moringat.
Kogu kehakoorijate valikut saate piiluda siit.


II Kõik deodorandid on 20% soodsamad.
Naistele on saadaval näiteks aaloe, maasika ja white musk lõhnalised pulgakesed. Kuid TBS pole unustanud ka mehi, neilegi on valikus mitu mõnusat deodoranti. Neid ma ise katsetanud ei ole, aga kui keegi on, siis võite kommentaarides teada anda, kas ja kuidas need toimisid. Soodushinnad on 6.8€ kuni 8.96€  Kogu valikut näete siit.

Kaubavalik võib ilmselgelt kaupluseti erineda, aga usun, et kõik huvilised leiavad siiski midagi. :) The body shopi kauplused on Tartus, Tallinnas ja Pärnus.

Aitäh, et lugesite! 

2 comments:

  1. Mul saigi just kehakoorija otsa ja iluõli paistab väga põnev olevat. Lõhna valimine saab keeruline olema, valik on suur. Aitäh info eest! :)

    ReplyDelete