Friday, July 26, 2013

Event: Dr. Hauschka iluhommik kevadises Tartus

Hei, kaunitarid!

Sorteerisin pilte ja leidsin mõned fotod Dr. Hauschka Loomuliku Ilu Akadeemia iluhommikult "Naha loomulik tarkus ja sära" , mis toimus tegelikult juba pea 2 kuud tagasi, täpsemalt 25.mail, kuid mõtlesin neid siiski teiega jagada, kuna sarnaseid hommikuid on plaanis Dr. Hauschka Eesti tiimil veel korraldada. Enne Tartut olid juba mõned iluhommikud toimunud Tallinnas. Iluhommikud on väikse tasuga, Tartus oli hinnaks 7€, aga selle raha eest saab päris palju, nii et soovitan enda jaoks üks hommik reserveerida :)
Tookord oli kibekiire lõpueksamiks õppimise aeg, aga leidsin need 3 tundi ja võtsin aega iseendale - loodan, et saan andeks, et seda mõnusat hommikut kohe teiega ei jaganud.
Mõnus kompress näole / Kausikesed ootavad ilurituaali algust / Kingikotid reas
Neid maske tahaks ka väga proovida, seekordne ilurituaal maski ei sisaldanud / Eye contour day balm pidi kulmudevahelised kortsud väiksemaks muutma / Puhastav savimask sobib kõigile - rasusema naha omanikkudele 2-3x nädalas, kuivale nahale max 1 x. 
Tartus toimus taoline üritus esimest korda ja sellel korra oli kohal 2 tõelist Dr. Hauscka fänni ning 3 ilublogijat - täpselt paras seltskond, et kuulata looduskosmeetik Margit Järva mõnusat lühiloengut Dr. Hauschka ajaloo kohta; kelle jaoks uusi, kelle jaoks juba teada fakte naha kohta (eks mina olin see, kes enamust juba teadis nt naha anatoomia).
Lisaks saime privaatses õhustikus läbi teha näopuhastusrituaali ning näha oma silmaga, kuidas Dr. Hauschka toodetega tegi jumestaja Kristin Kongi väga armsa meigi - mõne jaoks võib-olla igapäevane meik, kuid konkreetset daami ootas ees sünnipäevapeole minek.
Jumestaja kasutas põhja tegemiseks Translucent bronze concentrate´i (õhukeselt pannes ei ole nii tume üldse!) ja kerge katvusega heledat tooni jumestuskreemi. J

Mõnusad silmapintslid / Ideaalne suitsusilma palett / Jumestajatele mõeldud lauvärvid, põsepunad ja kontuurimiseks vajalikud puudrid. 
Näohoolduse protsessist mul pilte pole, aga leidisin ühe õnneliku nahaga pildi küll.. :) Kuna tooted lõhnavad väga mõnusalt, siis sai ka hing pika pai.
Lõpetuseks said kõik armsa kinkekarbi mini-suuruses Dr.Hauschka toodetega. Sellist on teil kõigil võimalik ka endale soetada nt Kaubamajast, hinnaga 12€ või minna järgmisele Loomuliku Ilu Akadeemia üritusele. Dr. Hauschka uudistega kursis olemiseks soovitan teil vajutada meeldib nende FB lehel. :)
Lisaks ooli kingikotis silmaümbruskreemi tester, cleansing clay maski tester ning näopuhastuskäsn.
Kes tahab imetelda rohkem kauneid fotosid ja pikemat reportaaži, siis soovitan soojalt vaadata Pille-Riini blogisse - usun, et tema armsat blogi teavad tegelikult juba ka väga väga paljud minu lugejad. :)

Kas olete mõnel sellisel üritusel käinud?
Nagu ikka, aitäh, et lugesite!

1 comment:

  1. I love Dr Hauschka products, looks fab in the pics :)

    ReplyDelete