Thursday, July 11, 2013

Review: June Adorebox + giveaway!!!

Hey, beauties!

I recieved Limited Edition by L´occitane today and I want to share it! :) Since I helped with Estonian translations, I got another Adorebox to give away, because I have already enough beauty products for myself. This giveaway is open only to my Estonian readers, because I will be shipping it to you.
It is a beauty box service and it costs 11.99€(already includes shipping to your doorstep). They promise to deliver 4-5 beauty products each month- full size & samples. The products that you get are 
somewhat personalized because you have to fill out questionnaire about yourself on their website(last boxes have been the same for everyone). They want to know your skin color, what kind of makeup and nail colors do you prefer etc. At the moment they offer this service to Estonians, Latvians and Lithuainians. Past few months you have been able to choose one product that you would like to recieve in your box.
If you want to get next month´s box, then you have to order before the end on July. (it says 31st on the site, but not every month has 31 days in it).
Jess, sain just uue karbi kätte ja eks ma natuke teadsin, mis meid ees ootab, kuna sellel kuul haarasin härjal sarvist ja lähtusin põhimõttest "kus viga näed laita, seal mine ja aita". Ehk sain oma "imelisi" parfüümiteadmisi rakendada tõlketöös - nimelt tegin seekord tootekirjeldused, oli paras pähkel ja nõudis googeldamist, etleida õiged taimenimed.
Igatahes, kes IKKA veel EI TEA, mis see Adorebox on, siis siin on lühikirjeldus teile.
Tegemist on Ilukarbi teenusega, mis maksab 11.99€ kuus - asjade lihtsustamiseks on kulleriga koju toomine hinnas, ülimugav! Karbi sisuks peaks olema vähemalt 4-5 ilutoodet, nii testrid kui ka täissuuruses tooted. Hetkel on teenus suunatud Baltikumi riikidele. Adorebox on olemas ka Facebookis, kus aegajalt korraldatakse ka magusate auhindadega fännimänge ;)  Kogu info leiate nende kodulehelt.
Tooted, mille oma karbist leiate on ikkagi veidi personaliseeritud, näiteks toonide valik on karbiti erinev ja mulle tundub, et minu küsimustiku vastuseid on ikka loetud ;) Küsitakse nt kas juuksed on värvitud, kas nad on lokkis või sirged, milliseid küünelakke ja meigitooteid eelistate (silmad-huuled jms eraldi!). Viimasel ajal on kahjuks karbid olnud kõigile samad, see kuu peaks erinev toode olema tualettvesi. Mina valisin endale Jasmiini ja bergamotiga variandi.
Järgmise kuu karbi saamiseks tuleks tellimus teha kõige hiljem juuli viimasel päeval. Pakki võite oodata 10.kuupäeva paiku, vahel päev-paar varem, vahel hiljem. 

1. L´OCCITANE Jasmin & Bergamote Eau de Toilette
Price: 8.4€ for 7.5ml. (set of 4 perfumes were actually sold in L´occitane store in Tallinn for 20€, so I don´t think one can be that expensive).
Evocative of a graceful, sensual dance, Jasmine & Bergamot Eau de Toilette offers the fragrance of a delicate flower blossoming in the light of dawn. Revealing the many facets of the jasmine flower, this eau de toilette blends absolutes from Grasse and Egypt while the bergamot essential oil from Italy balances this floral fragrance with fruity notes. Jasmine & Bergamot Eau de Toilette is part of our Grasse Collection, named after the city of Grasse in Provence. Located near the Mediterranean, the city became known as the "perfume capital of the world," by combining the cultivation of local flora with the trade of precious Eastern ingredients.
I tried it on my wrist and I LOVE it, floral, feminine and fresh, just the way I like it. I wish it would stay on longer, though. After 4 hours, I can barely smell it... 

Jasmiini ja Bergamotiga tualettvesi meenutab graatsilist ja sensuaalset tantsu või õrna lille mis puhkeb koidukumas õide. Jasmiin on pärit Grasse´st ning Egiptusest, tasakaalustatud bergamotiga Itaaliast, mis annab lõhnale puuviljased noodid.  See tualettvesi kuulub L´occitane Grasse kollektsiooni, mis on oma nime saanud Grasse linna järgi. Asudes vahemere ääres, on see linn tuntud kui ”maailma parfüümipealinn”, kus kohtub kohalik floora hinnaliste idamaiste koostisosadega.
Katsetasin tualettvee oma randmel ära ja ma ei pidanud pettuma, lõhn on naiselik, lilleline ja värske, täpselt nagu mulle meeldib. Sooviks vaid, et see nahal kauem püsiks, 4 tundi hiljem ei tunne ma seda  enam peaaegu üldse.

2. L’OCCITANE Verbena Shea Butter Extra Gentle Soap 
Price: 4.4€, 100g. 
Formulated with a 100% vegetable base and nourishing shea butter, this verbena scented soap gently cleanses the skin, helping to preserves its natural moisture balance.
So little information was given, but it is probably a body soap and not meant for your face. I was afraid that the scent might be too medicinal/herbal, but it acutally smells like candy. I read some reviews and everybody seems to enjoy this soap- lathers well and leaves the skin clean yet moisturized. Can´t wait to try this!
Seebi põhiliseks koostisosaks on 100% taimne baas, millele on lisatud nahka toitvat sheavõid. See raudürdi lõhnaline seep puhastab õrnalt naha, aidates säilitada selle loomulikku niiskustasakaalu.
Kui ma kirjeldusi lugesin, siis kartsin, et see on väga "taimse" lõhnaga, aga õnneks lõhnab see pigem nagu lutsukommid. Huvitav, kas see on mõeldud kehale või võib seda ka näol kasutada. Kuna inglise keelne tekst oli napisõnaline, siis ei hakanud ma sinna ka midagi leiutama, aga ise kasutan seda tõenäoliselt keha pesemiseks. :) Loodan, et see hea lõhn jääb ka nahale...  Lugedes kirjeldusi peaks seep mõnusalt vahutama ja jätma naha puhtaks, mitte rasvaseks. Ootan huviga selle proovimist.

3. & 4. L’OCCITANE Repairing Shampoo & Conditioner for Dry & Damaged Hair
travel size, both are 50 ml. Each cost 3.5€ 
Formulated with a natural origin vegetable complex of 5 essential oils (angelica, lavender, geranium, patchouli, ylang-ylang) and wheat proteins, this shampoo helps repair dry, damaged, colour-treated or chemically-treated hair. Thanks to the strengthening and regenerating properties of this complex, it smoothes and softens capillary fibres. Your hair is left looking and feeling supple, shiny and silky. Strengthening and regenerating conditioner, nourishes and helps to restore capillary fibers. It will detangle, soften and add lustre to hair.
I smelled these and unfortunately I hate the scent. I guess that I will try them once, but if they don´ do miracles to my hair, I have to give them away to someone who likes this herbal scent. 
Koosnedes 5 erinevast eeterlikust õlist (putk, lavendel, kurereha, patšuli, ylang-ylang) ja teravilja proteiinidest, aitab see šampoon taastada kuivasid, kahjustatud, värvitud või keemiliselt töödeldud juukseid. Tänu selle kompleksi tugevdavatele ja uuendavatele omadustele silub see juuksekarva ja toidab seda seestpoolt. Juuksed muutuvad nõtkemaks, säravamaks ja pehmemaks. Palsam muudab juuksed pehmeks ja kergelt kammitavaks, lisades juustele läiget.
Karpi avades nuusutasin kõik tooted üle ja pean ütlema, et nende aroomi ei kannata minu nina. Väga taimne lõhn - kui see kombo minu juustega imet ei tee, annan need 2 pisikest kellegi lähedasele ära, kelle nina leplikum on. Korra pean siiski vähemalt proovima. 

5. Vera Valenti eyeliner
Price: 4.4€, full size.
Black eyeliner for perfect make-up and expressive eyes! I tried it on my hand already and it seemed to be nicely pigmented and pitch black as promised, BUT when I washed my hands, it went down the drain very quickly, that means it is not suitable for beach, but at least it is VERY easily removable with only water. I don´t belive that this is so expensive as said on information sheet.

Must lainer muudab iga silmameigi ilmekamaks ja annab viimase lihvi. 
Katsetasin juba käe peal ära - pigment on hea, ots on täpne, aga käsi pestes läks lainer kiirelt lainer torudest alla - ühesõnaga suverõõme ehk rannamõnusid sellega nautida ei saa, aga vähemalt on see kergesti eemaldatav. Ei usu ka, et Vera Valenti tooted nii kallid oleksid..

Adorebox bonus:

Giveway is only open to my Estonian readers, I am sorry.
Auhind on L´occitane toodetega Adoreboxi karp. Ma ei hakka seda üldse avama, aga tõenäoliselt on sisu sama, mis minu karbil. :)

Loosis osalemiseks jäta selle postituse alla kommentaar:
1. Jälgi Beauty from Liz blogi bloglovin´i kaudu. Jäta siia oma kasutajanimi. VÕI GFC kaudu (Join this site paremal küljeribal).
2. Like minu Facebooki kodule (jäta oma nimi, et sind tuvastada saaksin)
3. Milline toode meeldib sulle sellest karbist kõige rohkem? (ka loositavas karbis on kõigi lillelõhna austajate rõõmuks minu soovil jasmiini ja bergamotiga tualettvesi).
4. Jäta oma email, et saaksin võidu korral sinuga kontakti. :) 
5. Palju edu teile loosimises!
- osaleda tohib ühe kommentaariga, nagu alati. :) 
Loosimine algab NÜÜD ja kestab kuni 18.juuli südaööni! Võitjal on aega minu e-mailile vastamiseks 48h, kui ma selle aja jooksul vastust ei saa, loosin uue nime!

Kokkuvõttes: on tegu mõnusa karbiga ja mul on hea meel, et Adorebox on seekord tutvustamiseks valinud L´occitane bärndi. 

Aitäh, et lugesite!

37 comments:

 1. Kadi Tambaum
  kaditambaum@hotmail.com

  Juuksehooldustooted tundusid sellised, mida kõige enam tahaks proovida.

  ReplyDelete
 2. 1. bloglovin: Karolin S
  2. Fb: Karolin Sakk
  3. Kõige rohkem meeldib lõhnaõli ja olen ka suur jasmiini lõhna austaja seega usun, et mulle vöga sobib.
  4. 91karolin@gmail.com

  ReplyDelete
 3. 1. Bloglovin kasutajanimi - marihaamer

  2. Nimi - Mari Haamer

  3. Kõige rohkem meeldib tualettvesi :)

  4. E-mail - marihaamer ätt gmail.com

  ReplyDelete
 4. 1. Bloglovin' - Maiken M; GFC - Maiken
  2. Maiken Mölder
  3. tualettvesi tundub kõige toredam :)
  4. jennyfer17@hot.ee

  ReplyDelete
 5. Nimi: Terje Kanarbik
  Jasmiini tualettvesi
  email: terjekanarbik_5@hotmail.com

  ReplyDelete
 6. Tuule Põldsaar
  tuulepl@gmail.com
  Pole ise ühtegi toodet neist proovinud, nii et ei oska öelda veel, mis kõige rohkem meeldib. Sinu arvustusi lugedes tahaks ma aga kõige rohkem seda seepi katsetada, kuna tavaliselt kasutan ikka dušigeele.

  ReplyDelete
 7. 1. Bloglovin - Triin Rebbas
  2. Facebook - Triin Rebbas
  3. Kõige rohkem meeldib mulle lõhnaõli, aga samas tunduvad šampoon ja palsam ka väga head olevat!
  4. Email - triin.rebbas@hotmail.com

  ReplyDelete
 8. 1. GFC: anni, jälgin ka Bloglovin'i kaudu
  2. FB: Anni KUkk
  3. Šampoon ja palsam
  4. annnni112@gmail.com

  ReplyDelete
 9. Peaks olema mõtlemas kohas jälgija, nii GFC-s kui bloglovinis. Sarnane nimi kõikjal ehk Kadi Mõttus või Kadi M.
  Tualettvesi pakub kõige rohkem huvi aga seep samuti - olen suur erinevate seepide fänn :)

  kadi.mottus@gmail.com

  ReplyDelete
 10. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 11. Olen jälgija nii bloglovinis (kasutaja: johannaj123) ja GFC (kasutaja: Johanna). Facebookis nimi Johanna Järve.
  johanna.jarve.001@mail.ee
  Kõige enam pakub huvi tualettvesi :)

  ReplyDelete
 12. Maarika Karm
  maarikakarm@gmail.com
  Jälgin bloglovinis. Kuna ma jumaldan lillelõhnu, siis ilmselt meeldib enim see tualettvesi.

  ReplyDelete
 13. 1. bloglovin Kelly Treier
  2. Kelly Treier
  3. Tualettvesi ning lainerit tahaks proovida. :)
  4. kelly.treier@gmail.com

  ReplyDelete
 14. Piret Hiiesalu
  piret.hiiesalu@gmail.com
  Neist oleks lemmikuks see tualettvesi :)

  ReplyDelete
 15. 1. GFC - Kairit R
  2. FB - Kairit Rüütsalu
  3. Kõige rohkem tahaksin proovida šampooni&palsamit :)
  4. kairit456@gmail.com

  ReplyDelete
 16. GFC: Pirgit
  FB: Pirgit Peedosaar
  Meeldib jasmiini tualettvee rahustav lõhn, kindlasti tahaks proovida silmalainerit :-)
  pips009@hot.ee

  ReplyDelete
 17. Hanna Keidong
  Tunduvad kõik mõnusad tooted, aga arvan et lemmikuks saaksid šampoon ja palsam.
  hannakeidong@hotmail.com

  ReplyDelete
 18. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 19. 1. GFC - Kairi Jõemaa
  2. Facebook - Kairi Jõemaa
  3. Juuksehooldustooted huvitaks kõige enam :)
  4. cairzu@hot.ee

  Päikest! :)

  ReplyDelete
 20. 1. Bloglovin: Sigrit Piisko; GFC: ●sikindi●
  2. FB: Sigrit Piisko
  3. Kõige huvitavam tundub tualettvesi :)
  4. sigrit.piisko@gmail.com

  sikindi.blogspot.com

  ReplyDelete
 21. 1. Bloglovin - ssigrid103@hotmail.com
  2. Facebook - Sigrid Sünd
  3. Usun, et tualettvesi on kõige meelepärasem toode sellest valikust.
  4. e-mail: ssigrid103@hotmail.com

  ReplyDelete
 22. Kristina Ivanova
  kristinaa665@gmail.com

  juuksetooted pakuvad huvi :)

  ReplyDelete
 23. 1. Jälgin bloglovinis merilysmidt@gmail.com ja ka GFCs - MerilyS

  2. Facebook: Merily Šmidt

  3. Tualettvett tahaks küll nuusutada :)

  4. merilysmidt@gmail.com

  ReplyDelete
 24. 1. GFC - R
  2. Facebook - Riina Kranich
  3. L'Occitane šampoon ja palsam
  4. pastaccas@gmail.com

  ReplyDelete
 25. 1.Bloglovin mpeetvere@gmail.com GFC - Marily Peetvere
  2.Facebook - Marily Peetvere
  3.Šampoon ilmselt, sest olen alati uute šampoonide proovimisest huvitatud! :)
  4.mpeetvere@gmail.com

  ReplyDelete
 26. 1.Bloglovin tipsu987@hot.ee
  2.Michelle Suur
  3.šampoon ja palsam
  4.tipsu987@hot.ee

  ReplyDelete
 27. Häly Kont
  haly.kont.001@mail.ee
  Lainer pakub kõige rohkem huvi.

  ReplyDelete
 28. Küll ma tellisin seda Adoreboxi mitu kuud ja pettusin iga kord. Tellisin ikka edasi, sest sellel on mingi omapärane põnev üllatusmoment. Viimane karp mille ma tellisin oli see, kus olid kohvikupongid, vannivaht ja muu jama. Ma olin nii pettunud ja lubasin endale, et mitte kunagi ei telli enam Adoreboxi. Hind ei ole küll väga krõbe, aga mul hakkas rahast juba kahju, sest sellest viimasest karbist ei jõudnudki mitte miski kasutusse. See kuu on Adoreboxi tiim ennast ületanud. Olen isegi veidike kurb, et ise seda ei tellinud.

  Elisabeth Härma
  elisabethharma@gmail.com

  Mina olen kõige rohkem vaimustuses L'Occitane toodetest. Kohe ei oskagi lemmikut valida, oleksin kõigi üle õnnelik :)

  ReplyDelete
 29. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 30. 1. Bloglovin: Anita´s wonderland / anitav.980@gmail.com
  2. FB: Anita Voropajev
  3. Loccitane seep, palsam ja šampoon
  4. e-mail: anitav.980@gmail.com

  ReplyDelete
 31. 1. #V
  2. Viivika Tiirik
  3. Ma tahaks nii väga proovida seda rohelist testrit, kuna see kreem on mulle juba mõnda aega silma jäänud :)
  4. viivika.tiirik@gmail.com

  ReplyDelete
 32. Jälgin http://www.bloglovin.com/user/2024889
  Juuksehooldus tooted huvitaksid rohkem :)
  email: andrianake11@hot.ee

  ReplyDelete
 33. Karmen Meisalu
  karmen.meisalu@gmail.com
  jasmiini ja bergamoti tualettvett tahaks küll nuusutada :)

  ReplyDelete
 34. bloglovin: BenitaO
  Benita Ott
  Tualettvesi tundub lahe.
  benitaott@hot.ee

  ReplyDelete
 35. Katrin R
  Katrin Raude
  Juustele mõeldud tooted meeldivad
  katrin.raude@gmail.com

  ReplyDelete
 36. 1. Bloglovin- alice0 ; GFC- Alice Soots
  2. Alice Soots
  3. Mulle tundub kõige huvitavam tualettvesi.
  4. alicesoots@gmail.com

  ReplyDelete
 37. Aitäh osalejatele, kohe loosin võitja välja :)

  ReplyDelete