Wednesday, August 21, 2013

Review: Aden Intelligent Mascara

Hei, kaunitarid!
Juulis käisin külas Aden kosmeetika esinduskaupluses ja sain sealt ka mõned tooted katsetamiseks. Täna tooksin teieni Aden Intelligent ripsmetuši arvustuse. Hetkel on see ainuke Adeni ripsmetušš, mis Eesti turule toodi, muidu on Adeni valikus 3 tušši. 
Tegu on kummiharjaga tuššiga, mis lubab muuta ripsmed maksimaalselt pikaks, tihedaks ja kaunilt kaarduvaks. 8 ml toode maksab 5.9€, mis on ripsmetuši kohta pigem odav. Adeni ripsmetušš jõuab Eestisse Saksamaalt. Siin pildil näete, milline näeb välja selle tuši hari. Ingliskeelses tootetutvustuses väidetakse, et tegu on erilise harjaga, mis pikendab iga ripsmekarva eraldi, minu meelest täiesti klassikaline kummihari.

Tušš muudab tõesti ripsmed päris pikaks, kuid väga palju tihedust ei anna- veidi siiski kleebib ripsmeid ka kokku, aga samas ei ole ma ripsmeid värvides ka väga kannatlik ja hoolas. Minu arvates ei kooluta see tušš ripsmeid meeletult palju, selle töö peaks siiski enne ripsmetuši pealekandmist ära tegema ripsmekoolutajatega.
Tušš ei hakka päeva jooksul pudenema, seega ei pea kartma panda-looki. Samuti on seda üsna lihtne eemaldada nii nägu pestes kui ka meigieemaldajaga.
Kokkuvõttes on tegu hea tuššiga, aga uut „ilma-selleta-ma-elada-ei-saa“ lemmikut ma temas ka ei leidnud. Samas selle raha eest soovitaksin ma siiski proovida, äkki teie ripsmetel on see veel efektsem. 
Aitäh, et lugesite!

Hey, beuties!

Today I wanted to show you how Aden Intelligent mascara worked on my lashes. I got it in July, when I visited Aden cosmetics Estonia showroom. Although Aden brand has 3 different mascaras, this is the only one available in Estonia. It comes only in one color- black. 

This is how they describe it: 
Aden intelligent mascara 5.9€ 8ml
High-quality mascaras defining your eyes are indispensable for perfect makeup. It makes your eyes all the more attractive. Intelligent mascara is the ideal combination of special brush and high-quality texture gives lashes an expressive curl and lenghtening. Contains vitamin E and bamboo extract. Both mascaras nurture and strenghten your eyelashes.

My opinion: this mascara is better at lenghtening your lashes, than giving them volume. It clumps a tiny bit on my lashes, but I am quite impatient and I don´t let mascara dry inbetween coats. I have 2 coats on on the photo above.  
This mascara does not crumble and so you won´t look like a panda. The removal was quite easy with water&soap or with makeup removers.

In conclusion: I did not find a holy grail mascara, but I like it and will use it up. For 5.9€ it is definitely worth trying, maybe on your lashes it works even better.

Thank you for reading!

No comments:

Post a Comment