Tuesday, October 1, 2013

Event: Kadri Kruus Femme collection presentation

Hei, kaunitarid!

Käisin eelmisel kolmapäeval, 25.septembril Kadri Kruusi kottide kollektsiooni esitlusel kohvikus komeet. Võimaluse sinna minna võitsin loosi tahtel armsa Stella blogist Stellaarium - nii kuulus ma pole, et veel ise sellistele üritustele kutseid saada. Võiks öelda, et kohal oli Eesti ajakirjanduse koorekiht. 
Endaga kaasa kutsusin Angeelika blogist Iluelu - oleme juba nii mõnelgi üritusel koos käinud ja võib öelda, et oleme juba täitsa head tuttavad. :) Nii, aga nüüd lähemalt kollektsioonist: 
Femme kollektsiooni iseloomustavad märksõnad naiselikkus, õrnus, kuid samas julgus; leebus, kuid samas karmus - ühesõnaga mäng vastanditega. Kollektsiooni loomisele aitasid kaasa moeblogijad Stella K Wadowsky, Helene Vetik, Merily Leis ja Britta Talving.
Rohkem pilte üritusest näete naine24.ee galeriist ja kogu kollektsioon, koos hindadega, on nähtav Kadri Kruusi veebilehel. Minu lemmik, Clara black on mõnusalt mahukas ja soliidne ning maksab 319€- ütleme nii, et vb kauges tulevikus saan selliseid luksusesemeid endale lubada. Kotid on kallid, aga arvestades, et tegu on käsitööga, siis ma usun, et oma hinda väärt. Tore, kui Eesti disainerid on nii tublid ja asja suurelt ette võtavad. Edaspidi jälgin kindlasti Kadri Kruusi loomingut suurema huviga. :)

Last week I attended Kadri Kruus autumn-winter handbag collection "Femme" presentation. It was created together with 4 most known Estonian fashion bloggers. I won my invatation from Stellarium and invited Angeelika with me, you can see her blog here. 

Mõned minu tehtud fotod ürituselt.

Laenasin Stella blogist foto, millel on kõik moeblogijad koos endanimeliste käekottidega ja Kadri Kruus´iga. :)
Lõppu üks isuäratava koogi pilt-maitses hästi! :)
Thank you for reading! :)

1 comment:

  1. Hea Liis, aitäh, et Sa tulid. Seal oli nii palju rahvast ja sahmimist, et nägin küll kus Sa istusid, kuid mul ei õnnestunudki Su pilku kinni püüda :) Loodan, et saame mõnel järgmisel üritusel mõnusamalt ka jutustada. Edu Sulle!

    ReplyDelete