Friday, October 11, 2013

Review: Maybelline Big Eyes mascara

Hei, kaunitarid!

Paari nädala eest sain Maybelline´ilt pakikese, kust leidsin uued Big Eyes tooted sh Maybelline Big Eyes ripsmetušš. Täna räägiksin Big Eyes ripsmetuššist, mida ma nüüd igapäevaselt kasutanud olen. 
Tušš on 2 otsaga - ühes otsas on harjake ülemistele ripsmetele ja teises otsas mini-hari alumistele ripsmetele. Kokku on toodet 10ml, nagu tuššides ikka - 5,4ml + 4.6ml.  Suurem hari lükkab ülemisi ripsmeid ülesse ja pisema harjaga saad kätte ka kõige minimad ripsmed. 

A few weeks ago I got a package from Maybelline- this time they want to introduce new Big Eyes line to Estonian beauty bloggers. This review will be about Maybelline big eyes mascara. This mascara is double-wanded - one for botoom lashes and the other for upper lashes. You will still get regular amount of mascara with these tubes (5.4 + 4.6ml = 10ml). 
Mida Maybelline oma tuši kohta ütleb:
Meie ülemised ripsmed erinevad alumistest ripsmetest, kuid tihti peame ripsmetuši pealekandes leppima suure tušiharjaga, mis ei pruugi just kõige paremini õnnestuda. Kuna enamik ripsmetušše sisaldavad üht harjakest, siis Big Eyes ripsmetuši saladus peitub kahes eraldi harjakeses: ülemiste ripsmete jaoks on disainitud spiraalne hari sirutab ripsmed maksimaalselt välja ning aitab iga ripsmekarva juurest otsani täiuslikult tušiga katta. Alumistele ripsmetele loodud mikroharja laiuseks on vaid kaks millimeetrit, mis muudab tuši pealekandmise väikestele ripsmetele ülimugavaks!
Tänu erilisele koostisele, mis hoiab ripsmeid silmi avava efekti nimel täiuslikult paigal, ja kahele erinevale harjakesele on tulemuseks perfektne täisringi efekt ning kaks korda suuremad silmad.

Maybelline promises:
Volumize top lashes, magnify bottom lashes. Perfect full circle around your eyes will make them 2 times bigger.

Minu kogemus:
Pealekandmine on lihtne - üldiselt igapäevaseks meigiks piisab ühest kihist. Veidi raske on silma välisnurga ripsmeid püüda. Tušš annab minu meelest piisavalt pikkust ja ka volüümi. Veidi kipub ripsmeid kokku kleepima, aga selle mure lahendab ripsmekamm (või võta mõni vana ripsmetuši hari ja pese ära ning kasuta seda ripsmekammina :) ) Tušš ei määri laugusid (samas mul ei ole sellega tavaliselt probleemi) ja ei pudene päeva lõpuks põskedele. 
Pildil on ripsmed eelnevalt kergelt koolutatud ning seejärel peale kantud 1 kiht tušši. Mu ripsmed on viimasel ajal eriti nirud olnud... eks ma ise olen süüdi - mingi loll komme on tekkinud neid näppida ja siis jälle avastan kuidas mõni ripsmekarv ära tuleb :S - tööstress. Päris trihhotillomaania diagnoosi ma endale õnneks panna ei saa.
Pärast 6 kuud ei soovita tušši enam kasutada- kuigi tuub pole veel päris tühi ja peale kandes tundub tušš normaalne, siis on see metsikult pudenema hakanud- tõeline panda-efekt :S

My experience:
Mascara was easy to use, adds length and volume and with the mini brush you can coat even the smallest bottom lashes (but I like to use it for baby lashes on the uuper lid inner corners too). Iy does clump a tiny bit, but you can easily use a lash comb to fix it. Mascara did not smear and did not crumble on my cheeks.
On this photo below you can see one coat of maybelline big eyes mascara on previously curled lashes (yes, I have that short and unnoticeable lashes.. :S). 

Ei saa sada protsenti nõus olla sellega, et see silmi suuremaks teeks - ei maksa ikka selliseid lubadusi jagada, Maybelline. Siiski on tegu asjaliku tušiga ja soovitaksin küll proovida. Kindlasti on ta viimasest proovitud ripsmetušist volüümi andmises parem ja teeninud juba ka mõned komplimendid- jee!

I can´t fully agree with the makes your eyes bigger claim, but it is definitely worth trying if you have time to use 2 separate brushes on your eyelashes. 

Offtopic: Igaljuhul nüüd luban, et hakkab natuke rohkem postitusi tulema- ostsime lõpuks endale 3,5G ruuteri ja ei pea enam interneti pärast kaklema. Kes tahab odavat ja töötavat 3/3,5/4G ruuterit siis soovitaks omalt poolt  TP-Link TL-MR3220 ruuterit.   Me elukaaslasega kogu aeg kartsime, et normaalne ruuter maksab a la 200€, õnneks piirdus asi 27€ ;)

Offtopic: I have better internet possibility now (just bought a new mobile router so we can share internet)- we don´t have broadband connection on this goddamn field where I live now. 

Nagu alati, suur aitäh, et lugesite! :)
As always a huuuuge thank you for your time! :)

4 comments:

 1. See tušš tekitab eriti huvi väikese harjaga alumistele ripsmetele mõeldud osa pärast, aga ka muidu tundub korralik ja hea eriti argipäevaks sobiv tušš olevat. Kuigi mul on Maybelline'i tuššidega selline nii-ja-naa suhe, siis tõenäoliselt ikkagi proovin selle toote ära :)

  ReplyDelete
 2. Maybe it's Maybelline, sorry couldn't help myself it's so catchy lol :) Thanks for the review, definitely going to give this a try now.

  ReplyDelete
 3. Sul on endal loomulikult ilusad ripsmed. Minumeelest see ripsmekas teeb sinu ripsmed nirumaks, tavaolekus on need täiesti normaalsed. Ise ei ole leidnud ühtegi Maybelline ripsmekat, mis teeks ripsmed ilusaks. Lemmik on Avoni oranži tuubi oma. See annab volüümi, pikkust ja ka eraldab ning minul ei jäta ka klompi.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tollel päeval ei õnnestunud ripsmete värvimine eriti hästi, kui tegin pilte postituse jaoks. Üldiselt on ripsmed selle tuššiga ikka märgatavalt pikemad, tihedamad ja rohkem kaardus. Loomulikud ripsmed on üsna heledakesed ja ei paista üldse silma.

   Delete