Monday, October 28, 2013

Review: NYX Extra Creamy Round Lipsticks

Hey, beauties!

NYX round Lipstick are very well known products in the beauty fanatics circle. I purchased mine from ebay quite some time ago, but I haven't written my review about them yet. Actually this review has been sitiing in my draft folder for a while now and I have thrown away these lipsticks, but the world needs to see these swatches.

NYXi brändist on küll vist kõik kuulnud, kes Youtube´i välismaiseid gurusid jälgivad. NYXi kreemjad huulepulgad olid ühed esimestest, mis tee mu kogusse leidsid, nii et praeguseks on nad "parematele jahimaadele läinud" - olid üle 2 aasta vanad. Kuigi ma neid enam meikides ei kasuta, otsustasin teiega siiski neid pilte jagada. 
Nüüd neid swatche vaadates hakkasid näpud sügelema, et ehk peaks siiski mõne tooni uuesti tellima :) 

What NYX says about Extra Creamy Round Lipstick:
NYX Extra Creamy Round Lipstick is our classic lipstick for all-year round. The mineral-based emollient formula offers a beautiful velvet texture, saturated color and it resists wear and smudging. It’s your go-to lipstick. From Pure Nude to Pink Lyric to Chic Red, Extra Creamy Round Lipstick is available in a jaw-dropping 124 shades.

NYX ütleb, et..tegu on klassikalise huulepulgaga, mis on kreemja tekstuuriga ja sobib aastaringseks kasutamiseks. Mineraalidel põhinev koostis on mõnusalt sametise tekstuuriga, tugeva pigmendiga ning püsib huultel kaua ilma laiali minemata. See võiks olla su lemmik igapäevane huulepulk. Värvitoonide valik on väga lai, aastal 2011 oli valikus nt 124 värvitooni.
Femme: bright coral, almost neon, cream / erksavärviline korall, peaaegu neoon, kreemjas
Electra: true red, cream / klassikaline punane, kreemjas
Tea Rose: muted plum with blue undertones, cream / külm roosa, kreemjas
Louisiana: bright strawberry pink, cream / nagu maasikakokteil, roosa, kreemjas.
(shade descriptions are from NYX website)

My opinion:
Pros:
Cheap: 4$-5$ each, Pigmented, Glides on easy and is very smooth on the lips, Sleek package: yes it is cheap plastic, but it isn't tacky looking. Also the name is written on the top and there is color sample on the bottom - so you can easily store them and still see which shade it is. Only problem is that the bottom samples have come off ... They come in a very wide range of colors and finishes: 124 colors, and every finish you can imagine. I ordered only creamy finishes, because I hate pearly-shimmery shades. These lipsticks did not dry out my lips.

Cons:
These may look too thick when you use more layers. Creamy texture melts easily (beware if you live in warmer climate than I - basically all countries then :P). Lasts on my lips 3-4 hours, but doesn't stay on when you eat. Available only online when you live in Estonia

In conclusion: 
I wouldn' t buy them again, but I don't dislike them either. They definitely are cheap, creamy and pigmented, but I wish they would stay on the lips for longer.Minu arvamus:
Plussid: suhteliselt taskukohase hinnaga, tugeva pigmendiga, pealekandmine on lihtne, lihtne must pakend koos nimega korgi ülaosas ja värvinäidisega pakendi allotsas, ei kuivata huuli, saadavad väga suures värvivalikus.
Miinused: huultele peaks kandma ainult ühe kihi, söömise järgselt on vaja ALATI värvi uuendada, püsivad huultel max 3-4 tundi. Ei saa Eestist osta (vist on mõned edasimüüjad, aga kaubandusvõrgus laialt kättesaadavad nad kindlasti ei ole).
Kas ma ostaks uuesti? Tõenäoliselt mitte, kuna eelistan huuletooteid, mis veidi kauem vastu peavad. Toonid, pigment, tunne huultel meeldisid.

Aitäh, et lugesite!

6 comments:

 1. Louisiana ja Tea Rose meeldivad väga! eks olen isegi neid oma ostukorvidesse lisanud kuid siis ikkagi otsustanud, et ei telili... üks roosa huuleläige, mille tooni nimi on Beige, kripeldab küll. kuna ülehomme käin sipsti! Saksas kolm päeva, siis ehk soetan kui kuskil silma jääb.
  püsivuse koha pealt - ma nagunii mökerdan päevas nii 5-10 korda huulepulka peale, seega sellised niisutavad variandid on just mu lemmikud :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. oo.. Beige on supervalik, see on mul umbes sama vana kui need huulepulgad, aga seda enne ära ei viska, kui otsas. Nii mõnus igapäevaselt heleroosa huuleläige, mis on läikiv, mitte pärlmutter. SOOVITAN.
   Kui võimalik, nuusuta huuleläiget poes- mõnele ei meeldi selle kirsilõhn, mis pidi meenutama köharohtu.

   Delete
 2. Kuidas saada aru "Nüüd neid swatche vaadates hakkasid näpud sügelema, et ehk peaks siiski mõne tooni uuesti tellima" vs "Kas otsaksin uuesti? Tõenäoliselt mitte, kuna eelistan huuletooteid, mis veidi kauem vastu peavad." ???

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mõistuse hääl ütleb, et ei peaks neid uuesti tellima,sest ma tõenäoliselt ei kasutaks neid nii sageli(kõige enamkasutatav toode on hetkel revloni just bitten kissable lip balm stain ehk siis kauapüsiva iseloomuga huuletoode). Ilusõltlasena tahaks ju ilusadi-värvilisi asju ja mida rohkem erinevaid toone kollektsioonis on, seda parem.

   Delete
 3. Love the Electra, I sooo wanna try this :)

  ReplyDelete