Tuesday, November 26, 2013

Review: Avon Colour Attract Magnetic Effect Nailpolish

Hei, kaunitarid!

Eelmises postituses nägite, et sain suure hulga Avoni tooteid proovimiseks. Kuna kommentaarides sooviti küünelakkide kohta arvamust ning ka mulle on magnetlakid alati põnevad tundunud ja see oli minu esimene kokkupuude taoliste lakkidega, mõtlesingi teile näidata neid esimesena.

In my last post I showed you big haul from Avon and since some of my readers wanted to see Avon magnetic effect nailpolishes first and I was also intrigued by them! :) 
Mul on 2 tooni ja triibuefekti saavutamiseks vajalik magnet. Toonid on Lavender Lure ja Blue  Attraction. Hind on 4.29€ tk + magnet 1.99€ (kuni 27.nov kehtivas kataloogis.) Pudelis on 12ml.

Lubatakse, et lakk katab 1-2 kihiga, sellisel juhul peab teine kiht lakki ikka üsna paks olema. Vajaliku efekti saamiseks tuleb tegeleda ühe küünega korraga - lakk peab tõesti veel täiesti märg olema. Hoidsin "võlukepikest" u 15-20 sekundit küüne kohal ja tõesti tekkisid minu küünele nagu lubatud- triibud. 
Kuna "võlukepikest" tuleb küüneplaadile väga väga lähedal hoida, siis on oht, et lähed lihtsalt märja laki vastu ja pead otsast peale hakkama. Ma soovitaks seda väga paigal hoida(saab konkreetsema tulemuse) + pigem kauem kui vähem.

I have 2 tones: Blue Attraction (on the left) and Lavender Lure(on right), in Estonia they cost 4.29€ in the current Avon catalogue. I also got the stripe effect magnet wand and it costs 1.99€ at the moment. 
Avon promises that 1-2 coats is enough, but I would say that 3 is better or very thick second coat - otherwise it won´t be totally opaque as I like my nailpolishes to be. To get the effect you have to work on one nail at a time - you have to paint your nail, take the wand and hold it above it for at least 15 seconds- be patient and hold it still, try not to put it against your just painted nail. 
Lakkide kuivamisaeg oli täiesti keskmine, aga samas mingit imet siinkohal ka ei lubatud. Püsivuse koha pealt ei oska kommenteerida, kuna tööl mul küüned lakitud olla ei tohi. Sellepärast on ka pealekandmine olnud veidi lohakas ja kiirustatud - võtsin laki kohe peale paari pildi tegemist maha.
Blue Attractioni puhul oli efekt märgatavam, kuid Lavender Lure´i puhul samuti olemas.
The drying time was nothing special, like any other polish, but they don´t promise quick drying so it is okay. I can´t tell you how long these will last on your nails, because I can´t wore nailpolish where I work (that is also the reason why the application is a bit messy, I took it off after taking these photos). 
Blue Attraction worked better than Lavender Lure- maybe it is just about the contrast, so if you want wow effect choose darker colors, if you want more subtle effect, choose lighter colors.

Üldiselt võib öelda, et lakid tõesti toimivad, kui toimetada nii nagu ma kirjeldasin. Nii, et kui efekt meeldib, siis soovitan proovida küll. :)
All in all, I can say that the magnet works, so if you like the effect, you should try them! :)

Aitäh, et lugesite!

6 comments:

 1. Sinine jäi palju kihvtim minu arust:)

  http://mskiku.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sinisel on jah efekt rohkem näha. :)

   Delete
 2. Kas sul on käenahk haiglas töötamisest kahjustunud? Mul endal on latekskinnaste ja desvahendi koosmõjust päris tugev ärritus tekkinud, kui õeks õppima läksin. Nüüd ei tea, kuidas lahti saada.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui sa mõtled neid punaseid laike, siis ei- see oli enne. Mida olen küll märganud on see, et küünenahad narmendavad rohkem ja on kuivad, kätel iseenesest pole viga (eks detsembris saavad käed rohkem vatti kui kirurgia suunitlusega osakonnas olen).
   Kinnaste kohapealt oskan soovitada, et katsu vaadata, kas teil osakonnas on lateskivabu kindaid (meie haiglas nt on Nitryl kindad olemas).

   Delete