Tuesday, November 19, 2013

Sügise küsimused / Autumn TAG

Hei, kaunitarid!

Ma pole üliammu ühtegi TAGi teinud - mõtleisn, et oleks tore vahelduseks mõnele küsimusele vastata. Alustasin sellega septembris, eile õhtul lisasin eestikeelse osa ja kolasin arvutis, et leida enda pildistatud sügisesi fotosid. :) Loodan, et teile meeldib! Pildid on ka minu tehtud - kahjuks pole ma valgel ajal eriti kodus, nii et päris küünla-outfiti- huulepulga pilte siit ei leia. Lihtsalt natuke loodust, et sügise juba möödunud värvilisemat aega meenutada. :)

I thought that a TAG post would be fun for a change. Nobody tagged me to do it, but I found it on A cosmetic affair blog and decided to do it anyway. Hope you enjoy this small post about me&autumn. :)

Lemmik "asi" sügise juures?
Sügise juures meeldib mulle see va vananaistesuvi kui pikalt on soe ja päikeseline ning puudel on mõnusalt värvilised lehed, milles sahistades kõndida saab. Selline pori-ilm nagu praegu viimased nädalad on - uhh, see ei meeldi üldse.
Favourite thing about Autumn?
Colorful leaves and sunny weather. Unfortunately it is all over now. I like September in Estonia, but October has been really cold already and I don´t like to but layers and layers of clothes on to go for a 30 minute walk...
Lemmik jook?
Ikka veel olen rohelise tee fänn, aga viimasel ajal olen avastanud ka Just T teed- marjatee on eriti mõnus, nagu kuuma morssi jooks. lapsepõlv tuleb meelde kui mustasõstramoosile sai kuuma vett peale valatud :) Täpselt sellise hapuka-marjase maitsega on see mõnus tee. Vahetevahel panen tee sisse ka killukese mett - loomulikult siis kui tee veidi jahtunud on, muidu kaotab mesi oma kasulikud omadused.
Favourite drink?
Green tea with a tiny bit of honey. I drink tea instead of coffee every morning. Recently I have also found a new favorite from Just T- it is called sweet berry infusion and it is caffeine free, but it tastes like hot.
 
Lemmik lõhn/küünal?
Aknalaual põleb praegu JOIKi Metsamarja Sorbett ja selle võib lemmikuks lugeda küll. :)
Favourite scent/candle?
I am longing for fuller-stronger scents, these last few days I have been burning JOIK Berry Sorbet soywax candle on my window sill.


Parim huulepulk?
Olen fantaasiavaene ja kiidan nn marjatooni musipumateid. Nt on väga kena toon MACi Rebel, millest mul on küll ainult pisike jupike testrisuurust pulka.. Tellisin selle eelmisel aastal The body needs netipoest - hea võimalus erinevaid MACi toone soodsalt proovida. 
Best lipstick?
I guess you have heard it from every imaginable source, but I do like berry colors for autumn. Estonian bloggers have been enjoying MAC Rebel lipstick and I am fortunate enough to own a sample size of it (ordered it from The Body needs last year).


Lemmik niisutav kreem?
Ikka veel kasutan Lumene Arctic Aqua tasakaalustavat niisutavat kreemi, mis on kohe-kohe kahjuks otsa lõppemas. Talvel kasutan öökreemina aga NovExperdi Velvety kreemi.
Go-to moisturiser?
Has been Lumene Arctic Aqua Balancing Moisture Face cream, but I feel that my skin has become more dry already, so I am probably going to change it soon. This cream is meant for combination skin type.

Lemmik lauvärvitoonid?
Soojad pruunid, kuldsed ja veinipunase alatooniga värvid on kindlasti rohkem in.Go-to colour for the eyes?
I feel like I gravitate toward warm browns, golden colors or burgundy during autumn. Also, I think that darker colors and jewel tones are really appropriate for this season.
Lemmik outfit?
Lühike must mantel, tumedad teksad, soe palmikutega kampsun, Lindexi neetidega kott ja neetide ning kuldsete pannaldega saapad ebayst. Nii tore, et saapaid, mütse-salle-kindaid saab jälle kanda! Favourite outfit to wear?
The temperature has fallen and now it is time for warmer autumnal coats, scarves, mittens and wool hats. Also it is nice to wear boots for a change.

Sügismaius?
Klassikaline õunakook iga kell! Aga olen avastanud ka imehea šokolaadi - Milka Oreo tükkidega.. mmm..Autumn treat?
In august and september it was definitely apple cakes in every form. At the moment I have been eating more chocolate - I just discvered Milka with oreo bits - mm... it is delicious 

Lemmik koht?
Oma voodi peal, pleedi all, elukaaslase kaisus mõnda mõnusat seriaali vaadates - viimasel ajal on selleks olnud 30 rock, soovitan teilegi! :)Favourite place to be?
On the bed, cuddling up with my boyfriend and watching series or movies. We start watching 30 rock and we are at the 2 season at the moment and it keeps getting better and better. 

Thank you for reading! Feel free to do this TAG :)

6 comments:

 1. Pilt ajas mulle õuna isu peale aga olen juba teki all sossus ja ei taha rõdule õuna järgi minna ja teiseks olen ka rohelise tee austaja, joon vähemalt 1-2 tassi päevas ps: tass on suur :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Õunapilt on ema aiast... tõesti kenad õunad olid sellel aastal :)
   Head ööd sulle! :)

   Delete
 2. Mulle meeldis kõige rohkem nendest looduspiltidest see mis oli Favorite drink jutu all. Imeline! Teised olid ka ilusad, aga selle värvid. Oeh... Niii ilus! :)
  Ja nii ilusad roosad põsed! :)
  Tee fänn olen minagi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh!
   Mulle endale ka meeldib see pilt, päris pikalt oli see desktopil taustaks. Tehtud on Valkas, sõbra vanaema aias päikeseloojangu ajal augustis :)

   Delete
 3. Kui viitsiksid, võiksid sellest testrijupikesest pilti teha, tahaks väga näha milline/kui suur see on :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jupikeste pilte näeb enamvähem siin, http://beautyfromliz.blogspot.com/2012/11/haul-mac-lipstick-samples-from-body.html. Ütleme nii, et u 1cm jupike, mille läbimõõt on 0,7cm. Hindu jms näed ka sealt postitusest. :)

   Delete