Friday, January 17, 2014

My best posts from 2013

Hei, kaunitarid!

Otsustasin aasta nüüd kokku võtta ja teieni tuua nimekirja selle blogi kõige populaarsematest postitustest aastast 2013.
Loodan, et jõuan siiski 2014 aastal ka teieni palju ilu-uudiseid tuua. Kahju, et eelmise aasta lõpp postituste mõttes hõredaks jäi, aga iga päevaga suureneb mu töökoormus ja ka vastutus. Koju jõudes mõtlen ainult toidule- seriaalide vaatamisele- veidi õppimisele ning magamisele. Hetkel loodan, et uus aasta toob motivatsiooni olemasolevad tooted ära arvustada (mul on neid terve kingakarbitäis... ) ning inspiratsiooni teieni uute postituste toomiseks. Ideaalis tahaks, et oleks regulaarsed postitused nt kuu lemmikud või wishlist - mis te sellest arvaksite?

This is my round-up of 2013 most popular posts.
I hope that I get back on the blogging "train" and find motivation to bring you more product reviews (I have quite a few of them... ) and maybe start some regular beauty series. Click the link in Estonian part to go to according post :)

10.koht - postitus suurest elumuutusest, kolisin Tallinna lähedale uusasumisse. Elasime siin juuli-oktoobri lõpp omaette, nüüd jagan kodu mehe emaga, asjad on vaikselt paika loksunud ja saame hakkama, siiski otsime ka oma kodu - peamine põhjus, tahaks elada linnas sees, et noore inimese sotsiaalne elu oleks lihtsam :)
10.place- I talked about moving to Tallinn and complained a bit about my living situation. We are still planning to buy our own place- it is just too complicated to have any social life on this empty field... we want to move to Tallinn.

9.koht - postitus ühest väga heast looduslikust näopuhastusvahendist. Tegin tutvust Nurme seebi paljukiidetud sügavpuhastava näopesuseebiga. See meeldib ka minu elukaaslasele ja vaatamata tihedale kasutamisele jätkub seepi päris kauaks!
9.place - a review about Nurme Seep natural deep-cleansing face soap. I still use the same soap bar and it is barely running out now - ps! my boyfriend loves it too.

8.koht - postitus ühest asjalikust ripsmetuššist Maybelline the rocket, mis minu ripsmed küll kauniks muutis, kuid kahtlustan, et selle eriline koostis ei sobinud mu launäärmele, sest päris paarinädalast kasutamist sain endale silmale rahetera, mis on minuga siiani, kuna ma kangekaelselt keeldun operatsioonile minemast- otseselt nägemist see ei sega ja pisike iluviga lisabki ju omapära :D Ärge lihtsalt minult nüüd perfektset lainerijoont oodake- see on väljakutse!
8.place- I reviewed Maybelline the Rocket mascara, which did make my lashes pretty nice, but also I suspect, it gave me hordeolum - maybe the gel formula clogged the gland in my eyelid. Don´t expect perfect eyeliner from me - I am not mentally ready for the operation to remove it just yet. 

7.koht - rääkisin teile Garnier Fructise Goodby damage sarjast - nüüd järgi mõeldes, meeldib see sari mulle ikka veel, mis siis, et tegu pole kõige "puhtama" koostisega. Minu juustele ja peanahale antud sari sobis!
7.place - I talked about Garnier Fructis Goodbye damage range - I liked it very much and so did my sensitive scalp, although the formula is not the best...

6.koht - näitasin teile Maybelline Vintage leather lakki ja ausõna, ei soovita seda kellelegi - kahjuks on selle laki koostis minu jaoks läbikukkumine, kuna lakk ei tahtnud üldse küüntel püsida...
6.place- I showed you 1-nigh nailpolish - it was Maybelline Vintage leather, definitely avoid this one.

5.koht - ilutoodetele vahelduseks näitasin teile JOIKi küünlaid, mida on mul õige mitu ja mida ma hetkel alatasa kipun ära unustama- võiks ju neid siis põletada ka vahel, sest tegelikult on tegu mõnusate küünaldega.
5.place- for a change I showed you Soy wax candles by Estonian  company JOIK- they smell so good and I should burn them more often!

4.koht- tutvustasin maybelline fit me sarja, kahjuks jumestuskreem ei sobinud mulle, kuid peitekreemis leidsin uue lemmiku.
4.place- Post about Maybelline Fit me range, unfortunately the foundation was no my favorite, but I did enjoy using Fit me concealer for under my eyes.

3.koht - näitasin imekauneid ja mõnusaid ELFi küpsetatud lauvärve, mis mulle siiani meeldivad ja kui ma eriti kena ja kumavat lauvärvi tahan meigis kasutada, siis sirutan käe ikka Enchanted tooni järele.
3.place- I showed you ELF baked eyeshadows, my favorite is Enchanted.

2.koht - eelmisel kevadel rääkisin teile Maybelline Dream Pure BB kreemist, mis mõeldud eelkõige kombineeritud ja rasusele nahale - püsis nahal hästi ja piisavalt kaua ka matt, nagu mulle meeldib. Lisaks olen väga rahul, et valikus olev heledam toon sobib ka väga kahvatutele! Seda ei leia kahjuks meie kaubandusvõrgust väga sageli, kuigi ometi ju võiks - eestlased ei ole ju väga tumeda nahaga.
2.place - I talked about Maybelline Dream Pure BB cream, it has matte finish and is great for oily to combination skin types. I also like that the lightest tone actually suits my skin tone. :) 

1.koht - tundub et teile ja ka rahvusvahelistele lugejatele meeldisid väga Maybelline´i color whisper huulepulgas. Neid on tõesti lihtne ja mugav huultele kanda + värvivalik on ka piisav!
1.place - In case you missed, here is my review about Maybelline color whisper lipsticks.

Ja ongi kõik :)

4 comments:

 1. All great product but I love tha maybelline mascara!
  My latest post--> Tartan Nails

  ReplyDelete
 2. I LOVED ELF baked eyeshadows. Great roundup :)

  ReplyDelete
 3. These products are looking very sound to me and I would definitely love to try few of them to see how they work for me. Thank you for sharing this.

  ReplyDelete
 4. see maybeline bb-kreem on väga hea

  ReplyDelete