Monday, February 3, 2014

Spring in Polhem PR

Hei, kaunitarid!

Võibolla te lugesite nii mõnestki blogist, et Polhem PR korraldas pressipäeva 14.jaanuaril- sinna ma kahjuks ei jõudnud, kuna pidin valves olema. Käisin neil külas hoopis eelmisel reedel- 31.jaanuaril.
Showroom oli kevadisi värve ja uusi tooteid täis! :) Kahjuks jäid mul oma silmaga nägemata Triwa kevadsuvine kollektsioon, aga võimalik, et lähen uurin neid kellasid hiljem uuesti - nimelt on mul plaan endale varsti käekell soetada. Miks mitte siis Triwa oma kihvtide kelladega :) Nende valikus on nii plastik, metall kui ka nahkrihmadega kellasid - ma eelistaks kahte esimest, sest saan neid vajadusel haigla nõuetele vastavalt puhastada.
Igaljuhul vaadake, mida kõike põnevat kevad toob! :) Palju oli pastelseid toone, kuid kuskile ei ole kadunud ka mustrid ja tumedamad värvid, mis kõike seda heledat ja helget hästi tasakaalustab! :)
Aitäh Polhemile, et nad mind külla ootasid :)

Maybe you have read from toher Estonian blogs that Polhem PR held a press event on 14th January and you have already seen all new things from Marks&Spencer, New Yorker, Lauma, Kitoko, Affinage, Tamaris and Triwa.. I was working on that they and got a free afternoon to visit their showroom on 31st January. Better late than never, right? :)
Anyway, please enjoy these pastel colors and new spring feeling from Polhem Pr. I am very grateful that I was invited to their pressroom. :)
 Foto: Helen Kattai. Foto: Helen Kattai.
 Foto: Helen Kattai.

Triwa retrohõngulised kevad-suvised päikeseprillid. Foto: Helen Kattai. 
Minu goodiebag´i sisu on ka teie silmakestele nüüd näha :) (lugedes teiste postitusi jäi silma, et paljud tahavad teada, mida blogijatele-ajakirjanikele sellistel üritustel jagatakse). Eelmise korra kotikeses oli rohkem katalooge-infomaterjali, aga ega ma selle puudumise üle väga ei kurvasta - kogu info on ka digitaalselt vajadusel kättesaadav ja jääbki rohkem puid kasvama :)

Aitäh, et lugesite ja pilte vaatasite! :)

1 comment:

  1. Neid päikseprille tahaks küll oma kätega katsuda. :)

    ReplyDelete