Tuesday, July 15, 2014

Lush- käsitsi valmistatud kosmeetika

Hei, kaunitarid!

Lushist on vist kõik kuulnud? No kui veel ei ole, siis mõtlesin, et võiksin neid teile lühidalt tutvustada :) Isiklikku kokkupuudet ei ole nendega veel väga palju olnud, aga nende idee käsitsivalmistatud kosmeetikast on mulle alati meeldinud. :) Käisin nende poekeses eelmisel neljapäeval külas ja teen teile täna väikse ülevaate.
Lushi juhiks on Mark Constantine ja firma loodi juba 1995.aastal - inspiratsiooni toodete loomisel ja poodide kujundamisel on ammutatud puu- ja juurviljalettidest, juustupoodidest ning saksa taimetoidu restoranidest. Lushi eesmärgiks on teha kosmeetikat, mis oleks nii naturaalne kui võimalik ja seega soovivad nad vältida sünteetiliste säilitusainete kasutamist. Võimalusel kasutatakse mahedalt kasutatud tooraineid: ürte, viljasid, õlisid. Lisaks sellele on LUSH üleliigse pakendamise vastu- potsikud on taaskasutatavad. 
NB! kui viid poodi 5 tühja ja puhast potsikut, saad näomaski tasuta :) 
Koostisained on nagu ikka märgitud kvantitatiivselt st et kui ainet on tootes rohkem, on see nimekirjas eespool (tegelikult on see nõue minu teada üleüldine :) ). Väga oluline on ka kindlasti see, et Lush on loomkatsete vastane.
Koostisosasid poes silmates jäi siiski silma, et mõnes näomaskis ja šampoonis on nt parabeenid sees, aga positiivne on see, et viimastel aastatel on rahva lemmiktooteid saadaval mitmes versioonis.. ka täiesti ilma säilitusaineteta. 
Igaljuhul nende kaupluses oli tunne nagu lapsel kommipoes - kõik oli värviline, armas ja imehästi lõhnav! :)
Tooteid oli poes kerge leida, eraldi nurgake oli juustele, vannitoodetele, massaažikatele, näohooldustoodetele, maskidele, dekoratiivkosmeetikale, duššitoodetele. Terve sein oli erinevatele vannipallidele :) Kahju kohe, et mu uues kodus vanni pole, tahaks ju kõike proovida.
Kauplus asub Foorumi kaubanduskeskuses, Narva mnt 5(kohe Hobujaama peatuse juures) ning on avatud E-L 10-20, P 10-19, kuid kes Tallinnasse ei satu, võib nende tooteid ka interneti poe kaudu tellida, mille leiate http://www.lush.ee/


4 comments:

 1. Seal on nii toredad müüjad, pakuvad kohe nuusutada ja uurivad ja pakuvad. Ma niisama vaatama sinna küll ei julge minna, natuke piinlik on pärast, kui midagi ei osta... Kuigi tahaks terve poe koju tarida :)
  Tore, et Sa tagasi oled!

  ReplyDelete
 2. Just eile sirvisin oma blogrolli ja mõtlesin, et pole sinu blogis enam ammu uusi postitusi näinud... nii meeldiv on täna sellist toredat üllatust näha! :)
  Ise olen ka hull Lushi fänn, aga viimase 2-3 kuu jooksul pole üldse sinna sattunud. Nüüd tuligi kohe igatsus südamesse, sest kõik selle aasta suvised tooted on veel täitsa uudistamata.

  ReplyDelete
 3. Oi... mul on kohe südames soe tunne, et te rõõmustate mu tagasituleku üle :)
  Selle suve toodete kohta tuleb eraldi postitus, nii et jääge ootele.

  ReplyDelete
 4. Mina olen ka kunagi täielik Lushi hull olnud. Nüüd avastan hoopis eestimaist käistöökosmeetikat.
  Nii tore, et tagasi oled! :)

  ReplyDelete