Saturday, April 4, 2015

My makeup collection and updated storage

Hei, kaunitarid!

Nagu siin mõnda aega tagasi kirjutasin, oli plaan minna Ikeasse ja osta sealt kummut + laud - peamiselt selle jaoks, et ma oma eluliselt äärmiselt mitte vajaliku meigi ja ilutoodete kollektsiooni saaksin kuskile ära paigutada.
Kahjuks oli nii, et Birkelandi kummut oli Vantaa Ikeas otsa saanud ja nii me tõimegi koju ainult Liatorpi laua. Hea oli, et nii läks, kuna laud oli oodatust suurem ja päris palju pidi nuputama, kuidas see tuppa ära paigutada. :) Birkelandi kummuti võin hetkel ära unustada... selle jaoks ei ole lihtsalt ruumi.
Ilma pikema jututa, näitaksin nüüd oma uue meiginurgakese pilte :) Esimest korda elus mahuvad mu asjad ilusti ära ja on ka superhästi ära sorteeritud.

So some time ago I told you that I plan to go to Ikea to buy some furniture for my bedroom, mainly to store my makeup and beauty products. So last weekend we went to Vantaa near Helsinki and got me beautiful white table and some more items to store everything. I am super happy how everything turned out. The lace-y metal pots are still empty, but they are nice for storing makeup brushes or lipglosses/makeup pencils. 
The plan was to get a chest of drawers too, but the one I wanted was sold out - I am glad that it was, because the reality is that the room is smaller than I thought - finding the perfect place for the table was a headache. 

Tool / Chair: Nornäs, 69 €
Laud / Desk: Liatorp laud, 249 €
Metallanumad / Metal pots: Skurar sari 1, 2 ja 3
Metallkandik / Metal candle holder , 4.99€, 4.99€
Sahtliorganisaator / Plastic organisator 9.99€
Arstid laualamp / Arstid desk lamp: 14.99€
Trensum 2-poolne peegel/ 2 sided makeup mirror trensum 7.99€
Vineerist sahtlitega kapike- Ikea.fi lehelt praegu üles ei leidnud, nimi pole meeles,aga hind oli ca 20€. Kapike on viimistlemata - kavatsen ta tulevikus valgeks värvida.  I could not find the plywood drawer thingy online, but it is meant to be painted and it cost below 20 €. 

Aitäh, et lugesite!
Thank you for reading!

(* links are for Ikea.fi, because it is closest to Estonia, all the item mentioned in this post are purchased by myself).

4 comments:

 1. Oi, kui armas väike nurgake. :) Mul on samasugune ikea peegel ja ausalt öeldes nüüd tahaks juba midagi suuremat. Ahjaa, ja sinu meik.. ajab lausa kadedaks. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks see kollektsioon ole aastatega kogunenud. :) Blogi on ju tegelikult juba üle 4 aasta vana. :)

   Delete
 2. väga ilus laud ja kõik on nii ilusti organiseeritud! oleks mul ainult endal ka kuskil ruumi sarnase laua jaoks...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh!
   Ma kardan, et see organiseeritus ei püsi väga kaua - kasutamisega lähevad asjad ikka sassi. :) Ma loodan, et sa siiski kunagi saad oma meiginurgakese.

   Delete